1. ANASAYFA

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Para Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Para Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Para Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Para Görmek neye işaret eder ve ne anlama gelir. Para görmek rüyada ne demektir. Rüyada para görmek genel tabiriyle üzüntü ve kedere, bayağı rızka ve darlığa; gösterişe, üzüntü veren söze, sıkıntı doğuran davranışa işaret anlamına gelmektedir...

A+A-

Rüyada para görmek genel tabiriyle üzüntü ve kedere, bayağı rızka ve darlığa; gösterişe, üzüntü veren söze, sıkıntı doğuran davranışa işaret eder dediler.


Rüyada Para Paylaşmak Görmek

► Rüyada elinizdeki parayı birileriyle paylaştığınızı görmek dostlarla görüşmeye, sıkıntıdan sonra rahata ermeye, sözün tükendiği yerde maddi imkanların devreye girmesine delalet eder.


Bozuk Para Bulduğunuzu Görmek

► Rüyada bozuk para bulan kişi kendini beklemediği bir anda kavganın ortasında bulur.


Rüyada Gümüş Para Yutmak Görmek

► Rüyada gümüş para yutup abdest bozarken para çıkardığını görmek zındıklığa delalettir.


Rüyada Altın Para Yutmak Görmek

Rüyada altın para yutup para çıkardığını görmek, imandan sonra küfre düşmeye delalet eder.


Rüyada Sarık İçinde Para Görmek

► Rüyada sarık yahut şapkası içinde para görmek abdest bozacağınızın habercisidir. Rüyada üzerinde kutsal ifadelerin yazılı bulunduğu paraları görmek, şiir ve musikiyi Kur’an’a tercih etmeye delalet eder.


Rüyada Para Almak ve Para Vermek Görmek

Rüyada para almak veya vermek veya tomarla para görmek, parlak şans ve servetin habercisidir. Rüyada para bulmak, şansının açılacağına, zengin olacağına bu sayede refaha ereceğine işaret eder.


bozuk-para.jpg

Rüyada Demir Paraları Saçtığınızı Görmek

► Rüyada demir paraları saçmak ciddi olmayan kararlarınızı ifade eder. Rüyada demir para görmek kötü sonuçlanacak iş görüşmesi olarak yorumlanır.


Rüyada Para Kaybetmek Görmek

► Rüyada para kaybetmek, kısa sürecek sıkıntı ve endişelere işarettir ama bu sıkıntılar küçük kuruntulardan ileriye gitmeyecektir. Rüyada para saymaksa, kişinin umduğundan daha çok başarılı olacağına bir işe işarettir.


Rüyada Yığınla Demir Para Görmek

► Rüyada yığınla demir para görmek enerjiye yorumlanır.


Rüyada Bakır Para Görmek

Rüyada bakır para görmek güzel, uğurlu bir iş ile taçlandırılacağınıza işarettir. Rüyada küçük değerde bir madeni para bulduğunu ve bunu sakladığını uğur parası yaptığını gören ufak sıkıntılar çektikten sonra, çok mutlu olacak anlamına gelir.


Rüyada Demir Para Görmek

Rüyada bozuk para görmek, hayatınızın düzene gireceğine delalet eder. Ayrıca bozuk para aşk hayatınızda yaşanacak sorunlara işaret eder. Bir başka rivayete göre de: Rüyada demir para görmek kaçırdığınız fırsatların tekrar önünüze çıkacağına yorumlanır.

İçerik Tarihi: 07 Kasım 2019 22:15

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.