1. ANASAYFA

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Kertenkele Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Kertenkele Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada görülen kertenkele düşman ve rakip olarak da tabir edilir. rüyada büyük kertenkele görmek, rüyada kertenkele eti yemek görmek, kertenkele öldürmek görmek, rüyada kertenkele ısırması görmek, rüyada renkli kertenkele görmek ne anlama gelir ve rüyası.

A+A-

Rüyada Kertenkele Görmek

 

Rüyada görülen kertenkele kötü niyetli bir kimse ile tabir edilir. Kötü niyetli, ortalığı karıştıran, arayı bozan bir adama delalet eder.

Rüyasında kertenkele gören kişi, böyle bir adamla tanışacak, alış-veriş edecek ve bu ilişkiden zarar görecek anlamına gelir. Bir kişi rüyasında kertenkelenin kendine saldırdığını ya da ısırdığını görürse, birisinin arkadaşının arkasından kötü konuşur ve dedikodu yapar.

Rüyada görülen kertenkele düşman ve rakip olarak da tabir edilir. Kertenkele gören kişi; zalim, hain, kıskanç ve alçak bir adamla karşı karşıya kalacak ve ondan zarar görecek, bu zarar sonucunda üzülecek, maddi zarar uğrayacak, sıkıntıya düşecektir.

Rüyada kertenkele görmek rüyayı gören kimsenin bir takım sağlık sorunlarının baş göstermesine, sıkıntıya düşeceğine, üzüleceğine delalet eder.

Rüyada kertenkele görmek; arkadaşları arasında kıskanç ve dedikoducu, arada laf götürüp getiren bir kimseye delalet eder.

 

Rüyada Kertenkelenin Saldırdığını Görmek

Rüyada kertenkelenin saldırdığını görmek; başkalarının ardından atıp tutmaya, dedikodu yapmaya yorulur.

Rüya sahibinin başkalarına iftiralar atmasına, kötü eleştirilerde bulunmasına işaret etmektedir. Kötü niyetli, kıskanç ve fesat rüya sahibine delalet eder.

 

Rüyada Büyük Kertenkele Görmek

Rüyada büyük kertenkele görmek; sözünü esirgemeyen, son sözünü ilk başta söyleyen ve sürekli yer değiştiren azılı bir düşmana delalet eder.

Rüyasında büyük ve beyaz bir kertenkele gören bir kimse; savaş taraftarı olan, hükümdar veya iş sahibi bir kimse ile yorumlanır. 

 

Rüyada Kertenkele ile Konuştuğunu Görmek

Rüyada kertenkeleyle konuştuğunu görmek; kötü niyetli kimselerle çok fazla vakit geçirmeye ve kişinin de o kimselere benzemesine delalet eder. İçindeki iyiliğin bitmesine, kötü niyetli ve fesat birine dönüşmeye işaret etmektedir. Helal yoldan saparak haram yollara başvurmaya, kendi hakkı olmayanı gasp etmeye ve çok yakınındaki iyi dostlarını kaybetmeye yorulmaktadır.

 

Rüyada Renkli Kertenkele Görmek

Rüyada renkli kertenkele görmek, pek hayırlı olarak yorumlanamaz. İnsanların arasını bozan, asilik yapan, ortalığı karıştıran, yaygaracı, dedikoducu ve düzenbaz birine delalet eder.

Rüyada eve r Eve renkli kertenkele girmesi o evde bir ölümün veya kötü olayların yaşanacağına delalet eder.

 

Rüyada Kertenkele Eti Yemek, Kertenkele Öldürmek Görmek

Rüyasında kertenkelenin etini yediğini gören kişinin; çevresinde ve aile içinde onu kıskanan ve çekemeyen komşuları ve akrabaları olduğuna, iş arkadaşları ya da görüştüğü dostları sürekli olarak rüya sahibini çekiştiriyor demektir.

Rüyada kertenkele öldürdüğünü gören kimse; kendisine zarar veren, kıskanan ve dedikodusunu yapan, ona düşman olan kimselerden kurtulacak ve feraha, huzura kavuşacak demektir.

 

Rüyada Kertenkele Isırması Görmek

Rüyada kendisine kertenkele ısırdığını gören kişinin çevresinde kendisine zarar vermek isteyen düşmanlarının olduğu, dost mu yoksa düşman mı olduğu belli olmayan, güvenilmeyecek, ikiyüzlü ve tekin olmayan kimseler var demektir.

Bu rüya rüyayı gören kimse için uyarıcı niteliktedir, dost ve akrabalarına dikkat etmeli kendisine gelecek zararı en aza indirmek ve temkinli adımlar atması gerektiğine delalet eder.

 

Rüyada Kertenkele Öldürdüğünü Görmek

Rüyada kertenkele öldürdüğünü görmek; insanların gerçek yüzünü görmeye, maskelerin inmesine yorulur. Rüya sahibinin etrafındaki kötü niyetli kimselerin kimler olduğunu anlamasına, bu kişilere karşı daha temkinli yaklaşır hale gelmesine ve adımlarını daha dikkatli atmasına yorulur. Aynı zamanda kudret ve güç sahibi, zeki, çalışkan, iyi niyetli rüya sahibine işaret etmektedir.

İçerik Tarihi: 05 Mart 2020 00:07

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.