1. ANASAYFA

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Kara Üzüm Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Kara Üzüm Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Kara Üzüm Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Kara Üzüm Görmek Ne Anlama Gelir? Bu sayfada; rüyada kara üzüm yemek, rüyada kara üzüm yediğini görmek, rüyada kara üzüm koparmak görmek, rüyada siyah üzüm Salkımı görmek, rüyada kara üzüm yemek görmek ve benzeri rüyaların tabirleri yer almaktadır.

A+A-

Rüyada Kara Üzüm Görmek

Rüyada Kara Üzüm görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok sıkıntılı ve zor durumlar yaşayacağına, bu yüzden çok büyük sorunlarla karşılaşacağına, bu sıkıntıların aile hayatına yansıması ile çok kötü olaylar yaşanacağına, aile içinde sürekli tartışmaların ve kavgaların baş göstereceğine, sosyal hayat içerisinde istenmeyen olayların ortaya çıkacağına ve çok büyük üzüntüler yaşanacağına yorumlanır. Aynı zamanda, iş hayatında yaşanan kötü olayların rüya sahibinin büyük bir rahatsızlık yaşamasına sebep olacağına alamet eder.

 Rüyada üzümün yenildiği mevsime göre iki farklı şekilde tabir edilir.

Eğer siyah üzüm mevsiminde yenirse çok büyük üzüntüler yaşanacağına, aile hayatında ve iş hayatında çok büyük zorluklar yaşanacağına, belki ölümler görüleceğine ve iflas yaşanacağına rivayet eder.

Eğer siyah üzüm mevsimi dışında yenirse, çok büyük sıkıntılar yaşanacağına ve bu sıkıntılar yüzünden bir hastalık geçirileceğine delalet eder.

Rüyada Kara Üzüm Yediğini Görmek

İş hayatında çok sıkıntılı ve zor dönemler yaşanacağına hatta iflas ile karşı karşıya kalınacağına, yaşanan bu üzücü durumların aile hayatına da yansıyacağına bu yüzden hane içinde çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçirileceğine ara sıra istenmeyen tartışmaların yaşanacağına ve çok büyük üzüntüler yüzünden hastalıklarla boğuşulacağına rivayet eder.

Rüyada Kara Üzüm Koparmak Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok sıkıntılı ve zor dönemler geçireceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, iflas edeceğine ancak yine de yılmayıp ayağa kalkmak için yeni yollar arayacağına ve sabır ve azim ile çalışmaya devam edeceğine yorulur.

Rüyada Siyah Üzüm Salkımı Görmek

Çok zor dönemler geçiren rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında çok daha kötü günler geçireceğine ve çok büyük üzüntüler yaşayacağına ve nerdeyse hasta olacağına alamet eder.

Rüyada Üzüm Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada üzüm görmek güzel, devamlı, geniş ve toplu bir rızık demektir. Mevsimi içinde salkım salkım üzüm görmek, dünyada meydana gelen ucuzluğa ve bol maişete, üzüm almak toplu mala kavuşmaya, üzüm koparmak güzel müjdeli habere, üzüm yemek cömert birinden elde edilecek rızka delâlet eder.

İslami tabirlerde üzüm rüyası en hayırlı rüyalardandır. Kısmet, mal, dostluk, muhabbet, güzel ve helal rızkın işaretidir.

Üzüm rüyaların en iyisidir. Üzüm bol kısmet ve mala, mülke yorulur. Üzüm salkımları kısmet ve geçimin bolluğuna, dünya ve ahiret islerinin yolunda gittiğine, siyah üzüm saadet ve sağlığa, beyaz üzüm mutlu bir aile hayatına işarettir. Mevsiminde görülen üzüm rahat ve mutlu bir hayata, mevsimi dışında görülen üzüm ise sıkıntıya çıkar.

İçerik Tarihi: 17 Aralık 2019 01:04

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.