1. ANASAYFA

  2. BLOG

  3. Rüyada Kar Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Kar Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Kar Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Kar görmek nedir ve ne anlama gelir. Rüyada kar yağışı görmek nasıl tabir edilir. Rüyada kar yağması görmek ne demektir. Rüyada Kar ile ateşi bir arada görmek muhabbet ve sevgiye, Yerde biriken fazla kar yönetimden gelecek sıkıntı ve zorluklara..

A+A-

Kar rüyası iki şekilde yorumlanır. Kışın görülen kar rüyaları iyi sayılır. Bu rüyalar hayatın değişeceğini, güzel günlerin yaklaştığını, dertlerin biteceğini haber verir. 


Rüyada Kar Görmek

Rüyada kar görmek hastalıklardan şifa bulup iyileşmeye, menfaatli şeylere ve rızka tabir edilmektedir. Mevsiminde kar yağdığını görmek üzüntü ve kederden kurtulmak anlamına gelir.

Ancak mevsimsiz kar yağması hastalığa ve bazı işlerin ertelenmesine işarettir. Rüyada kar hastalık, geçim ve üzüntü demektir.


ruyada-kar-gormek-001.jpg


Rüyada Eve Kar Yağması Görmek

Hem aile hayatı hem iş hayatı konusunda çok hayırlı bir rüyadır. Yağan karın şiddetine bağlı olarak farklı şekilde yorumlanır.

Eğer kar şiddetli ise sıkıntılı ve üzüntülü bir durumla karşı karşıya kalınacağına, işlerin aksayacağına, kötü bir kişi yüzünden zarara uğranacağına, tartışmalı bir durumla karşı karşıya kalınacağına, yakın bir arkadaştan ihanet görüleceğine ve hane halkının arasına nifak tohumu sokacak birisi olduğuna delalet eder.

Eğer kar şiddetli değilse, haneye bolluk ve bereket geleceğine, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, yeni bir gönül ilişkisine başlanacağına ve mutlu olunacağına yorulur.


Nablusi'ye göre Rüyada karla ateşi bir arada görmek muhabbetle sevgiye yorumlanır.

Bazen de rüyada kar görmek rızk, mal, yaşam ve ucuz mal anlamına gelmektedir.

Yerde biriken fazla kar yönetimden gelecek sıkıntı ve zorluklara delalet etmektedir.


Rüyada Şehrin Üstüne Kar Yağması Görmek

Bir şehre, bir mahalle mevsiminde az yağan kar, o yer halkı için rızkın genişliğine, ucuzluk ve bolluğa delâlet eder.


Rüyada Kar Yağması Görmek

Rüyada başının üzerine karlar yağdığını görmek, çevrenizde gerginlik oluşturacak bir olay yaşayacağınıza, sizin de bu olaya kötü bir tepki vermeyip sadece sinirlerinizin bozulup güleceğinize işaret eder.

Rüyada kar yağıyor, ancak şemsiye ile kendinizi koruyorsanız, bundan sonra yapacağınız işlerde daha dikkatli olacaksınız, bu yüzden de işin sonuçlarından korkmayacaksınız demektir.


Rüyada Kar İzlemek Görmek

Rüyada Kar izlemek, hayır getirecek bir konuyla ilgili olarak çok önemli kararlar verileceğine, uzun bir süre boyunca askıda kalan bir işin kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine, hayırlı kazanç kapılarının açılacağına, zor durumların yakın bir zamanda ortadan kaldırılacağına, mal ve mülk sahibi olunacağına ve ferahlığa çıkılacağına tabir edilir.


Rüyada Kar Toplamak Görmek

Rüyayı gören kişinin, yaptığı ve yapacağı işler sayesinde kısa süre içinde büyük bir zenginliğe sahip olacağına, gerçekleştireceği çalışmalarla adından sıkça söz edilir.


Rüyada Kar Erimesi Görmek

Rüyada yerlerdeki karların eridiğini görmek, yakın zamanda maddi veya manevi bir zarara uğrayabileceğinize ya da bir kaza geçirebileceğinize işarettir.


Rüyada Kar Fırtınası Görmek

Rüyada kar fırtınası ya da tipi şeklinde kar yağdığını görmek kötü bir durumu temsil eder.

Bu kötü durum, içinde bulunduğunuz ve başarıya ulaşmak için kullanacağınız tüm gücü elinizden alan veya gerekli kaynaklara ulaşmanızı engelleyen şartları kapsayabilir.

Bunun dışında kar fırtınası, özel hayatınızda bir kişiyle olan ilişkinizdeki bir probleme veya ilişkideki soğukluğa işaret ediyor olabilir.


Rüyada Kar Süpürmek Görmek

Rüyada kar süpürdüğünüzü görmek, şu an geçirdiğiniz sıkıntılı dönemden kurtulmak için çaba gösterdiğinizi gösterir.

Bu kötü durumdan kurtulmak için daha çok gayret göstermeniz gerektiğine, ancak eninde sonunda gösterdiğiniz bu gayretle bu dönemi atlatacağınıza yorumlanır.


Rüyada Karda Kayak Yapmak Görmek

Rüyada kendinizi veya bir başkasını karda kayak yaparken görmek, korkularınızın üstesinden yavaş yavaş gelmeye başladığınızı gösterir. Ayrıca bir konudaki yeteneğinizi geliştireceksiniz demektir.


Rüyada Kardan Adam Görmek

Rüyada kardan adam görmek, iş yaşantınızda bir konuda veya biri hakkında değerlendirme yaparken yalan söyleyeceğinizin, belki de yalan söylemeye mecbur kalacağınızın habercisidir. herkes tarafından sevilen ve sayılan bir kişi olacağına, mutlu ve huzurlu bir evliliğe sahip olacağına ve hayırlı bir evlada sahip olacağına delalet eder.

 

İçerik Tarihi: 08 Aralık 2019 18:41

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.