1. ANASAYFA

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Kar Yağdığını Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Kar Yağdığını Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Kar Yağdığını Görmek Ne Anlama Gelir

Bu sayfamızda Rüyada Kar Yağdığını Görmek Ne Anlama Gelir ve neye göre yorumlanır, işte tüm detaylarıyla rüyada kar görmek nedir ve ne anlam taşır. Rüyada kar görmek hastalıklardan şifa bulup iyileşmeye, menfaatli şeylere ve rızka tabir edilmektedir...

A+A-

Rüyada Bembeyaz Kar Görmek

Bembeyaz kar, huzur ve mutluluk demektir.


Rüyada Dağda Kar Görmek

Ekin ekilip ziraat yapılan ve yağması faydalı bir zamanda karin yağıp o araziyi kapladığını görmek, arazinin karla kaplanacağı gibi, nebatat, hububat ile de kaplanmasına çok ucuzluk ve bolluğun olmasına işarettir.


Rüyada Kar Yağdığını Görmek

Üzerine kar yağması yolculuğa yahut bir işten zarar görmeye yorulur. Kış mevsiminde yahut soğuk bölgelerde kar yağdığını görmek hayır ve berekettir.

Fakat rüyada bahar mevsiminde kar yağması yenilgi anlamına gelir. Genel anlamda kar yağması güzelliktir.

ruyada-kar-yagdigini-gormek.jpg

Kış mevsiminde kar yağması Rüya sahibi için üzüntü ve kederin bitmesine işarettir. İslami tabirlerde kar yağdığını görmek geniş rızk, mutlu hayat, çok fazla mal ve Asker anlamlarına gelmektedir.

Rüyada kar yemek sevindirici habere delalettir. Yaz mevsiminde rüyada kar yağdığını görmek ise hastalık demektir.


Rüyada Üstüne Kar Yağdığını Görmek

Rüyanda kar yağdığını ve fakat kendisini şemsiye ile koruyup kardan müteessir olmamak, işlerde itiyad ve temkinli olmaya ve korkusuz olarak yaşamaya delalet eder.


Rüyada Üzerine Kar Yağması

Kişi tutuklu ise tahliye edileceğine, beklemediği bir yerden büyük bir menfaat göreceğine işarettir.

Bir kimsenin üzerine rüyada kar düşmesi, düşmanın ondan nail olacağı bir şeye işarettir.


ruyada-kar-yagdigini.jpg

Rüyada Kar Yığını Görmek

Normal şekilde biriken kar bolluğa, berekete yorulur. Mevsiminde kar yığını gören, sıkıntı ve kederi varsa kurtulacağına, düşmanı varsa ona üstün geleceğine yorulur.


Rüyanda Kar Tanesi Görmek

Rüyada Kar tanesi, yağdığı yerin halkına menfaat getirirse, ucuzluk ve bolluğa işarettir. Üzerine kar tanesi düştüğünü gören uzak yere yolculuk yapar.


Rüyanda Az Kar Görmek

Bir yere mevsiminde az yağan kar, o yer halkı için rızkın genişliğine, ucuzluk ve bolluğa işarettir. Bir kimseye kış veya yaz gününde kar soğuğunun isabet etmesi fakirliktir.


Rüyada Evin İçine Kar Yağması

Rüyada evin içine kar yağması sıkıntıdır. Aile yada yakın çevrenizle yaşanacak bazı sıkıntıları ifade eder. Erimesiyle sıkıntıların geçici sıkıntı olduğunu ifade etmektedir.


ruyada-kar-gormek.jpg

Rüyada Üzerine Kar Yağması

Rüyada üzerine kar yağması, yolculukla tabir edilir. İş hayatında sorunların çözümü noktasında mücadele etmeye tabir olunur. Üstüne kar yağması bazende özlemle yorulur. Ailenizle geçireceğiniz sıcak ve mutlu günlerin habercisidir.


Rüyada Karda Yuvarlanmak Görmek

Kar içinde yuvarlandığını görmek, rızk bolluğuna yorulur.


Rüyada Lapa Lapa Kar Yağdığını Görmek

Rüyada her tarafı kaplayacak derecede şiddetli lapa lapa kar yağması, geleceğe yorumlanır. Karın az yağdığı ve yerleri tamamen örtmemesi, o yere gelecek berekete delalettir.

Lapa lapa kar yağması hayırlıdır. Bol kazanç anlamına gelir. Mutlu ve sevinci işaret eder. Talihin sizden yana olduğunu ifade der. Rüyada lapa lapa bir karın yağması rüya sahibi için eline geçecek bol paraya işaret eder. Zenginlikle tabir edilir.


Rüyada Sulu Kar Görmek

Sulu kar görülmesi yağmuru işaret etmektedir. Hayır, rızk, bolluk ve bereket anlamını ifade eder. Ayrıca ümidinizi kestiğiniz bir şeyin gerçekleşmesine işaretle delalet etmektedir.


Rüyada Kar Yağışını Görmek

Rüyada ekilmiş ve kuru yer üzerine kar yağışını görmek, yağmur hükmündedir.

O yörede yaşayan halka gelecek, rahmet, berekettir. Nimet, ucuzluk ve bolluğa delalet eder.


kar-gormek-ruyada.jpg


Rüyada Kar Yağarken Görmek

Karın mevsimsiz yağması, soğuk algınlığı hastalıklara, bazen de yolculuğun ertelenmesine yorulur.

Sonbahar yada kış mevsiminde görülmesi ise yolcu ve kiracıların kazanç ve menfaatlerinin mümkün olmalarına işarettir.


Rüyada Kar Yağışı Görmek

Kar yağışı rüyaları iyi şekilde yorumlanır. Kışın görülen kar yağışı Rüyaları iyi sayılır.

Bu rüyalar hayatın olumlu yönde değişeceğini haber verir. Bembeyaz kar, huzur ve mutluluk demektir.

Mevsimsiz görülen kar yağışı, ani yaşanacak değişimler yüzünden sıkıntıya yorumlanır.


Rüyanda Kar Yemek Görmek

Yaz mevsiminde kar yemek, bereket ve fayda görmeye yorumlanır. Kış zamanında kar yemek fenadır, Sıkıntıya delalet eder. Genel anlamı helal mal elde edeceğinize yorumlanmaktadır. Geçiminizin güzel olacağına işarettir. Kar Yemek rızıklara ve menfaati şeylere tabir edilmektedir.

Mevsimine bağlı olarak tabir edilir. Rüya sahibi yaz mevsiminde kar yediğini görürse bazı sorunlar yaşayacağına yorulur. Kış mevsimine doğru kar yemekse mutlu bir olaya yorumlanır. Kar yağışında kar yemek bolluk ve ucuzluk demektir. Mevsiminde Kar yemek rüyada, iş hayatındaki iyi gelişmelere tabir edilmektedir.


ruyada-kar.jpg


Rüyada Evin İçinde Kar Görmek

► Evin içine kar yağması, o eve bir bela veya musibetin geleceğine işarettir. Vaktinde ve az olarak yağan kardan başka kar, keder, hastalık ve azap ile yorumlanır. Kış zamanında kar yağması, nimet ve bolluk demektir.


Pencereden Rüyada Kar Yağışı Seyretmek Görmek

► Sorunların ve üzüntünün son bulacağına ancak bir tehlike atlatılacağına işarettir.


kar-yagisi-gormek.jpg

Rüyada Karda Üşümek Görmek

► Rüyada karda üşüdüğü için ateş yakıp ısındığını görmek, sevdiği bir kişi ile evleneceğine delalet eder.


Yazın Kar Yağması Görmek

Rüyada Yazın kar yağması, soğuk algınlığına, hastalığa bazen de uzak bir yere çıkılacak bir yolculuğa işarettir.


Rüyada Yerde Kar Görmek

Rüyada yerde kar, rızklara ve menfaatle şeylere ve soğuk algınlığı, hastalıklardan iyileşmeye işarettir. Bazen ülfet ve muhabbete işarettir. Karin mevsiminde yerde görülmesi, üzüntü ve kederin gitmesine, düşmanını kahredip ona galip gelmesine işarettir.

Yerin kardan faydalanamayacağı bir zamanda yağması, devlet reisinin zulmüne ve vergi toplayan memurların çalışmasına işarettir.


Rüyanda Kar Satmak Görmek

► Rüyasında kar alıp sattığını gören, hasta ise iyileşeceğine; karda kızakla kaydığını görmek, para kazanmak için bir yolculuğa çıkacağına yorumlanır.


ruya-da-kar-yagdigini-gormek.jpg


Rüyanda Sulu Kar Görmek

► Rüyasında sulu karların yağdığı halde, üzerindeki yağmurluk ve elindeki şemsiyeden dolayı ıslanmadığını görmek, islerinin sağlamlığına ve iyi şekilde idare edildiği için, zararlı olmayacağına delildir.


Şehrin Üstüne Kar Yağması Görmek

► Bir şehre, bir Mahalle mevsiminde az yağan kar, o yer halkı için rızkın genişliğine, ucuzluk ve bolluğa delâlet eder.


Zamansız Kar Yağması Görmek

► Yerin kardan faydalanmayacağı bir zamanda kar yağması, sultanın adaletsizliğine ve vergi toplayan memurların çalışmasına işarettir.

ruyada-kar-yagma.jpg


Rüyada Kar Yağması Görmek

► Soğuk yerlerde kar yağması hayır ve berekettir. Sıcak yerlerde kar yağması, kıtlık ve kederdir. Kış mevsiminde kar yağması iyidir. Hayatın değişeceğini belirtir. Güzel günlerin yaklaştığını ve dertlerin biteceğini bildirir. Kapalı yerlere kar yağması acze işarettir.

► Derler ki soğuk havalarda karın yağdığını görmek rızıklara ve menfaatli şeylere çıkar. Soğuk algınlığı ve grip gibi kış hastalıklardan iyileşmeye işarettir. Az kar yağması ucuzluk ve bolluktur. Bazen de uzun bir yolculuğa çıkmaya yorulur.


Rüyada Mevsimsiz Kar Görmek

► Mevsimsiz görülen kar, ani yaşanacak değişimler yüzünden hayatın alt üst olacağına yorumlanır. Bir şehre mevsimsiz fazla kar yağması, o şehre devlet reisi veya Haktan gelecek bir azaba işarettir. İçlerinde bir fitnenin çıkmasına yorulur. Karin, kıtlık senesine işaret edeceğini söyleyen tabirciler de vardır.


Rüyanda Kar Yığını Görmek

► Rüyanda görülen fazla kar, yönetici konumundaki birinin maiyetine azap etmesine, onların mallarını almakla cefa edip, onlara kötü söz söylemesine işarettir.


ruya-kar-gormek.png

Rüyanda Kar Altında Kalmak Görmek

► Kendisini rahata kavuşturacak mala kavuşmasına yahut güzel söz veya bir dua sebebiyle üzüntü ve kederden müsterih olmasına işarettir.


Kar Üstünde Yürümek Görmek

► Karda Ayak izlerini görmek, güzel bir sürprizle karşılaşacağına yorumlanır. Kışın görülürse kişinin dertlerinin geçeceğine işarettir. Yazın görülürse kişinin hayatının ani değişiklikler yüzünden alt üst olacağını gösterir. Rızk ile yorumlanır. Kar üzerinde yürümek, beklemediği bir yerden bir menfaat göreceğine delildir.


Rüyada Kar Fırtınası Görmek

► Rüyada kar fırtınası çiçek, kızamık, veba ve taun gibi salgın hastalıklara, bazen de harbe, çekirgeye ve çeşitli hastalıklara yorulur. bazı kere de ucuzluk, bolluk ve zenginliğe işarettir.


ruyada-kar-001.jpg

Rüyada Gece Kar Yağdığını Görmek

► Rüyada gece kar yağışı görmek huzurdur. Çocuklar içinse sevinçtir. Huzurlu bir hayata yorumlanır. Rahata kavuşmak şeklinde de tabir edilmektedir. normal şekilde biriken kara bolluk ve berekete işarettir.


Rüyanda Kar Temizlemek Görmek

► Yağmur hükmündedir ve o yer halkına gelecek, rahmet, bereket, ucuzluk ve bolluğa işarettir. Sevinç ve refaha çıkar.


Rüyanda Kar Toplamak Görmek

► Zahmet çekmeden mal biriktirmeye yorulur. rızk elde etmeye işarettir.


Rüyanda Kar küremek Görmek

► Bölgeye gelecek bolluk ve bereketin habercisi olarak yorumlanmaktadır.


ruyada-kar-gor-mek.jpg


Rüyada Sonbaharda Kar Görmek

► Sermayeden mal yemeye işaret eder. Kısa bir durgunluğun ardından bolluk ve bereketli günleri ifade etmektedir. Mesut olacağınız günlerin yakın olduğunu işaret etmektedir.


Rüyada Yazın Kar Yağdığını Görmek

► Cabirü'l-Mağribî demiştir ki: Bahar mevsiminde karların yağdığını görmek mağlubiyete delalet eder. Acizliğe, yolculuk ve maaş talebinden gaflete işarettir. Beklenmedik aksiliklerin habercisidir. Yazın kar yağması şansızlığa yorumlanır.


Rüyanda Yoğun Kar Yağması Görmek

► Bazı işlerin ertelenmesine yorumlanır. Bazen de vuku bulacak sıkıntı ve zorlukları işaret etmektedir.


Rüyada Çok Kar Yağdığını Görmek

► Rüyada kar'ın çok fazla yağdığını görmek, bir yöneticinin maiyetine zulmetmesine, onlara kötü söz söylemesine delalet eder. Çok kar yağması kış hastalıklarına yakalanmaya da işaret eder. Az kar yağması, ucuzluk ve bolluğa işarettir.

ruyada-kar-gormek-nedir.jpg

İçerik Tarihi: 29 Temmuz 2019 08:27

Patnos / İçerik Editörü
Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum