1. ANASAYFA

  2. BLOG

  3. Rüyada Kurban Kesmek Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Kurban Kesmek Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Kurban Kesmek Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Kurban Kesmek Görmek Ne Anlama Gelir, rüyada kurban kesmek,rüyada koyun kesmek görmek,rüyada kurban eti dağıttığını görmek,rüyada deve kurban etmek,rüyada koç kurban etmek,rüyada kurban eti görmek ne anlama geliyor. Rüyada Kurban Kesmek ne demektir

A+A-

Rüyada Kurban Kesmek Görmek

Rüyada kurban kesmek hayırlara ve çok güzel şeylere işaret eder. Rüyasında kurban kesen kimse; tüm sıkıntılarından, dertlerinden ve üzüntülerden kurtularak huzur ve Allah katında sevilecek, ferahlık bulacak demektir.

Rüyada kurban kesmek; kısa sürede duyulacak sevindirici habere, devlette mertebeye gelineceğine, yeminini tutacağına, kazançlı günlere, dileklerinin kısa sürede gerçekleşeceğine, görgülü orta yaşlı kimseye, kendisini sevenlerle birlikte mutlu olmaya, gönül ilişkilerinde başarıya, yüksek gelire, maddiyata gelecek bolluğa, sıkıntı çekmeden elde edilen mülke delalettir.

Aynı zamanda kişinin uzun zamandır ertelediği ve en çok yapmak istediği şeyleri gerçekleştirme mutluluğunu yaşayacağı şeklinde de tabiri edilir. Rüyada yaşlı ya da zayıf kurban kesmek hiç iyi değildir. Rüya sahibinin ömrünün kısaldığına, vefat edeceği anlamına gelir.

Rüyada kurban kestiğini gören kişi tüm olumsuzlukları ve nazarını da üstünden atar, tazelik, esenlik ve mutluluk hisseder. Kendini kuş gibi hafif, özgür, mutlu ve umutlu hisseder ve sanki üzerinde önceden bir ölü toprağı varmış da ondan kurtulmuşçasına hafifleyerek yeniden eski güler yüzlü, heyecanlı hallerine kavuşacağı anlamına gelir.

 

Rüyada Koyun Kesmek Görmek

Rüyada koyun kesmek iyi değildir, hilekar akrabaya, korkulu günlerin gelmesi ve gerçekleşmesine, karışık bir olayla karşı karşıya kalınacağına, huzurunun kaçacağına, kötü niyetli bir kişi eliyle zarar görmeye delalettir.

Aynı zamanda rüya sahibinin bir kadının iffetine, namusuna, haysiyetine ya da ahlakına, aslı astarı olmayan sözler söylenmesine, iftiraya uğrayacağına delalet eder. Fakat eğer kişi kestiği koyunun etini yerse o zaman rüyanın anlamı tamamen değişir, kişinin en büyük dileğinin gerçekleşeceği, Allah tarafından sevileceğine delalet eder.

deve-kurban-etmek.jpg

Rüyada Deve Kurban Etmek

Rüyasında deve kurban ettiğini gören kimse, hayırlara vesile olacak işlerle meşgul olur, borçlu ise borcundan kurtulur, fakir bir kimse ise; malına, parasına bereket gelir, dinine düşkün hayırlı bir kimse olarak Allah tarafından sevgili kullar arasına girer.

Rüyasında kurban edilen deve etinden yemek; korktuğu şeylerden emin olur, gam, keder ve sıkıntısından eser kalmaz. Rüyada kurbanlık deve satın almak; bilge bir kişiliğe, meclis içinde sözü geçen bir kişi olacağına, dini vecibelerini hiç ihmal etmeyen saati saatine, günün gününe yerine getiren kimse olacağına delalet eder.

ruyada-kurban-kesmek.jpg

Rüyada Koç Kurban Etmek Görmek

Rüyada koç kurban etmek; rüyayı gören kimse için sadaka vermesi gerektiğine, kötü olaylar, kaza ve belalardan bu yüzden uzak kalacağına, bu rüyayı gören kimse büyük sevap sahibi olur.

Rüyasında semiz ve besili bir koç kurban ettiğini gören kimse; borçlu ise borcundan kurtulur, mahkum ise serbest bırakılır, hayırlı ve bereketli işler ile meşgul olur, çevresinde bulunan insanların yardımına koşar ve takdir kazanır, Allah tarafından sevilen bir kimse olduğuna delalet eder.

ruyada-kurban-eti.png

Rüyada Kurban Eti Görmek

Rüyada kurban eti gören bir kimse; korktuğu ve kınadığı bir takım olayların başına geleceğine, kötü huylu akraba tarafından zarar görmeye, sorumsuz davranışları yüzünden zarar görmeye, kendine ve çevresine duyarsız tavır takındığından dolayı mağdur olunacağına, sırların meydana dökülmesine, içinden çıkılması zor bir olayla karşılaşılacağına delalet eder.

Rüyada kurban eti görmek pek hayırlı şekilde yorumlanmaz, rüyada kurban eti gören kişi bir takım aksilik, sıkıntı, zorluk ve sorun yaşayacak şeklinde yorumlanır.

 

Rüyada Kurban Eti Dağıttığını Görmek

Rüyada kurban eti dağıtmak çok hayırlı ve makbuldür, bereketli günler yaşayacağına, kendinden emin olacağına, Allah katında hayırlı bir kimse olduğuna, vefalı eşe, güvenli olmaya, duygusal hayatın iyi olacağına, iyi bir başarıya, servete, sorunlardan uzak bir hayatı olacağına, bir kaç gün içinde öğrenilecek müjdeli habere delalet eder.

Rüya sahibinin yaşadığı her türlü zorluk, sıkıntı ve üzüntüyü  arkasında bırakacağına, rahata erip, bolluk ve berekete kavuşarak zenginleşeceğine hak yolunda da çok güzel, hayırlı ve iyi olan işler yapacağına delalet eder.

İçerik Tarihi: 04 Şubat 2020 23:54

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.