1. ANASAYFA

  2. BLOG

  3. Rüyada Lahana Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Lahana Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Lahana Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Lahana Görmek Ne Anlama Gelir? Lahana yaprakların sarardığını görmek ise küçük bir hastalığa yakalanacağına. Rüyada lahana sarmak hayırlara haberler almaya işaret eder. Rüyasında lahana turşusu yediğini gören kişinin, Rüyada lahana görmek...

A+A-

Rüyada Lahana Görmek

Rüyada lahana görmek kişinin sahip olduğu değerler anlamına gelir. Rüyasında lahana gören kişinin lahananın yaprakları gibi çok ve katmerli olan kısmetleri vardır yani rüya sahibinin kısmeti açıktır ve boldur.

Rüyada lahana görmek kişinin ticaret hayatının uyumlu ve ılımlı olduğuna işaret eder. Fakat lahana çok sert tutumlu, katı ve dar düşünceli kimse olarak yorumlanır.

Rüyasında lahana gören kişinin içine kapanıp, depresyona gireceği bir haber alacağı tabiri de yapılır.

ruyada-lahana.jpg

Rüya sahibinin hem iş hem de aşk hayatında üst üste sorunlar ve yıkımlar meydana gelecektir.

Rüyada lahana görmek; isteklerin yerine geleceğine, şöhrete ermeye, eli açık akrabaya, büyük mevkiye ulaşılacağına, sağlığa, refah dolu günlere, becerikli bir kimseye, gelire gelecek fazlalığa, faydalı uğraşlara gireceğine, gönül ilişkilerinde huzura, eşiyle iyi geçinmeye işarettir.

Rüyada Lahana Turşusu Görmek

Rüyada lahana turşusu görmek; Rüyasında lahana turşusu gören kimsenin hastalık sorunu varsa deva bulunacağına işaret eder.

Rüyada lahana turşusu görmek; yakın zamanda duyulacak sevindirici haber almaya, öğrenmeye, hatırı sayılır güce, hoşgörülü orta yaşlı adama, paranın bereketli olmasına, mala gelecek artışa, mutlu olmaya, varlıklı kimseye, sosyal yaşamdaki etkinliğe, eşiyle sohbete, maddi sıkıntılardan feraha çıkmaya, vefakar arkadaşa delalet eder.

Bazen de bu rüya zarar görmeye, ticaret alanında kayba, hilekar kişiye, ferahının bozulacağına, kedere düşmeye delalet eder.

Rüyada Lahana Turşusu Yemek

Rüyasında lahana turşusu yediğini gören kişinin; çok hayırlı bir kısmeti çıkacak, şansı açılacak demektir.

Rüyada lahana turşusu yemek; planlanan işlerin ve hayata geçirilmeyi bekleyen düşüncelerin bir süre daha beklemesi gerektiğine, sabırlı olmaya, berekete, rüyada yenen lahana tadının ekşi olması; tatsız birtakım haberler duyacağınıza, canınızın sıkılacağına, delalet eder.

ruyada-lahana-ne-anlama-gelir-gormek.jpg

Rüyada Lahana Toplamak Görmek

Rüyada lahana toplamak para biriktirmek, yatırım yapmak anlamına gelir. Rüyada lahana toplamak; güler yüzlü genç kadına, fakirlikten feraha çıkmaya, yeminin yerine getirileceğine, sözünde durmaya, sorunlardan arınmış kalacağına, hayırlı akrabaya, güvenli yaşamaya, dostlarıyla mutlu olmaya, büyük güce, gelirin bereketli olacağına, helal mala, getirisi yüksek işler yapacağına delalet eder.

Rüyada Lahana Sarmak Görmek

Rüyada lahana sarması yapmak; kuvvet sahibi olmaya, mutlu olmaya, güvende hissetmeye, iyi talihe, düşkünlükten iyi duruma geçmeye, iyi uğraşlara gireceğine, elinden her iş gelen bir insana, kazanca gelecek fazlalığa, bir kaç gün içinde öğrenilecek memnun edici haber almaya, sevince ermeye, zorluk çekmeden kazanılan ziynete işaret eder.

Rüyada lahana sarmak hayırlara haberler almaya işaret eder. Kişinin iş hayatında olumlu gelişmeler yaşayıp, başarıları sayesinde zam alacağına, aşk hayatında da çok mutlu olacağı biriyle tanışıp bir gönül işine başlayacağına yorulur.

Rüyada lahana sarmak; kötülük görmeye, fukaralığa, kötülükten emin olmaya, can sıkıcı bir duruma düşmeye, fena huylu amir tarafından fenalık görmeye delalet eder.

Rüyada Lahana Yemek Görmek

Rüyada lahana sarması yemek; duygusal hayatın yolunda olduğuna, güvende kalmaya, hayali kurulan bir başarıya, zahmetsiz kazanılan paraya, bonkör yabancıya, sevinmeye, işte mevkiye çıkacağına, güzel işlere, ferahlamaya, üne ulaşmaya, problemlerden uzak kalacağına işaret eder. 

Rüyada lahana yemek, bir dostunun rüya sahibine gönlünü ve dertlerin açması anlamına gelir.

Rüyada Lahana Almak Görmek

Rüyada lahana almak; pek hayra yorulmaz, ticaretle uğraşan bir kişi lahana görürse işleri bozulacak, sıkıntıya düşecek demektir. Lahanaları pazara satmak için götürdüğünü görmek ise götüren kişinin şiddete.

Lahana yaprakların sarardığını görmek ise küçük bir hastalığa yakalanacağına ve sakladığı paradan bu hastalık için harcamaya şeklinde tabir olunur.

Lahana yapraklarını elinde gören kimse ise istediğini elde eder şeklinde tabir edilir. Rüyada lahana sizi birçok sıkıntının beklediği anlamına gelmek demektir.

Eğer lahana yeşilse, aşk yaşamınız altüst olacak; evliyseniz, eşiniz size ihanet edecek ve çok üzüleceğiniz şeklinde tabir edilir. Rüyada lahana görmek bilinmeyen bir mala ve sırra delalet eder.

ruyada-lahana-gormek.jpg

Rüyada Lahana Sarması Görmek

Rüyada lahana sarması görmek; eğer lahana sarması pişmiş ise, ulu bir kimseden nasihat alacağınıza, takdir edileceğinize, iyi ve güzel sözler duyacağınıza delalet eder. Lahana sarmasını çiğ halde görmek; rüyanın tersi ile yorumlanır.

Rüyada lahana sarması görmek; huzurlu ve güzel bir döneme girmek şeklinde tabir edilir. Kişinin yakında güzel gelişmeler yaşayacağına ve güzel haberler alacağına delalet eder.

İçerik Tarihi: 23 Mayıs 2020 01:24

Patnos / İçerik Editörü
Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.