1. ANASAYFA

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Misafir Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Misafir Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Misafir Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Misafir Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada misafir gören kişinin güzel sözler duyacağı ve sevinçli olaylar yaşayacağı manasına gelmektedir.Rüyada evine misafir gelen kişinin evinde bol rızk, nimet ve zenginlik olacağı anlamına gelir.Rüyada konuk görmek

A+A-

Rüyada Misafir Görmek

Rüyada misafir görmek çok iyiye delalettir. Kişinin evinde meydana gelecek olan bolluğa ve berekete delalet eder.

Rüyada misafir gören kişi erkek çocuk sahibi olacak demektir. Rüyada misafir gören kişinin güzel sözler duyacağı ve sevinçli olaylar yaşayacağı manasına gelmektedir. 

Rüyada istemeye misafirliğe giden kişi onu sevmeyen ve kendisinin de sevmediği kişi ya da kişiler tarafından rahatsız edilerek, morali ve motivasyonunun düşeceği anlamına gelir.

Bir kişi rüyasında sevmediği, konuşmadığı hatta arasında düşmanlık bulunan birilerinin evine giderse rüyasında gördüğü o kişilerle arasında bir husumet yaşanacağına delalet eder.

Rüyada evine gelen misafirlerine yiyecek ya da içecek bir şeyler sunduğunu gören kişinin çok eli açık olduğu ve ulu gönüllüğü sayesinde hep iyi ve güzel olan şeylerle karşılaşılacağına işaret eder.


Rüyada Eve Misafir Gelmesi Görmek

Rüyasında evinde misafir olduğunu ve onları ağırlamak için elinden gelen her türlü ikramı yaptığını gören kişinin kazancı, malı ve bereketi çoğalır.


Rüyada Evde Kalabalık Görmek

Rüyada kalabalık görmek hayra alamet değildir, kişinin içine düşeceği çetin ve kötü şartların habercisidir. Hane içinde kalabalık görmek, eğer gelen kalabalık hoş ve güzel kimselerden oluşuyorsa hayra alamettir.

Hane içinde yaşanacak güzel olaylara, sevinçli ve müjdeli haberlere aynı zamanda bereketin, bolluğun ve gelirin artmasına işaret eder.


Rüyada Misafir Ağırlamak Görmek

Rüyada evine misafir gelen kişinin evinde bol rızk, nimet ve zenginlik olacağı anlamına gelir.


Rüyada Konuk Görmek

Rüyada konuk görmek ev halkını temsil eder. Eve gelen konuklar eğer görgülü ve kibar kişilerse evde güzel şeyler meydana gelecek hem sevinç hem de maddi açıdan olacağı anlamına gelir.


Rüyada Misafirliğe Gitmek Görmek

Rüya sahibi eğer, haz etmediği kişilerin evinde kendini misafir olarak görürse bu keyfinin kaçacağına neden olacak olan bir takım olguların yaşanacağına delalettir.

İçerik Tarihi: 13 Temmuz 2020 23:29

Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.