1. ANASAYFA

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Kilit Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Kilit Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Kilit Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Kilit Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Kilit Bozulması Görmek, Rüyada Kilit Takmak Görmek, Rüyada Kilit Açmak Görmek, Rüyada Kilit Değiştirmek Görmek, Rüyada Kilit ve Anahtar Görmek, Rüyada Kilit Görmek, Rüyada kilidi ve onu açan anahtarı aynı yerde.

A+A-

Rüyada Kilit Görmek

Rüyada kilit görmek, rüyayı gören kişi sütten dili yandığı için yoğurdu üfleyerek yeme eğilimindedir. Rüyada kilit görmek kendiniz güvende hissedeceğiniz şeyler yapmaya, tedbirli davranarak kazalardan belalardan korunmaya delalet eder.

Rüyada kilit gören kişi için kendini güvence altına almak için sigorta gibi korunma yollarından yararlanacak şeklinde yorum yapılır.

Rüyada Kilit ve Anahtar Görmek

Rüyada kilidi ve onu açan anahtarı aynı yerde görmek büyük bir şans elde edeceğinize işarettir. 

Rüyada kilit ve anahtarı birlikte görmek, rüya sahinin beklediği parayı alacağına delalet eder.

Rüyayı gören kişinin eline hayırlı vesilelerle kullanacağı bir para geçer, bu varlık sonucunda kendi durumunu da etrafındaki insanların durumunu da düzeltir.

ruyada-kiit-anahtar-gormek.jpg

Rüyada Kilit Değiştirmek Görmek

Rüyada bir yerin kilidini değiştirdiğini görmek hayatınızda kendi istediğinizle belli alanlarda değişiklik yaptığınıza ve bunun sonucunda büyük bir ferahlık elde edeceğinize işaret eder.

Rüyada kilit değiştirmek sonucundan emin olduğunuz bir işin başına geçeceksiniz ve o konuda muvaffak olacaksınız demektir.

Rüyada Kilit Açmak Görmek

Rüyada kilit açmak Allah yolundan uzaklaşmışsanız tekrar şükür ve sabır içerisine gireceğiniz anlamına gelir.

Rüya sahibini sağlıkla ilgili sorunları varsa onlardan kurtulacak, kazancında artış ve huzurunda iyileşme olacak şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kilit Takmak Görmek

Rüyada kilit taktığını gören kişi derdinden, tasasından, endişelerinden azade olur, içine bir ferahlık gelir, içine su serpilir, etrafı da ondaki bu değişimi farkeder.

Rüya sahibi kendini kötü duruma düşüren, kaygılarının artmasına sebep olan şeylerden kurtulacak, insanlara daha fazla güven duyacak, hayatına daha fazla inanacak demektir.

ruyada-kilit-gormek.jpg

Rüyada Kilit Bozulması Görmek

Rüyada kilit bozulması, rüya sahibinin işlerinde bazı sorunlarla ve çıkmazlarla karşılaşması şeklinde yorulur.

Rüyada Asma Kilit Görmek

Rüyada asma kilit görmek; Asma kilit görmek ümittir. Her ümidin hakikat olmasına ise bir anahtarın bulunması gereklidir.

Kilit bazı yorumculara göre: evlenmek çağında bulunan genç bir kıza da yorumlanır. Demir kilit güçlükle çözülebilen meselelere, pirinçten veya sari bir madenden yapılan kilitler ise ev kadını ile tabir olunur.

Her ne şekilde olursa olsun kilit emniyet ve inancı temsil eder.

Rüyada Kilit Görmek Ne Anlama Gelir?

Bir başka rivayete göre de: Rüyada kilit görmek, emin bir adama işarettir. Bir kilit açtığını gören hapis bir kimse, hapisten kurtulur. Üzüntülü ve kederli olan bir kimse, rüyada bir kilidi açtığını görse, o kimsenin üzüntü ve kederi gider ve isi kolaylaşır. Kilit, hazırlık, delil ve kuvvettir. Kilidi açtığını gören kimse, hanımını kendisinden ayıracak bir yemini yapmasından kaçınsın.

Kilit, emanetleri korumakta itimat edilen bir insana işarettir. Bir kapıyı kilitlediğini gören kimse, kefil olur. Bir kilidi açtığını gören kimse, üzüntüden ve kefillikten kurtulur.

ruyada-kilit.jpg

Kilidi, kilitlemek keder, açmak ise kederden kurtulmaktır. Evlenmek isteyen kimse için kilit görmek emniyetli, ev islerini güzel yapan ve itibarlı bir kadına işarettir.

Yolculuk yapmak isteyen kimsenin kilit görmesi, selametle sağ salim gitmesine işarettir. Demir kilitler, şifre ve ilmi çözmeye işarettir. Ağaç kilitler, zevcedir. Kilitler, gaflete işarettir. Kilit, kefilin borç ödemesine de işarettir.

Kilitler, işaret ettiği kimsenin hayatına, bulunduğu durumunu korumaya ve sağlam bir dine işarettir.

Bazen demir kilitler, eğer ağaç kilitlerin kullanılacağı yerinde kullanılıyorsa, şeref ve yüceliğe işarettir. Ağaçtan olan kilitler, nifaka, sözde tereddüt etmeye ve rüşvet almaya işarettir.

Rüyada kilit görmek; emin bir kimseye, şeref ve yüceliğe, kişinin bulunduğu konumu korumasına, sağlam inanca, kefil olduğu kişinin borcunu ödemeye yorumlanır.

Rüyada kilit emanetleri korumakta güvenilir kimseye, Kilit, evlenmek isteyen kimse için iyi bir eşe, yolculuk yapmak isteyen için salimen bunu gerçekleştirmeye işarettir.

Rüyada Kilidi açmak üzüntü ve kederin gitmesine, işlerin açılmasına, hapiste olanın kurtulmasına, Kilidi kilitlemek üzüntü ve kedere delalet eder.

Rüyada kapıyı kilitlemek, hayatta herkesten kuşku duyduğuna ve yakın arkadaşlarını kıracağına yorumlanır. Kapının üzerine kilitlenmesi rüyayı görenin bir süre için hafifçe hasta olacağına işaret eder.

Rüyada kapıyı kilitlemek, hayatta herkesten kuşku duyduğuna ve yakın arkadaşlarını kıracağına yorumlanır. Kapının üzerine kilitlenmesi rüyayı görenin bir süre için hafifçe hasta olacağına işaret eder.

ruyada-kilit-gormek-001.jpg

Hayatınızda birtakım karmaşıklıklar olacak, fakat aşk hayatınızda rakibinizi yenilgiye uğratmanın yolunu bulacaksınız. Rüyada kilit görmek çok önemlidir. Kilit açılırsa çok iyidir.

Rüyada kilit görmek, emin bir insana işarettir. Bir kilit açtığını gören hapis bir kimse, hapisten kurtulur, üzüntülü ve kederli olan bir kimse, Rüyada bir kilidi açtığını görse, o kimsenin üzüntü ve kederi gider ve işi kolaylaşır. Kilit, hazırlık, delil ve kuvvettir.

Kilidi açtığını gören kimse, eşini kendisinden ayıracak bir yemini yapmasından kaçınsın. Kilit, emanetleri korumakta itimat edilin bir kimseye işarettir.

Hayatınızda birtakım karmaşıklıklar olacak; fakat aşk hayatınızda rakibinizi yenilgiye uğratmanın yolunu bulacaksınız.

Bir kapıyı kilitlediğini gören kimse, kefil olur. Bir kilidi açtığını gören kimse, üzüntüden ve kefillikten kurtulur. Kilidi, kilitlemek keder, açmak ise kederden kurtulmaktır.

Evlenmek isteyen kimse için kilit görmek emniyetli, ev islerini güzel yapan ve itibarlı bir kadına işarettir. Yolculuk yapmak isteyen kimsenin kilit görmesi, selametle sağ salim gitmesine işarettir.

Demir kilitler, şifre ve ilmi çözmeye işarettir. Ağaç kilitler, zevcedir. Kilitler, gaflete işarettir. Kilit, kefilin borç ödemesine de işarettir.

Rüyada kilit görmek, işaret ettiği kimsenin hayatına, bulunduğu durumunu korumaya ve sağlam bir dine işarettir. Bazen demir kilitler, eğer ağaç kilitlerin kullanılacağı yerinde kullanılıyorsa, şeref ve yüceliğe işarettir.

Ağaçtan olan kilitler, nifaka, sözde tereddüt etmeye ve rüşvet almaya işarettir.

Rüyada kilit emniyete delildir. Rüyasında kapısına bir kilit taktığını gören, hırsızdan emin olur. Bir kapının kilidini açtığını görmek, rızkının bollaşacağına, bekârsa evleneceğine, tutuklu ise tahliye edileceğine, hasta ise iyileşeceğine, borçlu ise borcunu ödeyeceğine delalet eder.

Çekmecesini kilitlediğini gören, bir meseleden dolayı üzüntü duyar açtığını gören ise bu üzüntüsünden kurtulur. Abdulgani Nublusi ye göre; kilit ayni zamanda bir kuvvettir.

Bir kapının kilidini açtığını gören kimse, esinden ayrılır. Büyük bir asma kilit görüp, bunu açmak için anahtar arayan kimse. Bir devlet memuriyeti için sınava girer. Anahtarı bulup kilidi açarsa, sınavı kazanır ve o ise girer.

İçerik Tarihi: 09 Ocak 2020 11:11

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.