1. ANASAYFA

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Öpücük Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Öpücük Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Öpücük Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Öpücük Görmek Ne Anlama Gelir? Öpüşme rüyaları aşkla, flörtle ve izdivaçla ilgili rüyalardır. Rüyada Öpücük Görmek, Rüyada bir kadını öpmek görmek, Rüyada öpüşmek görmek, rüyada bir erkeği öpmek, rüyada birini dudaktan öpmek görmek, Rüyada Şehvetle

A+A-

Rüyada Öpücük Görmek

Rüyada öpücük görmek özel hayatla ilgili konulardaki gelişmelere işaret eder.

Rüyada öpücük görmek gerçek aşkı bulmaya, huzurlu bir yuva kurmaya ve aşk hayatında mutlu olmaya delâlet eder.

Rüyada kişi kız arkadaşını ya da erkek arkadaşını öptüğünü görüyorsa rüya sahibinin o kişiyle evleneceğine ve aile hayatında saadete işaret eder.

Kişinin rüyada karısını ya da kocasını öptüğünü görmesi kişinin rahat ve huzurlu bir evlilik yapacağına, aile hayatında mutluluğa erişeceğine tabir olunur.

Eğer rüya sahibi rüyasında hiç tanımadığı ve daha önce görmediği birisini öpüyorsa aşk hayatında yaşayacağı belirsizliklere ve karasızlığa, sevgiliye karşı ilgisizliğe ve yeni ilişkiler peşinde koşmaya işaret eder.

Rüyada Öpüşmek Görmek

Rüyada öpüşmek görmek hayra ve kazancın bol olmasına, iş hayatında ilerlemeye, itibar görmeye ve saygınlığın artmasına, çok para kazanmaya, rahata ermeye işaret eder.

Ayrıca rüyada öpüştüğünü gören kişi ebeveynlerinden ve aile büyüklerinden sevgi görür, hayır duası kazanır.

Rüyada Bir Kadını Öpmek Görmek

Rüyada kokoş bir kadını öptüğünü, bir yakınlaşma içinde olduğunu görmek boşanmış bir kadınla evlilik yapılacağına ve geçimin kadın tarafından sağlanacağına işaret eder.

Rüyada Bir Erkeği Öpmek Görmek

Rüyada bir erkeği öpmek, onunla yakınlaşmak hatta cinsi münasebette bulunmak rüya sahibinin isteklerini gerçekleştireceğine, hedeflerine ulaşacağına delalet eder.

Rüyada Sevgilinin Elini Öpmek Görmek

Rüyasında sevgilisinin elini öptüğünü görmek kişinin sevgilisine karşı nazik, ince ve duygulu olduğunu gösterir.

ruyada-opucuk.jpg

Rüyada Birini Dudaktan Öpmek Görmek

Rüyada birini dudaktan öptüğünü gören kişi maddi varlığa kavuşur, miras veya başka bir yolla gelir elde eder.

Rüyada Şehvetle Öpüşmek Görmek

Rüyada şehvetle öpüştüğünü görmek bir kişiyi bilgi ve tecrübelerinden faydalandırmaya, o kişinin ilmî konularda ilerlemesi için destek olmaya işaret eder.

Rüyada Öpücük Görmek Ne Anlama Gelir?

Öpüşme rüyaları aşkla, flörtle ve izdivaçla ilgili rüyalardır. İnsanın rüyada sevgilisini öpmesi, onunla kuracağı yuvada mesut yaşıyacağını; insanın rüyada karısını veya kocasını öpmesi ev içinde kavgasız yaşayacağınızı gösterir.

Rüyada bir yabancıyı öpmek, hislerinizden emin olmadığınıza ve sevgilinizi birden bire başkasına tercih etme ihtimalinin olduğuna işarettir.

Öpüsme rüyalari askla, flörtle ve izdivaçla ilgili rüyalardir. Insanin rüyada sevgilisini öpmesi, onunla kuracagi yuvada mesut yasiyacagini; insanin rüyada karisini veya kocasini öpmesi ev içinde kavgasiz yasayacaginizi gösterir.

Rüyada bir yabanciyi öpmek, hislerinizden emin olmadiğiniza ve sevgilinizi birden bire baskasina tercih etme ihtimalinin olduguna işarettir.

İçerik Tarihi: 10 Ocak 2020 10:26

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.