1. ANASAYFA

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Nar Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Nar Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Nar Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada ekşi nar yediğini görmek; helal mal, mülk ve kazanç elde edecek. Rüyada Nar Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada sağlam ve güzel nar görmeniz ve Rüyada nar ağacından olgun nar toplamanız. Rüyada görülen nar suyu; rüya sahibi için şifa, bereket, ve çok...

A+A-

Rüyada Nar Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada nar görmek hayırlara yorumlanır. Rüyada bekar bir kimsenin nar görmesi; hayırlı, uğurlu, imanı kuvvetli, salih bir eş ile evlilik anlamına gelir.

Rüyada evli bir kimsenin nar görmesi ve yemesi; hayırlı evlada, maddi ve manevi güzelliğe, zenginliğe işaret eder.

Rüyada görülen kırmızı nar taneleri, elinize geçecek altın ile yorumlanırken; beyaz nar taneleri ise elinize geçecek gümüş mücevherat anlamına gelir.

Rüyada mevsiminde görülen nar; mala, mülke ve zenginliğe, emeğinizle kazanacağınız gelir olarak yorumlanır. Rüyada mevsimsiz görülen nar; haksız ve emek harcamadan, haram elde edeceğiniz gelire işaret eder.

Rüyada sağlam ve güzel nar görmeniz, hayırlı, hamarat ve güzel bir kadınla evleneceğinize, çatlamış nar görmek ise dul bir hanımla evleneceğinize işaret eder. 

Rüyada Nar Yemek Görmek

Rüyada ekşi nar yediğini görmek; helal mal, mülk ve kazanç elde edecek, hali vakti yerinde bir kimsenin rüyada nar yemesi mal ve parasının artacağına işaret eder. Rüyada nar kabuğu yemek, hasta bir kimse için şifa anlamına gelir. 

Rüyada Nar Ağacı Görmek, Nar Toplamak Görmek

Rüyada nar ağacı görmek; tanımadığınız bir kimseden yardım göreceğinize, bu kimsenin cömert, iyi kalpli ve varlıklı bir kimse olacağına işaret eder.

Rüyada nar ağacından olgun nar toplamanız; hasta iseniz şifa bulacağınıza, fakir iseniz elinize mal veya para geçeceğine, topladığınız nar olmamış ve ekşi ise; bir sebepten doktora gideceğinize, hasta olacağınıza, maddi olarak zor günler yaşayacağınıza işaret eder.

Rüyada nar ağacı kesmek uğursuzluktur, işleriniz aniden tersine dönecek ve para kaybedeceksiniz anlamına gelir.  

Rüyada Nar Suyu İçmek Görmek

Rüyada görülen nar suyu; rüya sahibi için şifa, bereket, ve çok para anlamına gelir.  

Rüyada bir kimsenin nar şerbeti içmesi; ömrünü sağlıklı ve sağlam geçireceğine, sıkıntı yaşamayacağına, nar şerbeti ekşi ise; kısa süreli bir sıkıntı yaşayacağına işaret eder. 

İçerik Tarihi: 28 Haziran 2020 22:55

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.