1. ANASAYFA

  2. BLOG

  3. Rüyada Mektup Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Mektup Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Mektup Görmek Ne Anlama Gelir

Mektup görmek! Rüyada mektup görmek, rüyada mektup görmek ne demektir, rüyada mektup görmenin anlamı nedir, rüyada görülen mektup nasıl yorumlanır, rüyada mektup görmek ne anlama gelir, mektup rüyasının tabiri ve yorumları...

A+A-

Rüyada Mektup Görmek

Rüyada mektup görmek korkusuz olmaya, güvenli yaşamaya, düşkünlükten ve hastalıktan kurtulmaya, paraya gelecek berekete, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, ikili ilişkilerde mutluluğa, planların yerine geleceğine, iyi geleceğe, kolay elde edilen altına, verimli uğraşlar ile meşgul olacağına, rahatlığa delalettir.

Bu rüya gerçek anlamına yakın ve uygun olarak yorumlanır. Rüya sahibi için söz ya da yazı anlamına gelir. Rüyasında mektup gören kişi olumlu ve güzel sözler, haberler işitebilir ya da kendisi için böyle yazılar okuyabilir. Rüyada mektup görmek gönül işi ile de tabir edilir.

Rüya sahibinin durgun olan aşk hayatı, karşısına çıkacak olan ve yıldırım aşkı ile tutulup, büyük heyecan yaşayacağı kişi sayesinde bir anda güzelleşecek ve kendisine büyük mutluluk verecektir.

Rüyada beyaz mektup görmek; temiz ve saf bir kimse ile arkadaşlık etmeye, memnuniyet veren dosta, vefalı olmaya, verdiği söze sadık kalınacağına, sevecen yaşlı kişiye, paranın hayırlı olacağına, arkadaşlarıyla birlikte eğlenmeye, kendini emniyette hissetmeye, güzel işler yapacağına, istenilen bir kazanca delalet eder.

mektup-gormek-ruyada.jpg

Rüyada Mektup Almak Görmek

Rüyada mektup almak iki şekilde tabir edilir. Eğer mektup açık bir zarf içinde gelirse; kazanca gelecek fazlalığa, dostlarla mutlu olmaya, aşk hayatının yolunda olduğuna, hayali kurulan bir kazanca, alın teriyle kazanılan servete, iş yerinde terfiye, mutluluğa ermeye, getirili yatırım içinde bulunacağına, şana ulaşılacağına, rüya sahibinin tüm dostlarını da sevincine ortak edip onlarla paylaşabileceği bir haber alacağına, eğer mektup kapalı bir zarf içinde gelirse; şan ve şöhret sahibi olacağına, emniyetli yaşamaya, kendisini sevenlerle yaşamaya, vefalı çocuğa, istenilen bir mutluluğa, mutluluğu bulmaya, yüksek mertebeye çıkacağına, yararlı uğraşlar edineceğine, yakın zamanda dileklerinin gerçekleştireceğine, kendisine özel, gizli ama yine de sevindirici haber alacağına delalet eder. Her iki durumda da güzel sözler ya da mutluluk verici haberdir.

Rüyada Mektup Yazdığını Görmek

Rüyada mektup yazmak; akrabalarla, dost ve arkadaşlarıyla hoş vakit geçirip eğlenip gülmeye, zahmetsiz kazanılacak paraya, iyi bir eşe, maddiyata gelecek bolluğa, güler yüzlü genç kadına, isteklerin gerçekleşeceğine, şöhrete kavuşmaya, getirisi yüksek uğraşlar ile meşgul olacağına, güzel işler yapacağına, kısa zamanda duyulacak müjdeli habere, huzura kavuşmaya delalet eder.

Rüyada bir kimseye mektup yazdırdığını görmek; memuriyette terfi alacağına, güzel işlere, hak edilen kuvvete ulaşmaya, zengin adama delalet eder. Bir derdini dile getirmeye çalışırken, dost meclislerinde dostlarla keyifli sohbetler yapmaya, uzun zamandır görülmeyen dostları görüp, onlarla kucaklaşmaya ve özlem gidermeye, sevinçli haberle tabir olunur. Bu buluşma rüya sahibine ilaç gibi gelecek ve mutluluk gözyaşları döktürecektir.

ruyada-mektup-gorme.jpg

Rüyada Mektup Okumak Görmek

Rüyada mektup okumak; iyi şansa, dünyalığa gelecek fazlalığa, berekete, sözlerin yerine getirileceğine, önemli güce ermeye, sevecen genç  akrabaya, kısa sürede öğrenilecek hayırlı haber duymaya, zenginliğe, sağlığını kazanmaya, maddi sıkıntılardan feraha çıkmaya işarettir.

Rüyada renkli zarflarda mektup almak ve okumak; sıkıntı ve üzüntülü günlerin geride kalacağına, yepyeni ve mutlu bir hayata başlayacağınıza, sakin ve huzurlu bir ortamda yaşamak isteğinizin artacağına, kendi cennetinizi yaratacağınıza, mutlu olup mutlu edeceğinize delalet eder.

Rüyasından mektup okuduğunu gören kişi, devlet büyüklerinden beklediği önemli bir haberi, büyük bir sabır ve sükuneti sonunda o güzel haberi nihayet alacak demektir.

Rüyada Mektup Zarfı Görmek

Rüyada mektup zarfı görmek; yüksek ticari kazançlara, toplum içinde kazanılan yüksek itibara, sağlıklı bir ömre, kazanılan  helal nimete, güvenli kalmaya, yeminine bağlı olacağına, faydalı uğraşlar gerçekleştireceğine, hayır kazanıp dua alacağına, eşiyle birlikte mutlu olmaya, hünerli bir insana, bol şansa, aydınlık yarınlara, huzur bulmaya, kazancın temiz ve bereketli olacağına, bol şansa, huzurlu bir hayatı olacağına delalettir. 

Rüyaların süreleri ile ilgili kesin bir bilgiye varılamamaktadır. Fakat yapılan araştırmalara göre en uzun rüyanın doksan saniye sürdüğü ortaya koyulmuştur.

Gördüğünüz mektup rüyası 90 saniye içinde görmüş anlamına gelmektedir. Mektup rüyası çeşitli kaynaklardan derlediğimiz rüya tabirleri doğrultusunda öz ve net bir şekilde anlatılmıştır.

Mektup rüyasını görenden başkasını bağlamadığı gibi rüyayı göreni de her zaman bağlamaz. Rüya kişiye has ve ferdî bir bilgi kaynağıdır. Hiçbir zaman genel ve kesin bir hüküm ifade etmez. Bu sayfada yapılan Mektup ile ilgili yazılan rüya tabirleri ve yorumları bilgilendirme amaçlıdır.

İçerik Tarihi: 29 Mart 2020 23:28

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.