1. ANASAYFA

  2. BLOG

  3. Rüyada Kurşun Görmek
Rüyada Kurşun Görmek

Rüyada Kurşun Görmek

Rüyada Kurşun Görmek ne anlama gelir?

A+A-

Rüyada Kurşun Görmek

Rüyada kurşun görmek  kurşun ve silah rüyaları cesaretin, atılganlığın, başarı ve inancın temsilcisidir.

Rüyada tüfek kurşunu görmek; söylediğiniz sözün yerine ulaşacağına, elçiye delalet ettiği gibi kurşun sesi duymak; hakkınızda çıkacak boş dedikoduların da habercisidir.

Rüyada tabanca kurşunu görmek; çok yakın bir zamanda sevindirici bir haber alacağınıza delalet eder.

Rüyasında kurşun gören bir kimsenin kendisine güveni tamdır ve kendinden emindir. Girdiği her işte başarılarla sonuçlanır.

Rüyada kurşun gören bir kimse; çalışkan, azimli ve kararlı bir kimsedir. Aldığı ve yüklendiği her işin ve sorumluluğun hakkını verir, kazançlı çıkar. 

Rüyada Kurşun Yemek Görmek

Rüyasında kurşun yiyen bir kimse hakkında hoş olmayan dedikodulara maruz kalacak anlamındadır.

Rüyada kurşun ile vurulmak, kurşun yemek; can sıkıcı haber alacağına, aldığı haberle üzüleceğine, sıkıntılı ve üzüntülü günlerin pek yakında geleceğine delalet eder. 

Rüyada Kurşun Yarası Görmek

Rüya sahibi için pek hayırlı değildir. Rüya sahibinin mal ve para kaybına uğramasına, itibarının zedelenmesine, can sıkıcı bir takım olaylar yaşayacağına delalet eder. Rüya sahibi kurşun yarasından kan geldiğini görürse o rüya bozulur, geçerliliğini kaybeder. 

Rüyada Kurşun Sıkmak Görmek

Rüya sahibi için hayırlıdır. Rüyada bir kimseye kurşun sıkmak; bir kişiye elçi göndermek anlamına gelir.

Rüyada attığı kurşunun sürekli gittiğini görmek; dünya durdukça isminin anılacağına, ve üstün güce sahip olacağına delalet eder.

Rüyada kurşun sıkmak, rüya sahibi için uyarı anlamındadır. 

Rüyada Kurşun Döktürmek Görmek

Rüya sahibinin yaşantısında boş işlerle uğraşarak zaman harcayacağına, boş ve gereksiz sözler edip çevresinden tepki alacağına, gereksiz gevezelik ederek can sıkacağınıza, ticaret hayatınızda ve özel hayatınızda itibar kaybedeceğinize, kişisel sorumsuzluklarınızdan dolayı zor durumda kalacağınıza delalet eder. 

Rüyada Kurşun Eritmek Görmek

Rüya sahibinin zor fakat hayırlı bir şekilde elde edeceği kazanca delalet eder. Rüyada külçe halinde eritilmemiş kurşun görmek; elde edeceğiniz fazla miktarda mala, paraya işaret eder.

Rüyada kurşun erittiğinizi görmeniz, karşınıza çıkacak hayırlı iş fırsatları ve helal elde edilecek kazanç anlamına gelir.

Rüyada Silah Görmek

Rüyada görülen her türlü silah pek yakında haber alacağınız anlamına gelir. Silah görmek, şerefe ve itibar sahibi olmaya, kuvvete ve emniyetli bir memuriyet hayatına delalet eder.

Rüyasında elinde veya üzerinde silah taşıdığını gören kimse; hasta ise iyileşir, korkuyorsa korkusundan kurtulur, yola çıkmak niyetindeyse selametle yoluna gider ve geri döner. 

İçerik Tarihi: 04 Temmuz 2020 21:41

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.