1. ANASAYFA

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Kol Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Kol Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Kol Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Kol Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada kıllı kol görmek, sıkıntıya ve problemlere işaret eder. KOL Rüyada kollarının olmadığını görmek, rüya sahibi için hayır dualarında bulunan, koruyucu ve kollayıcı, iyiliksever bir kişinin varlığına işaret eder...

A+A-

Rüyada Kol Görmek

Uzun kol cömert insana, kısa kol yiğit ama kendini beğenmiş bir kimseye, Kolunda acı ve Ağrı hissetmek üzüntüye yahut eliyle yaptığı şeyin değer ve kıymet bulmamasına, Kolun kırılması vefat etmeye yahut bir musibete uğramaya, Kolda görülen aşırı kıllar, kişiyi rahatsız edecek borca, Çıplak erkek kolu, kendi kazancını yiyen şerefli bir erkeğe; çıplak kadın kolu dünyalığa delalet eder. Kollar iş ortaklarına, iki dosta, kardeşlere ya da yetişkin çıcuklara delalet eder.

Rüyada kol görmek, ailedeki erkek kişilere işaret eder. Ailesine karşı koruyuculuğu olan, evin geçimini sağlamak için çalışan, çevresindeki kişilere destekte bulunan, yardım ve paylaşmayı esirgemeyen iyi bir kişiliğe sahip kimseye tabir olunur.

Rüyada kol görmek, rüya sahibinin iş hayatında yaşadığı zorluklara, bazı zamanlar kendini yalnız hissettiğine ve karşılaştığı zorlukların üstesinden gelmek için çabaladığına işaret eder.


Rüyada Kol Kesilmesi Görmek

Rüyada kol kesilmesinin anlamı kötüye yorulur. Üzüntü verecek kötü olaylarla karşılaşmaya, kişinin sevdikleriyle ilgili kayıplara ve gözyaşı dökmeye işaret eder.


Rüyada Kolun Kırılması Görmek

Rüyada kolun kırılması uğursuzluğa işaret eder. Ağır hastalıklarla uğraşmaya, çaresiz kalınacak durumlara ve sıkıntıya sebep olacak olaylara tabir edilir.

ruyada-kol.jpg

İşlerinizde kendi kararlarınızı kendiniz vermek zorundasınız demektir. Rüyada kolların olmadığını görmek, başkaları tarafından korunduğuna işaret eder.

İşlerinizde kendi kararlarınızı kendiniz vermek zorundasınız demektir. Rüyada kolların olmadığını görmek, başkaları tarafından korunduğuna işaret eder.


Rüyada Kıllı Kol Görmek

Rüyada kıllı kol görmek, sıkıntıya ve problemlere işaret eder.

Rüya sahibinin maddi sorunlar içinde olacağına, geçim sıkıntısı çekeceğine, kazancın azalmasına, borçlara ve işlerdeki aksaklıklara tabir edilir.


Rüyada Kollarının Olmadığını Görmek

Rüyada kollarının olmadığını görmek, rüya sahibi için hayır dualarında bulunan, koruyucu ve kollayıcı, iyiliksever bir kişinin varlığına işaret eder.


Rüyada Kol Saati Görmek

Rüyada kol saati görmek rüya sahibinin kişisel konulardaki işleriyle ilgili durumlara işaret eder.

Kişinin özel konularda kararsızlıklar yaşadığına, bazı belirsizliklerin içinden çıkamadığına ve sıkıntı hissettiğine işaret eder.


Rüyada Kol Düğmeleri Görmek

Rüyada kol düğmeleri görmek, düzenli ve disiplinli bir hayata, kararlı bir şekilde ilerlemeye, sorumluluklara karşı hassas olmaya, iş hayatında başarı elde etmeye, onurlu ve gururlu bir kişiliğe sahip olmaya işaret eder.

Ayrıca rüyada kol düğmeleri görmek gelecekte âlim olmaya da tabir edilir.


Rüyada Kol Görmek Ne Anlama Gelir?

Kol, evli bir çift arasında bazı anlaşmazlıkların yaşanacağına işarettir. İlişkinize birtakım insanlar girip, aranızı açmaya çalışabilir. Dikkat.

Rüyada kol görmek insana bütün islerinde yardim eden akraba, oda, ortak, memur, hizmetçilerle yorumlanir.

Bir , kimse rüyasinda kolunu güzel, etli, dolgun görse dünyada yaptigi bütün islerden kolaylik ve herkesten yardim görecek demektir.

Kolunu egri, biçimsiz ve zayif görmek, kendisine yardimci olduklarini sandigi adamlarin ona ihanet etmeyi düsündüklerine; kolunu çolak ve ise yaramaz derecede kuvvetsiz görmek, çocuklarinin ve yakinlarinin kendisine yardim edemeyecek durumda olduklarina; bir kolunu uzun, ötekisini kisa görmek, ümit ettigi iki kisiden birinden yardim görecegine, ötekisinin bunu yapamayacagina delalet eder.

Rüyada kol, kuvvet, iktidar, ustalik ve mal ile de tabir olunur. Kolunun ise yaramaz derecede sakat oldugunu görmek, arkadas ve akrabalarinin kendisine yardimda aciz bulunduklarina; kolunun siyah killarla kapli oldugunu görmek, baslamak istedigi bir iste basarili olacagina; aksine ince ve kilsiz görmek de bu rüyanin aksiyle yorumlanir. Erkek için killi kol hayirdir, kadin için ise iyi degildir.

Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen kollar, rüya sahibinin iki dostu, yakin kardesi, balig olmus çocuklari ya da kendi haline uygun ve kendisiyle faydalanacagi vi kendilerine itimat edecegi iki ortagidir. Bir kimse rüyada kollari kisa bl adam görse, o adamin yigit, cömert ve kendisini begendigine isarettir.

İçerik Tarihi: 14 Ocak 2020 18:06

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.