1. ANASAYFA

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Para Cüzdanı Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Para Cüzdanı Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Para Cüzdanı Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Para Cüzdanı Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyasında para cüzdanı gören kişinin öğrenilmesini istemediği gerçekleri simgelemektedir. Rüyada cüzdanda görülen kâğıt para gerçek anlamıyla kişinin hak edeceği para anlamına gelir. Rüyada cüzdanda görülen...

A+A-

Rüyada Para Cüzdanı Görmek

Rüyada para cüzdanı görmek gizli kalmış şahsi sırların gün yüzüne çıkacağına bu sebepten bu kimsenin zor günler yaşayacağına, şeref ve itibar kaybedeceğine, huzursuz olacağına, rahatının kaçacağına, ticari işleri sebebiyle sıkıntıya, kedere, yoksulluğa, sıkıntılı hayata, ticaret alanında zarara delalet eder.

Rüyasında para cüzdanı gören kişinin öğrenilmesini istemediği gerçekleri simgelemektedir.

Hatta bazı rüya alimlerine göre; cüzdan kişinin kalbini, ruhunu, ruhani dünyasını yani vücudunu temsil etmektedir.

Eğer rüyada bir kişi cüzdanını yere düşürüyorsa bu onun kendisinden başka kimseye söyleyemediği gerçeklerinin öğrenileceği, bir takı rezaletler yaşayacağı, toplum içine çıkacak yüzü kalmayacağına, sansanyonel haberlere, alacağı ani haberler nedeniyle şok yaşayacağına delalet eder. 

Rüyada Cüzdanda Kâğıt Para Görmek

Rüyada cüzdanında oldukça fazla miktarda kağıt para gören bir kimse; kısa bir zamanda eline geçecek paraya, refah ve huzura delalet eder.

Rüyada cüzdanda görülen kağıt para; paraya gelecek fazlalığa, paranın hayırlı ve bereketli olmasına, ilişkisinin iyi olacağına, güzel işlerle meşgul olacağına, sağlığını muhafaza etmeye, cömert memura, aşk hayatında ve gönül işlerinde huzura, zahmetsiz ve kolay kazanılan rızka, yüksek kısmete, merhametli arkadaşa, sevince erişileceğine yorulur.

Rüyada cüzdanda görülen kâğıt para gerçek anlamıyla kişinin hak edeceği para anlamına gelir. Rüya sahibinin miras yolu ile hak ettiği para, yaptığı iş sonunda aldığı para olabilir. Yani rüyada görülen kağıt para gerçek anlamıyla aynıdır, alın teri ile kazanılmış, helal para ve helal rızık anlamına gelir.

Rüyada Cüzdan Kaybettiğini Görmek

Rüyada para cüzdanı kaybettiğini gören bir kimse; ferahının  ve huzurunun bozulacağına, iş kaynaklı ve özel yaşamdan kaynaklanan tartışmalar yaşayacağına ve sıkıntıya gireceğine, maddi zorluğa, saklanan birtakım gizli sırların açığa çıkmasına, can sıkıcı, üzüntü verici haberler almaya, keyifin kaçacağına delalet eder.  

Rüyada cüzdanını ve parasını kaybeden bir kimse görmek; hoşgörüsüz, acımasız bir düşmana, kötülükten emin olmaya, sinsi bir düşmandan gelecek şerre, korkulanın başına gelmesine delalet eder.

Rüyada Cüzdan Bulmak Görmek

Rüyada içi para dolu bir cüzdan bulmak; hayalini kurduğunuz güzel günlere pek yakında kavuşacağınıza, mutluluğa kavuşmaya, büyük mertebeye çıkacağına, kazançlı, bereketli iş yapacağına, refah dolu yarınlara, hayırlı uğraşlar ile meşgul olacağına, yüksek şansa, vefakar çocuğa, özlemi duyulan bir kazanca, maddi zorluklardan feraha çıkmaya, huzur bulmaya içten davranan genç kişiye delalet eder.

Rüyada içi boş cüzdan bulmak; yapmak istediğiniz iş ve özel hayatınızdaki planlarınızın bir süre daha yerine gelemeyeceğine, boş ümitlere kapılıp canınızın sıkılacağına, aslı olmayan boş söz ve habere, yalancı arkadaşa delalet eder.

Rüyada Para Dolu Cüzdan Bulmak Görmek

Rüyada içi para dolu bir cüzdan bulan bir kimse; elde edeceği iyi bir kazanca, devlet mertebesinde iyi bir mevkiye geleceğine, mutlu olmaya, güvende yaşamaya, sevince ermeye, huzura, isteklerin hayata geçeceğine, gönül ilişkisinin yolunda olduğuna, sevdikleriyle iyi geçinmeye, büyük miras veya kuvvete ermeye yorulur.

Rüyada içi parayla dolu bir cüzdan bulmak gerçekte de kazanım anlamına gelir. 

Rüyada Cüzdanda Bozuk Para Görmek

Rüyada cüzdanda bozuk para gören bir kimse; bu rüya pek hayırlı bir şekilde yorumlanamaz.  

Rüyada cüzdanda bozuk para görmek; maddi, manevi sorunlara, iş ve özel hayatta sıkıntıya, üzüntü duymaya, sizi üzecek ve ağlatacak bir sorun ile karşılaşacağınıza, para kaybedeceğinize, darlığa düşeceğinize delalet eder.

Rüyada cüzdanda görülen bozuk para; aynı zamanda ağırlığa, hastalığa yakalanmaya, zarara işaret eder.

Rüyasında cüzdanda bozuk para gören rüya sahibinin dedikodu ve iftiraya uğrayacağına delalet eder.

İçerik Tarihi: 26 Ocak 2020 20:13

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.