1. ANASAYFA

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Kavun Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Kavun Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Kavun Görmek Ne Anlama Gelir

Bu sayfada; Rüyada kavun görmek, rüyada kavun görmek ne demektir, rüyada kavun görmenin anlamı nedir, rüyada görülen kavun nasıl yorumlanır, rüyada kavun görmek ne anlama gelir ve rüya tabiri yer almaktadır.

A+A-

Rüyada Kavun Görmek

Rüyada kavun görmek rüyayı gören kişinin hayatını etkileyecek, köklü  ve derin değişiklikler olması demektir.

Rüyada bir kimse sarı renk kavun görürse bu sağlık sorunları yaşayacağına, tedavi olması gerektiğine ve ihmal edilmemesi gerektiğine delalet ederken sarı renk dışında görülen kavun şans ve nimet olarak tabir edilir.

Rüyada kavun gören kimse; üzüntüye ve sıkıntıya karışır, sağlığını kaybeder, bakıma ihtiyaç duyar, hastalanıp yatağa düşer. Rüyada görülen her tür yeşil nesne iyilik ve hoşluğa delalet eder.

Rüyada olmamış yeşil bir kavun sarı kavundan daha iyidir, pek yakında dileklerinizin gerçekleşeceğine, büyük kavunda küçük kavundan daha iyi ve hayırlıdır.

Rüyada kavun görmek; içinden çıkılması zor bir olayla yüzleşeceğine, üzüntü duymaya, muhtaç duruma düşmeye, huzurunun bozulacağına, kıymet yitirmeye yorulur.

Rüyada Kavun Yemek Görmek

Rüyada mevsiminde görülen ve yenilen her türlü meyve hayırlıdır. Rüyada tatlı kavun yemek; rızkının artacağına, tatlı söz duyacağına, hayırlı ve güzel arkadaşlar kazanacağına delalet eder. 

Rüyada yaz günü yenilen tadı bal gibi olan kavun çok hayırlı ve faydalı bir rüyadır. Rüyasında birkaç parça veya birkaç tabak kavun yiyen bir kimse; sağlıklı günler yaşayacak, kavundan aldığı tat oranında mutlu ve huzurlu olacaktır.

Rüyasında kavun yediğini ve tabağında bir miktar kaldığını gören kimse için; Sağlıksız, zor, sıkıntılı günler yaklaşıyor demektir. Rüyada yediği kavunun elinden düşmesi; eline geçen bir fırsatı kaçıracağına, üzüntüye ve sıkıntıya delalet eder.

Rüyasında kavun yiyen bir kimse; içinden çıkılması zor bir olayla karşılaşacağına, üzüntü duymaya, muhtaç duruma düşmeye, huzurunun bozulacağına, değer yitirmeye delalet eder.  

Rüyada Kavun Kesmek Görmek

Rüyasında kavun kestiğini gören bir kimse; keskin sözleri sayesinde çevresindeki insanları üzeceğine ve dostlarından bazılarını kaybedeceğine, söz ve davranışlarında gönül kırıcı olmaktan kaçınması gerektiğine delalet eder.

Rüyada kavun keserken elini kesen bir kimse; iyi hali kaybetmeye, zulüm görmeye, ticaret kaynaklı sıkıntıya, istenmeyen bir olayla üzüleceğine, sıkıntıya düşmeye, ani kararlar verip zarara uğrayacağına delalet eder.

Rüyada kavun kesmek kişinin moralini bozacak ve canını sıkacak tatsız bir olay yaşayacağına işarettir.

Rüyada kavun kesmek; ticaretle uğraşan bir kimse için, zarara uğramaya, iş nedeniyle sıkıntıya, saklanan sırların meydana çıkacağına, sorumsuz hareket ettiği ve davrandığından dolayı rahatsız olunacağına, can sıkıcı duruma düşmeye delalet eder.

Rüyada Karpuz Yemek Görmek

Rüyada karpuz yiyen bir kimse; pek yakında şansının döneceğine, bereketli ve huzurlu günler yaşayacağına, sevdikleri ile zaman geçirmek isteyeceğine delalet eder.

Rüyada karpuz yemek; şans, şöhret ve kısmet anlamına gelir ve bu kişinin hiç beklenmediği bir işten hayır görmesine ve bir din büyüğünden yardım alacağına delalet eder.

Rüyasında tatlı ve kırmızı bir karpuz yediğini gören kişi; Gelecek yıllarda veya hiç beklemediği bir anda beklemediği bir fırsat yakalayarak kazanç ve kar elde edecek demektir.

Rüyada karpuz yiyen bir kimseyi görmek; faydalı işler yapacağına, yetenekli bir insana, alın teriyle elde edilen paraya, duygusal hayatın iyi gittiğine, mutluluğa ermeye, planların yerine geleceğine, kendisini sevenlerle gülmeye, sıkıntı çekmeden kazanılan paraya, arkadaşlık ilişkilerinde başarıya, maddi külfeti bulunan kişiden uzaklaşmaya, güvenli kalmaya işaret eder.

Rüyada Kavun Almak Görmek

Rüyada kavun aldığını gören bir kimse; pek yakında yeni arkadaşlar tanıyacağına, bir dost meclisinde dostlarıyla sohbete, üne erişmeye,arzu ettiği istenilen bir eşe, hayırlı ve faydalı işler yapacağına, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, mutlu olmaya, duygusal külfeti bulunan arkadaştan uzak durmaya, emniyetli yaşamaya, tatlı dilli orta yaşlı yabancıya, eli açık insana, güç sahibi olmaya yorulur.

Rüyada kavun satın almak için pazar veya benzeri bir yere giden kimse; pek yakında yatırım amaçlı çalışmalar yapacağına, bu çalışmaları sonucunda oldukça karlı olacağına, akrabalar ve dostları arasında takdir toplayacağına delalet eder.

Rüyada Kavun Tarlası Görmek

Rüyasında kavun tarlası gören bir kimse; kavunlar olgun ve büyük ise, hayırlı, uğurlu ve bereketli günlerin pek yakında geleceğine, iyi günlere, sevinmeye, memuriyette mevkiye çıkılacağına, isteklerin gerçekleşeceğine, getirili atılımlar yapacağına, yakın çok yakın zamanda duyulacak hayırlı haber öğrenmeye, zengin yabancıya, fakirlikten feraha çıkmaya, sorunlardan uzak bir hayat süreceğine, sıcakkanlı orta yaşlı kadına, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna işarettir.

Rüyada görülen kavun tarlasında kavunlar telef olmuş, bozulmuş ise; iş ve ticaret hayatında zarar edecek, maddi kayıplar yaşayacak ve sıkıntıya düşeceğine delalet eder.

Rüyada Çok Kavun Görmek

Rüyada sayılamayacak kadar çok sayıda kavun görmek; çiftçi ve ticaretle uğraşan kimseler için pek hayırlı değildir.

Gelecek yıllarda yaşanacak kıtlığa, sıkıntıya, derde düşmeye ve huzurun bozulmasına delalet eder.

Rüyada bir çok kavun olduğu halde kavunların birden kaybolduğunu görmek; Yaşayacağınız sıkıntılarınızdan Allah yardımıyla kurtulacağınıza, feraha, mutluluk duyacağınıza, aile ve sevdiğiniz kimselerle iyi ilişkiler yaşayacağınıza delalet eder.

Rüyaların süreleri ile ilgili kesin bir bilgiye varılamamaktadır. Fakat yapılan araştırmalara göre en uzun rüyanın 90 saniye sürdüğü ortaya koyulmuştur.

Gördüğünüz kavun rüyası 90 saniye içinde görmüş anlamına gelmektedir. Kavun rüyası çeşitli kaynaklardan derlediğimiz tabirler doğrultusunda öz ve net bir şekilde anlatılmıştır.

Kavun Rüyasının Detayı

Kavun rüyayı görenden başkasını bağlamadığı gibi rüyayı göreni de her zaman bağlamaz. Rüya kişiye has ve ferdî bir bilgi kaynağıdır. Hiçbir zaman genel ve kesin bir hüküm ifade etmez. Bu sayfada yapılan Kavun ile ilgili yazılan yorumlar bilgilendirme amaçlıdır.

İçerik Tarihi: 23 Mart 2020 23:33

Patnos / İçerik Editörü
Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.