1. ANASAYFA

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Lokum Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Lokum Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Lokum Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Lokum Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Cevizli Lokum Görmek, Rüyada Lokum Almak görmek, Rüyada Lokum Yemek görmek, Rüyada Lokum İkram Etmek görmek, Rüyada Renkli Lokumlar Görmek,Rüyada Fıstıklı Lokum Görmek, Rüya sahibi kendileri hakkında çevrede yap

A+A-

Rüyada Lokum Görmek

Rüyada lokum görmek kişinin yüzünü güldürecek, hayırlı bir şey duyacağına işarettir.  Kutu içerisinde lokum gören kişi hayatta sağlıklı ve mutlu, mal varlığına gelecek berekete, yüksek mertebeye yükseleceğine, sevineceğine, zenginliğe, tez zamanda duyulacak iyi değişimlere, vefalı arkadaşa, imrenilen bir eşe, ilişkisinin yolunda olduğuna, huzura yorulur.  

Lokumu ikram etmek insanlara yardım etmek, destek olmak ve onları mutlu etmek için bir şeyler yapmak anlamına gelir. Rüyada lokum yemek pek hoş bir şey değildir.

Rüyasında lokum yediğini gören kişinin canı sıkılacaktır. Çünkü kendisi ile ilgili etrafta dolaşan şeyleri duymasına işaret eder. Lokum eğer sade değilse bu da rüya sahibinin ailesi hakkında etrafta dolaşan hoş olmayan şeylerin kulağına gelmesine ve bu durumda canının sıkılmasına işaret eder. Rüyada görülen lokum aynı zamanda güzel ve yeni bir haberin müjdecisi olarak yorumlanır.


Rüyada Cevizli Lokum Görmek

Rüyada cevizli lokum görmek pek hayırla yorumlanamaz. Cevizli lokum, rüya sahibinin ağzının tadının ve neşesinin kaçması, moralinin bozulması anlamına gelir.

Rüya sahibi ailesiyle ilgili hoş olmayan sözler duyacak demektir. Bu da neşesinin kaçacağına, sağlığın kötüleşeceğine, ticaret nedeniyle sıkıntıya, hilekar tanıdığa, düşmanından emin olunacağına, sıkıntıya yaşantıya delalet eder.  

Bu rüya zorlukların sonrasında düşlediği rahata,  yenilgiden sonra hak edilen daha sağlıklı bir hayata, umudunu yitirdikten sonra hasret duyduğu iyi bir geleceğe delalet eder.


Rüyada Lokum Almak Görmek

Rüyada lokum almak rüya sahibi için hayırlara vesiledir. Hayattaki ağız tadına, afiyete, sağlığa, mutluluğa ve huzura işaret eder. Rüyasında lokum aldığını gören kişinin hayatı çok güzel geçer. İstediği şeylere kavuşur huzurlu, zengin ve mutlu bir hayat sürer.

Rüyada lokum almak; maddi sıkıntılardan sıyrılmaya, alın teriyle elde edilen zenginliğe, getirili işler yapacağına, iyi kısmete, sevince, emniyetli yaşamaya, mala gelecek artışa, hatırı sayılır kuvvete ermeye, şöhrete kavuşmaya, ilişkisinin yolunda olduğuna, sevenleriyle sohbete delalet eder.  

Rüyada lokum vermek; aşk hayatının iyi gittiğine, mutlu zamanlara, sorunlardan uzak olacağına, emniyette olmaya, hayırlı çocuğa, kısa zamanda alınacak sevindirici gelişmelere, güce ermeye, yüksek talihe, hayali kurulan bir geleceğe, mülke gelecek bolluğa, huzur bulmaya delalet eder.


Rüyada Lokum Yemek Görmek

Rüyada lokum yediğini görmek Rüyada yenen lokum müjdeli haber anlamına gelir. Ayrıca açık olan bahta ve şansa da delalet eder.

Rüyasında lokum yiyen bir kimse; hayırlı işler yapacağına, maddiyata gelecek fazlalığa, sevineceğine, mutluluğa ermeye, iyi sağlığını muhafaza etmeye, cömert akrabaya, düşkünlükten sıyrılmaya, imrenilen bir geleceğe, yeminine bağlı duracağına delalet eder.


Rüyada Lokum İkram Etmek Görmek

Rüyada lokum ikram etmek hayır işleri yapıp, insanlara faydasının dokunacağına işaret eder. Rüyasında kendisine lokum ikram edildiğini gören bir kimse; parasal külfeti olan dosttan yakasını kurtarmaya, iyi bir kazanca, anlayışlı yaşlı tanıdığa, işte mevkiye çıkılacağına, arzuların yerine geleceğine, sevince kavuşmaya, tez zamanda öğrenilecek hayırlı değişimlere, iyi kısmete, kazanılan servete, maddiyata gelecek bolluğa, fakirlikten feraha çıkmaya delalet eder.


Rüyada Renkli Lokumlar Görmek

Rüyada görülen lokumların karışık ya da renkli olması keyfin ve huzurun kaçması anlamına gelir. Renkli lokum gören rüya sahibinin aile bireylerinden biri ya da yakın dostlarından biri ile ilgili olarak pek hoşlanmayacağı sözler duyacağına işaret eder. 

Bu durumda fena şekilde sinirlenip kızacağına, üzüleceğine ve tüm neşesinin bir anda kaçacağına delalet eder.


Rüyada Fıstıklı Lokum Görmek

Rüyasında fıstıklı lokum yiyen rüya sahibi sıkıntılı ve üzüntülü haber alacak demektir. Fıstıklı lokum sıkıntının ve öfkenin işaretidir.

Rüya sahibi kendileri hakkında çevrede yapılan dedikoduları duyacak ve morali bozulacak demektir. Lokum fıstıklı olduğu için dedikodular kendisi hakkında olmaktan çok evdekiler hakkında olacağı, fenalık görmeye, korkulanın olmasına, sıkıntılı yaşama, düşmanlıktan emin olmaya, fakirliğe delalet eder.

İçerik Tarihi: 26 Ocak 2020 13:36

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.