1. ANASAYFA

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Papağan Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Papağan Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Papağan Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Papağan Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada papağana tasma takılı olarak görmek hayırlı olacak ve mutluluk getirecek evliliğe yorulur. Rüyada papağan kuşu görmek sevinçli haberlere, aile içindeki saadet ve iş hayatındaki olumlu gelişmelere, faydalı işle

A+A-

Rüyada Papağan Görmek

Bazı rüya tabircilerine göre rüya sahibinin yaşayacağı güzel şeylere işaret etmektedir. Bekar bir kişinin rüyasında papağan görmesi, yakın zamanda hayırlı bir kısmetiyle tanışacağına işaret etmektedir. Farklı bir yorumda ise rüyada papağan görmek, kötü işlerle uğraşan kötü niyetli kişilere işaret etmektedir.

Rüyada papağan görmek kimi rüya alimine göre ise eğitimine düşkün, bilgili bir kişiye işaret etmektedir. Başka bir yoruma göre ise rüyada papağan görmek, rüya sahibinin yakın bir dostundan haber alacağına işaret etmektedir.

Rüyada papağan görmek  haddinden fazla kibirli, uçarı ve çok geveze bir erkeğe de işarettir. Rüyada papağan görmek; dedikodu ve gevezeliğe, papağana yem vermek; bir dedikoduya katılmaya, papağanı kanat çırparken görmek; kısa zamanda sevdiğiniz bir kimseden güzel bir haber almaya, papağanı kafeste yada serbest görmek; bir yalancı ile karşılaşıp zarar görmeye işarettir. 

Rüyada papağana tasma takılı olarak görmek hayırlı olacak ve mutluluk getirecek evliliğe yorulur. Bir kişi rüyasında papağanın karnını doyurduğunu görürse eğer fesat kimselere uyarak onlarla gıybet edecek demektir.

Rüyada papağanın özgür olduğunu ve uçtuğunu görmek güzel şeyler işitmeye, papağanı bir telin arkasında mahkûm görmekse dolandırıcı kimselerin ağına düşmeye delalettir.


Rüyada Papağan Yakalamak Görmek

Rüyada papağan yakalamak kısmettir, şanstır. Rüya sahibinin eline geçecek olan büyük bir fırsata işaret ederken aynı zamanda duygusal dünyası için de güzel gelişmelere vesile olacak tesadüfler yaşamak, özlemi duyulan bir kazanca, fakirlikten iyi duruma geçmeye, üne kavuşulacağına, getirisi yüksek işler ile meşgul olacağına delalet eder.

Rüyada papağan yakalamaya çalışmak; malın hayırlı olacağına, merhametli eşe, planların yerine geleceğine, becerili bir kişiye, devlette makama çıkılacağına, sözünü tutmaya, refah dolu günlere, mutluluğa, kolay elde edilen altına, ilişkisinin iyi olacağına, sağlıklı bir ömre delalet eder.


Rüyada Papağan Öldürmek Görmek

Rüyada papağan öldürmek pek hayır ile yorumlanmaz. Rüyayı gören kimsenin mali bütçesinin zarar görüp, büyük bir açık vermesi ile tabir edilir. Bazı rüya tabirlerine göre rüyada papağan öldürmek sevdiklerinin ölümünü görmek şeklinde yorumlanır.

Rüyada papağan öldürdüğünü gören kimse için;  düşmanlığını gizleyen yabancıya, sıkıntıya yaşama, kötülükten emin olunacağına, kıymet düşmesine, sırların açığa dökülmesine delalet eder. 


Rüyada Papağan Kuşu Görmek

Rüyada papağan kuşu görmek sevinçli haberlere, aile içindeki saadet ve iş hayatındaki olumlu gelişmelere, faydalı işler yapacağına, yüksek gelire, dostluklarında başarıya, beceri sahibi bir kişiye, şöhrete sahip olunacağına, huzur bulmaya, beklentilerin gerçekleşeceğine, temiz servete, sevince erişileceğine, gelirin hayırlı olacağına, gönül ilişkisinin iyi olacağına delalet eder.

Aynı zamanda içinden çıkılması zor bir problemle karşılaşılacağına, sıkıntıdan kurtulamayacağına, sıkıntıya düşmeye, üzüntü verecek olayla yüz yüze gelineceğine, rahatı kaybetmeye delalet eder.


Rüyada Papağan Sevmek Görmek

Rüyada papağan sevdiğini gören kişinin hayatı güzellik ve huzurla geçecek demektir. Rüyada papağan sevmek; gelire gelecek artışa,  gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, hayallerin gerçekleşeceğine, varlıklı insana, dostluklarında huzura, verilen sözün tutulacağına, maddi yükü bulunan insandan yakasını kurtarmaya, düşkünlükten ve acizlikten uzak durmaya, yüksek makama gelineceğine, bir kaç gün içinde öğrenilecek müjdeli haber öğrenmeye delalet eder.


Rüyada Papağan Yumurtası Görmek

Rüyada papağan yumurtası görmek genellikle güzel bir kadınla tabir edilir. Bu kadın rüya sahibi için dürüst, güzel ahlaklı, ilim irfan sahibi bir sekreter, danışman ya da yardımcı şeklinde yorumlanır.

Rüyasında papağan gören bir kimse; hayalini kurduğu bir ilişkiye gireceğine, verdiği sözünü tutmaya,  dilek ve duaların kabul olacağına, şöhrete ermeye, merhametli eşe, büyük güce ulaşmaya, iyi talihe, refah dolu zamanlara delalet eder.


Rüyada Papağan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada papağan görmek, bazı rüya alimlerine göre rüya sahibinin mutlu bir ilişki kuracağına işaret etmektedir. Rüyada papağan görmek, bazı rüya tabircileri tarafından olumsuz bir şekilde yorumlanmıştır. Buna göre rüyada papağan görmek, sözüne güvenilmeyen, sahtekar ve ahlaki açıdan beğenilmeyen bir kişiye işaret etmektedir. Rüyada konuşan papağan görmek, rüya sahibinin sevdiği bir kişi tarafından aldatılması anlamına gelmektedir.

Rüyada konuşan papağan görmek bazı rüya alimlerine göre ise rüya sahibinin yakın bir tanıdığı tarafından ihanete uğraması anlamına gelmektedir.

► Rüyada papağan sevmek: Rüyada papağan sevmek, rüya sahibinin isteklerinin gerçekleşmesine işaret etmektedir. Başka bir yorumda ise rüyada papağan sevmek, müjdeli haberler almaya işaret etmektedir.

Rüyada papağan kesmek: Rüyada papağan kesmek, rüya sahibinin verdiği sözleri tutmasına ve insanlara güven veren bir kişi olmasına işaret etmektedir. Farklı bir yorumda ise papağan öldürmek, rüya sahibinin sakladığı sırların ortaya çıkması anlamına gelmektedir.

Rüyada papağan yakalamak: Rüyada papağan yakalamak kısmete işaret etmektedir. Rüya sahibinin eline geçecek fırsatın, güzel gelişmelere neden olacağı anlamına gelmektedir. Farklı bir yorumda ise rüyada papağan yakalamak, rüya sahibinin kötü bir duruma düşmesine ve sıkıntılı günler geçirmesine işaret etmektedir.

Rüyada papağan yumurtası görmek: Rüyada papağan yumurtası, zenginliğe işaret etmektedir. Diğer bir yorumda ise papağan yumurtası görmek, bekar bir kişi için evlilik anlamına gelmektedir. Farklı bir yoruma göre ise rüyada papağan yumurtası görmek, rüya sahibinin istediği kısmetinin gerçekleşmesine işaret etmektedir.

İçerik Tarihi: 26 Ocak 2020 19:18

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.