1. ANASAYFA

  2. BLOG

  3. Rüyada Kaş Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Kaş Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Kaş Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Kaş Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada kalın kaş gören bir kimse; tertemiz mala, beceri sahibi bir kişiye, sağlıklı hayata, önemli kuvvete, iyi bir mutluluğa, zengin aile ferdine, bol berekete, zahmetsiz kazanılan mala, bol kısmete, gönül ilişkisinin..

A+A-

Rüyada Kaş Görmek

Rüyada kaş görmek uzun, neşeli sağlıklı ve kısmetli geçen güzel bir hayat ile tabir edilir. Bir kadın rüyasında kaş görürse, evleneceği kişinin uysal, anlayışlı, sevecen ve temiz kalpli biri olacağı ve bu sayede çok mutlu bir evlilik geçireceği,  rüyada kalın kaş gören bir kimse; tertemiz mala, beceri sahibi bir kişiye, sağlıklı hayata, önemli kuvvete, iyi bir mutluluğa, zengin aile ferdine, bol berekete, zahmetsiz kazanılan mala, bol kısmete, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, planların gerçekleşeceğine işaret eder.  

Rüyada alınmış kaş görmek; beklentilerin yerine geleceğine, duygusal hayatın iyi gittiğine, mutluluğa kavuşmaya, problemlerden uzak bir hayat süreceğine, sevdikleriyle gülmeye, emniyette hissetmeye, yakında öğrenilecek müjdeli gelişmelere, refah dolu günlere, getirili girişim yapacağına, ettiği yeminine bağlı olacağına, güzel talihe delalet eder. 

Rüyada bir erkeğin kaş görmesi ise evleneceği kadının görünüşüne dikkat eden, temiz, alımlı, çekici, güzel ve bir miktarda maddiyata değer veren biri olacağı yönünde yorumlanır.

Rüyada kaşlarının sık olduğunu ve yüzünde ilk olarak fark edilecek şekilde bir görünüşe ulaştığını gören kişinin, kimsenin işine karışmadığı ve kimsenin tavuğuna kışt demediği için başı derde girmez. Sık kaş aynı zamanda bolluk ve zenginlik olarak tabir edilir.

ruyada-kas-gormek.png

Rüyada Kaş Dökülmesi Görmek

Rüyada kaşlarının döküldüğünü gören kişinin iftiraya ve zulme uğrayacağı, bu durumu dert edineceği ve sırf bu nedenden dolayı üzüleceği ve içine kapanacağı günler yaşayacağı, ticaret kaynaklı geçim zorluğuna, sorumsuzluktan dolayı mağdur olunacağına delalet eder. 


Rüyada Kaş Almak Görmek

Rüyada kaş almak kişinin kısmetlerini tepmesine ya da sahip olduğu malını tek tek kaybetmesine işaret eder. Rüyada kaş aldırdığını görmek; çözümü zor bir problemle karşılaşılacağına, sırların meydana döküleceğine, korkulanın gerçekleşmesine, kötü niyetli bir yabancı tarafından fenalık görmeye, parasal kayba delalet eder.

Rüyada kaş ve bıyık aldırdığını görmek; üzüntü verecek durumla karşılaşılacağına, hilekar düşmana, sorumsuzluktan ötürü mağdur olunacağına, kötü huylu bir kişi eliyle zarar görmeye, ticari problemlere delalet eder.


Rüyada Kaş Çatmak Görmek

Rüyada çatık kaş görmek kişinin barışçıl ve sevgiden yana olan bir tavır takınarak, aralarında tatsızlık yaşadığı kişilerle de bir araya gelip keyifli saatler geçireceğine, gıpta ile bakılan kuvvete ermeye, hoşsohbet genç kadına, alın teriyle kazanılan paraya, sevineceğine, devlette mevkiye çıkılacağına, bereketli zamanlara, emniyette kalmaya, kolay elde edilen kazanca, yararlı işler gerçekleştireceğine, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, sorunlardan uzak bir hayatı olacağına, büyük makama geleceğine, hak edilmiş paraya, yetenekli bir kimseye, arzuların hayata geçeceğine, eşiyle muhabbete, duygusal hayatın iyi gittiğine, şöhrete erişileceğine, imrenilen bir birlikteliğe, mutlu günlere, güvende yaşamaya, gelirin bereketli olmasına delalet eder.


Rüyada Kirpik Görmek

Rüyada kirpik görmek Allah yolunda yapılan hayırlar ve kişinin dini vecibelerine olan bağlılığı olarak yorumlanır.

Rüyada uzun kirpik görmek; mutluluk dolu günlere, verdiği sözü yerine getireceğine, vefakar arkadaşa, zengin adama, fakirlikten sıyrılmaya, sevince kavuşmaya, kazancın verimli olacağına, iyi kısmete, sıkıntı çekmeden kazanılan rızka, gönül ilişkilerinde başarıya, bir kaç gün içinde duyulacak mutlu edici değişimlere işaret eder.

Rüyada kirpiklerinin tamamen döküldüğünü gören kişi için sadece bu dünyayı düşünerek yaşadığı, ahiret hayatını ve Allah’ı unuttuğunu bu nedenle de dinden uzaklaştığı, sıkıntıya düşmeye, üzüntü duymaya, korktuğunun başına gelmesine, sıkıntılı yaşama, kıymet düşmesine delalet eder.

Rüyada kirpiklerini kestiğini gören kimse; huzurunun kaçacağına, sıkıntılı yaşama, sorumsuzluktan ötürü mağdur olunacağına, korkulanın gerçekleşmesine, korktuğundan emin olunacağına delalet eder.

İçerik Tarihi: 26 Ocak 2020 19:33

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.