1. ANASAYFA

  2. BLOG

  3. Rüyada Irmak Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Irmak Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Irmak Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Irmak Görmek Ne Anlama Gelir? Durgun, temiz bir ırmak; zenginliğin, mutluluğun ve başarının işaretidir. Kirli bir ırmak, kıskanç insanlarla çevrili olacağınız ve birçok tartışma yaşayacağınız anlamına gelir. Rüyasında kandan bir ırmak kan olarak..

A+A-

Rüyada Irmak Görmek

Rüyada Irmak Görmek;Durgun, temiz bir ırmak; zenginliğin, mutluluğun ve başarının işaretidir. Kirli bir ırmak, kıskanç insanlarla çevrili olacağınız ve birçok tartışma yaşayacağınız anlamına gelir.

Rüyada ırmak görmek, suyu temiz ve berrak olur­sa iyi ve güzel geçinmeye yorumlanır. Suyundan içmek, hayatınızın refah ve rahat geçeceğine, ırmakta yüzmek veya boğulmak suyu temiz ve berrak ise bol rızka, bulanık ise kuvvete ve aynı zamanda kedere, ırmaktan geçmek, atlamak gam ve kederden kurtulmaya ve düşmanınızı mağlup etmeye işarettir. 

Rüyada Irmağa düştüğünüzü görmek, tehlikeye düşmeye, çalışıp çıkarsanız selamete çıkmaya, çıkmazsa ömrünüzün az olduğuna işarettir. Irmağa girmek, büyük zatlar ile bir arada bulunmaya işarettir. Rüyada ırmak görmek, büyük bir mevki sahibi olacağı­nıza işarettir.


Rüyada Irmağa Düşmek Görmek

Rüyada ırmağa düştüğünü görmek durumunun tehlikede olduğuna işarettir. Eğer çabalayıp kurtulursa, selamete ereceğine işarettir. Şayet ırmaktan çıkamadığını görse, sı­kıntılı günler geçireceğine işarettir. Rüyada ırmak görmek, hayır ve menfaate ermeye işarettir. Bazen de, rüya da ırmak görmek, bolluk ve berekete geniş maişet geçimine, rızka ve gönül ferahlığına işarettir. Irma­ğın suları çekilmiş taş ve çamurları kalmış olduğunu gör­mek iyi değildir. Bahtsızlığa işaret eder denmiştir.


Rüyada Kandan Irmak Görmek

Rüyasında kandan bir ırmak (kan olarak akan ırmak) gör­mek, büyük musibet ve belalara işaret olarak yorumlanır. Rüyasında kendisinin kan ırmağına düştüğünü görmek, rüya sahibinin dinde eksikliğini ve dini vecibelerini yerine getirmediğini gösterir şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada çay veya ırmak taşı görmek, rüya sahibinin meşguliyet ve bahtsızlığına işârettir.


Rüyada Irmak Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada ırmak görmek, ırmağın ve rüya sahibinin durumuna göre değişik yorumlanır.
Rüyada ırmağın suyu temiz ve berrak olursa, iyilik ve güzellik ifade eder.
Suyu bulanık ise kedere ve aynı zamanda kuvvete işarettir.

Başka bir tabire göre ise; rüyada ırmak görmek, rüya sahibinin mutlu bir hayatı olacağı anlamına gelir. Rüya sahibi geçim sıkıntısına düşmeden, büyük, ağır ve altından kalkılmaz borçlara girmeden, bolluk ve zenginlik içinde yaşayacak, malından ve parasından başkalarına da hayır yapacak demektir. Rüyada ırmak görmek, gönlü zengin, eli bol kişi ile tabir edilir. Rüya sahibi, kimseye muhtaç olmayacağı gibi bilakis muhtaç durumda olan kişilerin imdadına koşacak ve yaralarını saracaktır.

ruyada-irmak-gormek.jpg

Rüyada ırmak görmek, bereketin, bolluğun ve rızkın taşacak kadar çok olmasına, rüya sahibinin de engin duygulara sahip olup, kendisine Allah tarafından lütuf edilen dünya mallarını paylaşmayı bileceği kadar yüce gönüllü olmasına tabir edilir.

Rüyada büyük bir ırmağa düşmek; tehlike içinde olduğunuzu eğer çok uğraşılırsa kurtulursa rahata ereceğine eğer, ırmaktan çıkmazsa öleceğine yorumlanır. Durgun, temiz bir ırmak; bol kazancın, mutluluğun işaretidir. Kirli bir ırmak, etrafınızda kıskanç insanlar bulunduğuna bunlarla tartışacağınız anlamındadır.

Rüyada Irmak Kenarında Yürümek, rahata ermeye, gönülde huzur sahibi olmaya, eline eşya ve para geçmesine işaret eder. Rüyasında ırmak kenarında yürüdüğünü gören kişi yakında dertlerinden, sıkıntılarından, hastalığından ve borçlarından kurtulacak demektir. Bekârlar için evlilik, mahpus olanlar için de özgürlük demektir.

Rüyada Irmak Kenarında Ev Görmek, rüya sahibinin çalışkanlığına, başarıya giden yolda verdiği mücadeleci ruhuna, hırsına ve gözü karalığına delalet eder. Rüyasında ırmak kenarında ev gören kişinin hiçbir çabası ve emeği boşa gitmez, rüya sahibi özverili çalışmasının karşılığını mutlaka alır.

Rüyasında ırmak üzerinde yürüdüğünü gören kişinin, hayatta başaramayacağı hiçbir şey yok demektir. Rüya sahibi hem hayallerine kavuşur hem de hak ettiği başarıyı ve mutluluğu yakalar.

Rüyada ırmakta yüzdüğünü gören kişinin her işi rast gider, kazancında bereket olur ve rüya sahibi maddi, manevi her türlü sorundan bir daha sirayet etmemesi koşuluyla tamamen kurtulur. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin zengin olacağına ve büyük kısmetler alacağına yorulur. Çünkü ırmakta yüzmek dünyalık elde etmek anlamına da gelmektedir.

İçerik Tarihi: 24 Ocak 2020 18:54

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.