1. ANASAYFA

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Karga Yavrusu Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Karga Yavrusu Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Karga Yavrusu Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Karga Yavrusu Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada karga yavrusunu görmek, maddi durumunuzun kötüleyeceğine ve ihtiyacınızın artacağına, sevdiklerinizden bir müddet uzak kalacağınıza işaret eder. Kanatları çıkınca ana ve babası yuvadan uçuncaya kadar onu

A+A-

Rüyada Karga Yavrusu Görmek

Nablusi Rüya Tabirleri: Rüyada karga yavrusunu görmek, maddi durumunuzun kötüleyeceğine ve ihtiyacınızın artacağına, sevdiklerinizden bir müddet uzak kalacağınıza işaret eder. Gıdasını almak üzere Allah (C.C.) karasineği ona rızık olarak gönderir. 

Çünkü karga kuşunun ana babası, yavrusu yumurtadan çıktığı andan kanatları çıkıncaya kadar ondan uzak dururlar. Kanatları çıkınca ana ve babası yuvadan uçuncaya kadar onu besler ona bakarlar

Eğer rüyayı görende zaten kötü durumda ve ailesinden uzaksa, o zaman onun durumunda bir gelişme olması için duasında artış yaşayacağına Allah'a daha çok yakaracağına delalet eder.

ruyada-karga-yavrusu-gormek.jpg

Rüyada Karga Görmek Ne Anlama Gelir?

Sabırlı ve tahammüllü olmakla birlikte kaba saba, sözüne yalan katan, cimri ve sözünde durmayan kimseye, gurbete gitmeye yahut dosttan ayrılmaya,

Karga avlamak yoksulluk ve darlık çekmeye, şüpheli kazanca, Karganın insanla konuşması üzüntüden sonra sevinnce, Karga hediye edilmesi sevinçli bir duruma,

Karga uzun ömre, yaşlı kadına, kazanç ve menfaatin devamına, Karga yavrusu görmek ayrı kaldığı yakınlarına kavuşmaya, yoksulluktan kurtulup zengin olmaya delalet eder.

Çevrenizde iki yüzlü, kötü niyetli insanlar var demektir. Karga sesi de insanların tavsiyesi sonucu girdiğiniz bir işten kayıplarla ayrılacağınıza yorumlanır.

Çevrenizde iki yüzlü, kötü niyetli insanlar var demektir. Karga sesi de insanların tavsiyesi sonucu girdiğiniz bir işten kayıplarla ayrılacağınıza yorumlanır.

Uğursuzluğun simgesidir. Rüyanızda karga sesi duyduysanız, birtakım insanların kötü önerilerini dikkate alıp, iş yerinizde zarara uğrayabilirsiniz. Entrikacı, çıkarcı, kötü niyetli ahbaptır. 

Rüyada karga görmek fesatçi ve sözünde durmaz bir erkekle tabir olunur.

İçerik Tarihi: 27 Ocak 2020 10:52

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.