1. ANASAYFA

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Papatya Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Papatya Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Papatya Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Papatya Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada papatya gören kişi Allah katında da hayırlı ve makbul bir kul olarak ifade edilir. Rüyada sevgilisine papatya verdiğini gören kimse; Bir gönül ilişkisi yaşayacak ve mutlu olacak demektir. Bu rüya iki şekilde..

A+A-

Rüyada Papatya Görmek

Rüyada papatya görmek hayırlı bir rüyadır. 

Rüyayı gören kimseye mutluluk verecek olaylara, huzura, sükunete, barışa, sevgiye, iyi niyetlere ve iyi düşüncelere delalet eder.

Rüyada bir çok papatya görmek, yumuşak huylu, iyi kalpli, sevecen, herkesin iyiliğini düşünen kişiler anlamına gelir.

Rüyada papatya gören kişi Allah katında da hayırlı ve makbul bir kul olarak ifade edilir.

Rüyasında papatya gören bir kimse; ilişkisinin iyi olacağına, güvenli olmaya, bereketli günlere, hayırlı işlere, becerikli bir insana, hayırlı akrabaya, mutlu olmaya, finansal külfeti bulunan tanıdığından uzaklaşılacağına, dostlarla gülmeye, alın teriyle elde edilen ziynete, gelire gelecek bolluğa delalet eder.

Rüyada pembe papatya görmek; mutlu günlere, sıkıntı çekmeden elde edilen servete, dostluklarında samimiyete, vefakar eşe, taleplerin gerçekleşeceğine, emniyette kalmaya, duygusal külfeti bulunan insandan yakasını kurtarmaya, mutluluğa ermeye, beceri sahibi bir insana, kazançlı girişimler yapacağına, hayırlı işler gerçekleştireceğine delalet eder.

Rüyada beyaz papatya görmek; sözünü yerine getirmeye, maddi zorluklardan kurtulmaya, refaha kavuşmaya, imrenilen güce ermeye, becerikli bir insana, kazanılan ziynete, servete, sevinmeye, aşk hayatının iyi olacağına, huzurlu kalacağına, iyi sağlığını muhafaza etmeye delalet eder.

Rüyada sarı papatya görmek; mutlu günlere, hayallerin hayata geçeceğine, gelire gelecek artışa, yüksek kısmete, duygusal külfeti olan tanımadığı bir kişiden uzaklaşmaya, mutlu olmaya, sevenleriyle sohbete, ilişkisinin iyi gittiğine, yetenekli bir insana, istenilen bir birlikteliğe, bol berekete delalet eder.


Rüyada Papatya Vermek Görmek

Rüyada papatya vermek; bereketli işlere, arzu ettiğiniz kuvvete ulaşmaya, toplum yaşamında huzura, maddi sıkıntılardan feraha çıkmaya, gelire gelecek berekete, sevince kavuşmaya, güler yüzlü genç adama, malın temiz olmasına, yakında alınacak müjdeli habere, dostlarla yaşamaya, memuriyette mevkiye ulaşılacağına delalet eder.

Rüyada sevgilisine papatya verdiğini gören kimse; Bir gönül ilişkisi yaşayacak ve mutlu olacak demektir.

Rüyasında birine papatya verdiğini gören kişinin aklında karşı cinsten biri vardır.

Rüya sahibi sürekli onu düşünüyor ve onu hayal ediyor demektir. Platonik bir aşk anlamına gelir.


Rüyada Papatya Falı Bakmak Görmek

Bu rüya iki şekilde yorumlanabilir.

Rüya sahibinin geçmişte yaşadığı bir gönül ilişkisini unutamadığı ve hala o kişiyi düşündüğü şeklinde yorumlanırken, diğer yandan da rüya sahibinin olmasını çok arzuladığı bir dileği olduğu yorumu yapılır.

Rüyasında papatya falı bakan bir kimse; sevildiği konusunda yaşadığı şüpheye, güvensizliğe, sevgilisi ile yaşayacağı aşk oyunlarına, kıskanılmaya delalet eder.


Rüyada Papatya Almak Görmek

Rüyada bir kimseden veya sevgilisinden papatya almak; hayali kurulan bir birlikteliğe, kazancın bereketli olacağına, hayırlı uğraşlara, sevinmeye, bonkör yöneticiye, düşkünlükten feraha çıkmaya, finansal külfeti olan kimseden uzaklaşılacağına, planların yerine geleceğine, emniyetli kalmaya, elinden her iş gelen bir kimseye, duygusal hayatın iyi olacağına yorulmaktadır.

Gönüllerdeki buzların erimesi, ayrı olan kişilerin kavuşması, düşmanların el sıkışıp dost olması ve birbirine sarılması yönünde tabir edilir.


Rüyada Papatya Tacı Takmak Görmek

Rüyada papatya tacı takmak; sevdiğiniz kimselerle birlikte mutlu olmaya, sıcak kanlı ve samimi insanlarla dostluk kuracağınıza, hayırlı haber alacağınıza, istediğiniz parasal güce ermeye, sağlıklı hayata, bol şansa, emniyetli olmaya, faydalı işler yapacağınıza, verilen sözün yerine getirileceğine delalet eder.

Rüyasında papatya tacı taktığını gören kimse; arkadaşlık ilişkilerinde huzura, iyi geleceğe, karlı yatırım içinde bulunacağına, sağlığını kazanmaya, işinde terfi edeceğine, sıkıntı çekmeden kazanılan mala, fakirlikten feraha çıkmaya, bir kaç gün içinde öğrenilecek mutlu edici haber almaya, mala gelecek bolluğa, mutluluğu bulmaya delalet eder.


Rüyada Papatya Ekmek Görmek

Rüyada papatya ekmek, kişinin gerçekleştirmek istediği hayalleri, idealleri ve hedeflediği iyi yaşam olarak yorumlanır.  

Ayrıca rüyada papatya ektiğini gören kişinin içinde bulunduğu zor durumdan da kısa sürede kurtulacağı, güzel ve mutlu günler yaşayacağı yorumu yapılır.

Rüyada papatya ektiğini gören bir kimse; ettiği yeminine sadık olacağına, parasal yükü olan tanıdığı birinden uzaklaşacağına, iyi kısmete, hak edilen güce ermeye, iyi sağlığını muhafaza etmeye, hayırlı işler yapacağına, istenilen bir ilişkiye, kazanca gelecek artışa, eşiyle gülmeye, merhametli çocuğa, hayırlı işler yapacağına işarettir.


Rüyada Papatya Toplamak Görmek

Rüyada papatya topladığını gören kişi; kısa süre içinde hedeflerine ulaşacak demektir.

Bu uğurda yaptığı tüm çalışmalar meyvesini verecek, ailesi ve kendisi için huzurlu ve mutlu günler yaşayacak anlamındadır. 


Rüyada Papatya Koklamak Görmek

Rüyada papatya koklamak, gösterdiği sabrı sonunda iyi ve hayırlı işlerin gerçekleşeceği mutlu günler yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyayı gören kişi, çalışmaları sayesinde başarı elde edecek, iş hayatında takdir kazanacaktır demektir.

İçerik Tarihi: 14 Mart 2020 17:32

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.