1. ANASAYFA

  2. BLOG

  3. Rüyada Kabak Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Kabak Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Kabak Görmek Ne Anlama Gelir

Bu Sayfada Rüyada Kabak Görmek Ne Anlama Gelir ve neyi işaret ediyor. Rüyada kabak görmek ne demektir. Rüyada kabak gören kimsenin toplum içinde şanı ve şöhret kazanacak, saygınlığı artacak, işlerinden dolayı zenginlik, mal ve para sahibi olacaktır...

A+A-

Rüyada Kabak Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada kabak görmek; rüya sahibi için hayırlıdır.

Rüyada kabak gören kimsenin toplum içinde şanı ve şöhret kazanacak, saygınlığı artacak, işlerinden dolayı zenginlik, mal ve para sahibi olacaktır.

Rüyada kabak gören kimse hasta ise hastalığından şifa bulur ve sağlığına kavuşur.

Rüyada kabak gören bir kimse; çalışıyorsa terfi edecek, kendi işinde çalışıyorsa bir ortaklık kuracak veya işinde ilerleyecektir. Rüyada kabak yemeği yemek; rüya sahibinin bir süre önce kaybettiği bir şeyini tekrar elde edeceğine, dininden, nefsinden sevgilisinden veya çocuğundan kaybettiği maneviyatı tekrar kazanır.

Rüyada birçok kabak yemek; rüya sahibinin işlerinde, meşgul olduğu her işte uzmanlık kazanacak ve başarılı olacak, kazanç sağlayacak demektir. Rüyada çiğ kabak yemek; rüya sahibinin maneviyatının bozulacağına, girdiği her ortamda ve işte kuşkuya kapılacağına, bazı kimselerle yaşayacağı tartışmalara işaret eder.

Rüyada kabak ağacı görmek; rüya sahibinin çevresindeki kimselerle iyi ilişkiler kuracağına, saygın ve itibar sahibi bir kimse olacağına işaret eder.

ruyada-kabak-gormek-ne-demek.jpg

Rüyada Sakız Kabağı Görmek

Rüyada sakız kabağı görmek; rüya sahibi için hayırlara vesiledir. Rüya sahibinin kara yolu ile yapacağı bir yolculuğu işaret eder.

Rüyada sakız kabağı almak veya toplamak; rüya sahibinin tasarrufu seven, tutumlu ve geçimli bir kimse olduğuna işaret eder.

Rüyada Kabak Çiçeği Görmek

Rüyada kabak çiçeği görmek; rüya sahibi için hayırlara vesiledir.

Rüya sahibinin sağlıklı olacağına, varsa hastalığından kurtulup şifa bulacağına, fakirlikten kurtulacağına, yaşayacağı uzun ve güzel hayatına işaret eder.  

Rüyada Bal Kabağı Görmek

Rüyada bal kabağı görmek; rüya sahibi için hayırlıdır.

Rüya sahibinin deniz aşırı bir yolculuk yapacağına, bu yolculuktan kazançla döneceğine, çevresinde beğeni toplayan ve çok sevilen bir kimse olacağına işaret eder. 

ruyada-kabak-gormek-ne-demek-kabak-ruyasi.jpg

Rüyada Kabak Çekirdeği Görmek

Rüyada kabak çekirdeği görmek; rüya sahibi için hayırlıdır.

Rüyada hasta bir kimsenin kabak çekirdeği görmesi, hastalığından şifa bulmasına, eski sağlığına kavuşmasına, üzüntü ve sıkıntılarından kurtulmasına işaret eder.  

Rüyada Kabak Tatlısı Yemek Görmek

Rüyada kabak tatlısı yemek; rüya sahibi için hayırlıdır. Rüyada kabak tatlısı yemek, aile büyüklerinden veya alim bir kimseden takdir edilecek sözler duymaya, sevince ve kısmetin açık olmasına işaret eder.

Rüyada kabak tatlısı yemek; mutluluk, zenginlik, bereket, helal kazanç ve bol rızık elde etmek, zenginlik ve geleceğinin çok parlak ve zaferlerle dolu olmasına işaret eder. 

ruyada-gormek-ruya-ruya-tabiri-ruya-gormek-ruya-tabirleri-ruyatabiri.png

Rüyada Yeşil Kabak Görmek

Rüyada yeşil kabak görmek; rüya sahibi için hayırlıdır.

Rüya sahibinin kazançlı işlere girmesine, işlerinin açılmasına, berekete, beklemediği bir yerden kendisine açılacak iş ve imkan kapısına, gelirinin artarak sıkıntıdan kurtulmasına işaret eder.

İçerik Tarihi: 25 Haziran 2020 23:10

Patnos / İçerik Editörü

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.