1. ANASAYFA

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Köpek Beslemek Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Köpek Beslemek Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Köpek Beslemek Görmek Ne Anlama Gelir

Bu sayfada Rüyada Köpek Beslemek Görmek rüyasının tabirini ve rüyada köpek görmek beslemek neye yorumlanır hakkında detaylı bilgiler yer almaktadır. Rüyada Köpek Beslemek Görmek Ne Anlama Gelir tüm detaylarıyla bu sayfada...

A+A-

Rüyada Köpek Beslemek

Can dostlarımız olan köpekleri rüyasında beslediğini görmek neye işaret eder ve köpek beslemek rüyada nasıl yorumlanır, aradığınız tabirleri aşağıda bulabileceksiniz.


Rüyada Köpek Beslemek Tabiri

Rüyada av köpeği besleyen kimse, gösterisi seven bir kişi olarak tanımlanır. Süs köpeği beslemek, esiyle arasının iyi olmadığına işarettir.

kopek-beslemek-ruyasi.jpeg

► Rüyada bir köpek aldığınızı ve gezdiğinizi görüyorsanız bu alçak karakterdeki adam ile beraber aktiviteler yapacak sohbet edeceksiniz demektir. Eğer köpekten bir şey aldığınızı gördüyseniz bu düşmanınızdan çıkar sağlamaya yorulur.

► Bir ev köpeği olduğunu ve onu bahçesinde veya caddede gezdirdiğini görmek, o kimsenin keyfine düşkün ve merhametli bir kişi olduğuna delalet eder.

► Rüyada kendisini bir köpeğin ısırdığını veya tırmaladığını görmek, rüya sahibinin hissettiği acı kadar düşman tarafından gelecek bir zarara delâlettir.

köpek beslemek

► Rüyada bir köpeğin kendi elbisesini yırttığını görmek, akılsız bir adamın onu gıybet ettiğine alâmettir.

► Rüyada köpek beslemek kişinin bir insanla dost olacağını anlatır. Ama bu kişi size iyi görünse de etrafta pek iyi olarak nitelendirilmeyen bir insan olacak demektir.

► Diğer insanlara kötü davranan, düzenbaz bir insan ile arkadaşlık kurmanın habercisi olan bu rüya kişinin dikkat etmesi gerektiğine dair bir uyarı olarak algılanabilir.

► Eğer kişi rüyada köpeğe ekmek veriyorsa bu tarz bir adama iyilik yapacak ondan gelen kötülüklere yanıt vermeyeceksiniz demektir.

köpek beslemek görmek


Rüyada Evde Köpek Beslemek Görmek

Rüyada evde köpek beslemek, rüya sahibinin aile içinde veya akrabaların arasında bir düşmanı var demektir. Yine sokakta köpek beslemek ise dışarıda bilmediğiniz, arkanızdan iş çeviren bir adam olduğuna delalet eder.

Bu insan yüzünden hayatınızda problemler, sıkıntılar yaşayacak ve o insan uzun zaman gözünüzün önünde olmasına rağmen gerçek niyetini göremeyeceksiniz demektir.


Rüyada Köpeğe Et Vermek Görmek

Rüyada köpeğe et vermek sıkıntı ve problemi anlatırken su vermek ise yanlış yatırım anlamına gelir.

İçerik Tarihi: 28 Aralık 2018 09:59

Patnos / İçerik Editörü
Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
İlgili İçerikler