1. ANASAYFA

  2. BLOG

  3. Rüyada Isırmak Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Isırmak Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Isırmak Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Isırmak Görmek Ne Anlama Gelir? rüyada birini ısırmak görmek, rüyada ısırılmak görmek, rüyada akrebin ısırdığını görmek, rüyada yılanın ısırması görmek, rüyada bir hayvanın ısırması görmek, rüyada ısırmak görmek, Eğer rüyada bir kimseyi severken...

A+A-

Rüyada Isırmak Görmek

Rüyada ısırmak, iyi bir kimseden yardım görerek mutlu olacağınıza, sizi seven insanlar tarafından özleneceğinize, rüyada bir kavgada ısırdığınızı görmeniz, bir tartışma yaşayarak huzursuz ve mutsuz zamanlar geçirip mutsuz ve sıkıntılı bir durum yaşayacağınıza delalet eder.

Eğer rüyada bir kimseyi severken ısırdığınızı görmeniz, çevrenizde sizi gerçekten çok seven arkadaş ve dostlarınızın olduğuna delalet eder.


ruyada-birini-isirmak-gormek.jpg

Rüyada Birini Isırmak Görmek

Rüyada birini ısırmak, rüya sahibinin o kişiyi gözünden bile sakındığına, üzerine titrediğine, bir dediğini iki etmediğini, baş tacı ettiğine ve ona karşı karşılıksız duygular beslediğine delalet eder. Eğer o kimse tanıdık değilse o halde rüya sahibinin karşısına çıkacak hayırlı ve iyi biriyle mükemmel ve katıksız bir dostluk kuracağına tabir edilir.

Rüyada başka bir kimsenin sizi ısırdığını görmeniz; vefalı çocuğa, karmaşadan uzak bir hayatı olacağına, akrabalarla gülmeye, sevineceğine, devlette mevkiye ulaşacağına, yeminini yerine getireceğine, üne kavuşmaya delalet eder.


Rüyada Isırılmak Görmek

Rüyada ısırılmak, şansınızın yaver gitmeyeceğine ve bir uğursuzluk yaşayacağınıza delalet eder. Rüya sahibinin canın yanacağı sözler işiteceğine, haberler alacağına ya da çok tatsız ve olumsuz olaylar yaşayarak zarara uğrayacağına delalet eder.

Rüyada ısırıldığınızı görmeniz; arkadaşlık ilişkilerinde feraha, malın kazançlı olmasına, bir kaç hafta içinde alınacak memnun edici habere, sevinmeye, bol berekete, sakin bir hayat sürdüreceğine, şana erişmeye, verdiği sözünü yerine getireceğine,  iyi işler yapacağına delalet eder.


ruyada-akrebin-isirdigini-gormek.jpg

Rüyada Akrebin Isırdığını Görmek

Rüyada akrebin rüyayı gören kişiyi ısırması, yanlış yollara gireceğine, dinden çıkacağına, kötü kimselerle bir olup, ekmeğine ve adına leke sürecek işler yapacağına ve bu işlerden kazanç elde edeceğine yorulur.

Rüya sahibi hem kendi hem de ailesinin şerefini iki paralık edecek bir takım kirli işlere bulaşacaktır. Rüyada akrebin sizi sokması veya ısırdığını görmeniz; huzurunun bozulacağına, iş nedeniyle huzursuzluğa, kötülük görmeye, parasal sıkıntıya, karışık bir sıkıntıyla karşılaşılacağına delalettir. 

Kişinin gördüğü rüya sıkıntı sonrasında kazandığı itibarlı mertebeye, zorlukların sonrasında elde ettiği başarıya, zorlukları aşarak hak ettiği şöhrete , bir kişiden yardım isteyerek gözlediği güce delalet eder.


ruyada-yilanin-isirmasi-gormek.jpg

Rüyada Yılanın Isırması Görmek

Rüyada yılanın ısırması, hoş olmayan bir takım olaylar yaşanacağına, rüyayı gören kişinin sonradan çok pişman olup üzüleceği sözler  söyleyeceğine ya da hareketlerde bulunacağına işaret eder. Rüyada yılanın sizi ısırması; sevimsiz bir durum ile karşılaşmaya, kötü niyetli bir kişi eliyle fenalık görmeye, fakirliğe, sağlığın tehlike altında olduğuna, değer düşmesine delalet eder. Rüyada yılan görmek ve ısırılmak, azılı düşman ile de tabir edilir.


ruyada-bir-hayvanin-isirmasi-gormek.jpg

Rüyada Bir Hayvanın Isırması Görmek

Rüyada bir hayvanın kendini ısırdığını gören kişi için zor günler geliyor demektir. Kişi, maddi zarara uğrayacak, rızkı ve kazancı kesilecek, geçim derdi içine girecek demektir.

Rüyada vahşi hayvan tarafından ısırıldığınızı görmeniz; can sıkıcı bir vaziyete düşmeye, saklanan sırların meydana çıkacağına, korkulanın olmasına, muhtaç duruma düşmeye, korktuğu şeyden emin olmaya delalet eder. 

Görülen rüya sıkıntıları aşarak özlediği yüksek mertebeye, zorluklarla mücadele ederek kavuştuğu zafere, zorlukların ardından kavuştuğu kazanca, uğraşlarının sonunda istediği şana işaret eder.


Rüyada Isırdığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Isırmak sevgi ile yapılıyorsa sevginin ve muhabbetin artmasıdır. Aksi takdirde zarar, düşmanlık ve keder olarak tabir olunur. Bir adamın kendisini ısırdığını gören ya o adamdan veya şekil yahut vasıfları bakımından ona benzeyen birinden zarar görür.

Tanımadığınız bir insanın ısırması gizli düşmandan zarar geleceğine işarettir. Isırırken kan çıkması sevgiye karşılık görmemek veya ileri gitmektir.

Parmağını ısırmak, utanılacak veya pişman olunacak bir iş yapmaya; kendi etini ısırdığını görmek, ispiyonculuğa işarettir. Kendi ısırdığını görmek, ispiyonculuğa işarettir. Kendi ısırdığı yerden kan çıktığını görmek de günah ve mihnete yorulur.

Rüyada birisini veya bir şeyi ısırmak hile, kin ve düşmanlıktır. Bazılarına göre ise, ısırılan şeyi aşırı derecede sevmektir. Isırmak, fazla sinirlenmeye de işarettir.

İçerik Tarihi: 25 Ocak 2020 21:03

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.