1. ANASAYFA

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Kar Küremek Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Kar Küremek Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Kar Küremek Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Kar Küremek Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Kar Küremek Görmek,Rüyada Kar Görmek,Rüyada Kar Yağması Görmek,Rüyada Kar Yemek Görmek,Rüyada Kar Erimesi Görmek,Rüyada Kar Fırtınası Görmek,Rüyada Kar Süpürmek Görmek,Rüyada Karda Kayak Yapmak Görmek ....

A+A-

Rüyada Kar Küremek Görmek

Rüyada kar kürediğini görmek,yakın zamanda hayatınızda tazelenmenizi ve olumsuzluklardan kurtulmanızı sağlayacak bir değişiklik olduğunu, sizin de yaşantınıza devam edebilmek için bir koşuşturma içinde olduğunuza delalet eder.

Ayrıca bir şeylerden, mesela değiştirmeye çalıştığınız eski alışkanlıklarınızdan kurtulmak için acele ettiğinize de yorumlanır.

Rüyada kar küreme aracı görmek de, bir dostunuzdan sürekli ve çok ihtiyacınız olan bir iş pozisyonu için madden ve manen bir iyilik göreceğinize yorulur.


Rüyada Kar Görmek

Rüyada kar görmek, çoğunlukla iyi yorumlanır. Güzel bir şeyler yaşanacağına, bir hastanın iyileşeceğine ya da mutlu edecek bir haber geleceğine yorulur. Karın ne şekilde görüldüğüne ve görüldüğü zamana göre bu rüya değişik şekillerde yorumlanabilir.

Kışın bu rüyanın görülmesi, neşeye ve diğer güzel şeylere, şayet rüyayı göreninin bir hasmı varsa, onu yeneceğine yorumlanır. Fakat genelde kar yağmayan bir mevsimde, yaz veya bahar gibi, çok iyiye yorulmaz.

Rüyayı göreninin ya da bir sevdiğinin hastalanabileceğine, önceden ayarlanmış planların ya da seyahatlerin iptal olabileceğine ya da ödeme beklenen bir yerden para alınamamasına yorumlanır.

Yağan karın kimseye bir zararının olmaması, erkenden erimesi, sorunlu zamanların çabuk geçeceğinin habercisidir.


Rüyada Kar Yağması Görmek

Rüyada üzerine karlar düştüğünü görmek, etrafınızda istenmeyen bir atmosfer oluşturacak bir durum yaşayacağınıza, sizin de bu duruma kötü bir karşılık vermeyip yalnızca sinirlerinizin bozulup güleceğinize yorulur.

Rüyada kar yağıyor, ama şemsiye ile korunuyorsanız, gelecekteki işlerde daha temkinli olacaksınız, bu sebeple de işin getireceklerinden çekinmeyeceksiniz demektir.


Rüyada Kar Yemek Görmek

Rüyada kar yediğini görmek, eğer normal yaşamda yaz mevsimiyse  rüyayı göreninin bazı aksilikler yaşayacağına yorumlanır.

Eğer kış mevsimi, yani kar olabilen bir dönemde ise rüyayı gören kişiyi mutlu edecek bir olay yaşanacağına işarettir.


Rüyada Kar Erimesi Görmek

Rüyada zeminde karın eridiğini görmek, yakın gelecekte maddi veya manevi bir kayıp yaşayabileceğinize veya bir kaza atlabileceğinize işarettir.


Rüyada Kar Fırtınası Görmek

Rüyada kar fırtınası veya tipi görmek hoş olmayan bir durumu gösterir. Bu kötü durum, içerisinde bulunduğunuz ve hedeflerinizi elde etmek için kullanacağınız tüm enerjiyi sizden alan ya da ihtiyacınız olan kaynaklara ulaşmanızı engelleyen koşulları içerebilir.

Ayrıca kar fırtınası, özel ilişkilerinizde bir soruna ya da ilişkinizdeki mesafeye yorulabilir.


Rüyada Kar Süpürmek Görmek

Rüyada kar süpürdüğünüzü görmek, şimdilerde yaşadığınız sorunlu olaylardan kaçmak için emek harcadığınızı gösterir.

Böyle kötü durumlardan kurtulmak için çok daha fazla çaba göstermeniz gerektiğine, fakat en nihayetinde gösterdiğiniz bu çabayla bu sorunları atlatacağınıza yorulur.


Rüyada Karda Kayak Yapmak Görmek

Rüyada kendinizi ya da başka birisini kayak yaparken görmek, sizi korkutan şeyleri yavaşça aşmaya başladığınızı gösterir. Bunun dışında, bir alandaki kabiliyetinizi geliştireceksiniz demektir.


Rüyada Kardan Adam Görmek

Rüyada kardan adam görmek, mesleki hayatınızda bir konuda veya biri hakkında yorum yaparken doğru söylemeyeceğinizin, hatta belki de yalan söylemekten kaçamayacağınızın habercisidir.


Rüyada Yaz Mevsiminde Kar Yağdığını Görmek

Rüyada yazın ya da sıcak havada kar yağdığını görmek, mesleki yaşantınızda veya kişisel hayatınızda kimi zaman yanlış, hatta gülünç sayılabilecek girişimler yaptığınıza işarettir.

Yaptığınız bu hatalara dikkat etmeniz gerektiğine yorumlanır.


Rüyada Kar Yığıntısı Görmek

Rüyada büyük kar öbekleri görmek, işte sizi bazı sıkıntıların ve kısıtlamaların beklediğine yorumlanır.

Görülen kar öbeğinin boyutu ile doğru orantılı olarak bu sıkıntıların derecesi anlaşılabilir.

Meslektaşlarınızdan biri sizin işinizde iyi yerlere gelmenizi engelleyecek planlar yapıyor olabilir.


Rüyada Çığ Görmek

Rüyada çığ görmek, bir akrabanız, meslektaşınız ya da sıkı bir dostunuz gibi etrafınızdaki insanlardan biri sebebiyle zorluk yaşayacağınıza yorumlanır.

Rüyada çığ düştüğünü görmek, hayal bile etmediğiniz, tahmin etmediğiniz bir dönemde, hiç düşünmediğiniz bir kimseden şok edici bir haber alacaksınız demektir.


Rüyada Kar Topu Oynamak Görmek

Rüyada kar topu oynadığınızı görmek, biraz gevşemek ve insanlarla kaynaşmak için sevdiklerinizle keyifli planlar yapmaya ihtiyacınız olduğunu gösterir.

Ayrıca bu rüya, etrafınızdaki kişilerle aranızda bir yarışma ortamı oluşabileceğine de yorumlanır.


Rüyada Karın Altında Yürümek Görmek

Rüyada karın altında dolandığınızı görmek, kişisel yaşantınızda ya da iş ortamınızda bir problem çıkabileceğine yorumlanır. Ayrıca bu rüya bir yerden gelir elde edileceği şeklinde de yorumlanır.


Rüyada Karda Uyumak Görmek

Rüyada karda uyuduğunuzu görmek ya da rüyanızda açık havada uyurken üzerinize kar yağdığını görmek, çevrenizdekilerle ilişkileri neredeyse tümüyle kopardığınızı gösterir. Yeni dostluklara ihtiyacınız olduğuna yorumlanır.

Karda uyumak, ayrıca, rüyayı gören kişi bir suç işlemişse, hapse düşebileceğini gösterir.


► Rüyada görülen su, rüyayı gören kişinin ruh halini temsil eder. Kar da suyun donmuş hali olduğu için, rüyada kar görmek, rüyayı göreninin hislerinin katılaştığını ya da duygularını söylemekte güçlük çektiğini gösterir.


►  Rüyada görülen su, ayrıca rüyayı gören kişinin hislerinin de bir ifadesidir. Su rüyada kar şeklinde görülüyorsa, bu  rüyayı gören kişinin hissiyatının da kaybolmaya başladığına, katılaştığına yorulur.


► Aynı zamanda, kar gören kişi sosyal hayatında kendisini dışlanmış ya da yalnız bırakılmış hissediyor olabilir. Diyaloglarında hislerini gösteremediğinden mesafelere ve samimiyetsizliğe maruz kalabilir.

İçerik Tarihi: 24 Aralık 2019 19:16

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.