1. ANASAYFA

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Kuzen Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Kuzen Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Kuzen Görmek Ne Anlama Gelir

Bu sayfada Rüyada Kuzen Görmek Ne Anlama Gelir, Rüyada Kuzen Öpmek, Rüyada Kuzeninin Öldüğünü Görmek, Rüyada Kuzenini Hamile Görmek, Rüyada Kuzen Görmek, Rüyada Kuzeniyle İlişkiye Girmek ve Rüyada Yenge Görmek hakkında rüya tabirleri yer almaktadır....

A+A-

Rüyada Kuzen Görmek

Rüyada kuzen görmek pek hayırlı bir şekilde yorumlanmaz. Rüyada kuzen gören bir kimsenin, dedikodulara maruz kalarak üzüleceği, para sıkıntısı yaşayacağı, aslı astarı olmayan haberler alıp canı sıkılacağına delalet eder. Rüya sahibinin içine düşeceği zor ve sıkıntılı durumlara işaret eder.

Rüya sahibinin işleri, özel hayatı ve düzeni bir anda bozulacak maddi zarara uğrayarak, parasız, sıkıntılı ve çileli geçen günler yaşayacağına dair bir uyarı niteliğindedir. Rüyada kuzen gören bir kişinin aile içindeki geçimi, huzuru ve düzeni de bozulacaktır.

Rüyasında kuzenini gören bir kimse; aile içinde hüküm süren huzurlu ortam bozulacak, tatsızlıklar, anlaşmazlıklar ve çatlak sesler çıkmaya başlayacaktır. Bu kimsenin ailesinde dağılmalar ve ayrılıklar da meydana gelecektir.

Rüyada kuzeni ile karşılaşan ve kuzeninin öldüğünü gören bir kimse; sıkıntı ve üzüntülerinden kurtulacak, bozuksa sağlığı düzelecek, işleri ve aile hayatı sorunsuz olacak demektir. Rüyada kuzeninden selam ya da haber alan kişi eşinden boşanır diye tabir edilir. Rüyada kuzen görmek uğursuzluktur, kişinin sağlığının bozularak, sağlık sorunları ile karşı karşıya kalmasına delalet eder.

 

Rüyada Kuzeninin Öldüğünü Görmek

Rüyada kuzeninin öldüğünü görmek iki şekilde tabir edilir. Rüyada kuzenin ölmesi  o kişinin ömrünün uzun olacağı ile tabir edilir.

Rüyada kuzeninin öldüğünü gören kişinin kuzeninin ömrü uzun olacak diye yorumlanırken aynı zamanda kuzen uğursuzluk olarak yorumlandığı için, kişinin üzerindeki kara bulutların dağılıp, şansının ve kısmetinin açılması şeklinde yorumlanır.

Rüyada kuzeninin öldüğünü ve dirildiğini görmek;  sevince ermeye, yeminini tutacağına, devlette makamında görev alarak yükseleceğine, kuvvete, güce ulaşmaya, hayırlı akrabaya, güzel talihe, gelire gelecek fazlalığa, hayırlı işlere ve uğraşlara gireceğine, paranın bereketli olmasına, güvenli kalmaya delalet eder.

 

Rüyada Kuzenini Hamile Görmek

Rüyada kuzenini hamile görmek; pek hayırlı bir şekilde yorumlanmaz. Kişinin üzülmesine neden olacak haberler almasına ya da olaylar yaşamasına, zulüm ve eziyet görülmesine, sorumsuz davranışlar sonucu üzüntüye ve rahatsız olmaya, kötü niyetli bir kimse eliyle fenalık görmeye, sırların meydana çıkacağına, tolum arasında yaşayacağı utanca delalet eder.

 

Rüyada Kuzeniyle İlişkiye Girmek

Rüyasında kuzeniyle ilişkiye girdiğini gören kişi; evi içinde tatsız ve sıkıntılı günlerin onu beklediğine bir uyarıdır. Rüyada kuzeni ile ilişkiye giren bir kimse; kıskanç ve cimri bir kişi ile tanışmasına, dost görünen düşmanından emin olunacağına, kötü huylu bir amir tarafından zarar görmeye ve üzüntüye gireceğine, düşmanlık görmeye delalet eder.

 

Rüyada Yenge Görmek

Rüyada yengesini gören kişi; hakkınızda çıkacak dedikodulara, sıkıcı haber almaya, tartışma ve moral bozukluğuna, canını sıkacak olaylara delalet eder.

Rüyada yengesinin ağladığını görmek; huzursuz ve düzensiz yaşamın yavaş yavaş düzeleceğine, ferah ve huzura ermeğe, sıkıntılardan kurtulmaya, sevimli ve sevinçli haber almaya, bilgili bir kimseye fikir danışmaya delalet eder.

 

Rüyada Kuzen Öpmek Görmek

Rüyada kuzen görmek pek hayırlı yorumlanmaz fakat kuzenine sarılıp öptüğünü görmek, kuzeninin güler yüzlü olduğunu görmek ve onunla konuşmak hayra delalet eder.

Rüya sahibinin işlerinin yavaş yavaş düzene girmesi ve neşesinin yerine gelmesi, yeni ve hayırlı haberler alacağı, rüyayı gören kimse bekar ise; hayırlı bir kısmeti çıkacağı, rüyayı gören kimse evli ise; eşi ile mutlu günler yaşayacağı, kısa süre içinde eline bir miktar para geçeceğine delalet eder.

İçerik Tarihi: 06 Şubat 2020 13:39

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.