1. ANASAYFA

  2. BLOG

  3. Rüyada Pire Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Pire Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Pire Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Pire Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Pire Isırması Görmek, rüyada pire görme,Rüyada pire öldürmek görmek, Rüyada pire yakalamak görmek,Rüyada üzerinde pire görmek. Rüyada yatağında elbisesinde birçok pirelerin bulunduğunu görmek, hain ve alçak bir..

A+A-

Rüyada Pire Görmek

Rüyada pire görmek, İnsanları her vesile ile kınayan, işlerine karışan, ara bozan kişilere delalet eder. Bu kişiler üzerlerine vazife olan ya da olmayan her şeye karışırlar.

Bu tavırları ve yaklaşımları nedeniyle herkese yaka silktirip, insanların kendilerinden bıkmalarına ve sıkılmalarına neden olurlar. Bazı insanlar hakkınızda kötülük düşünüyor demektir.

Rüyada pire görmek, İş ve aile hayatınızda ilişkilerinizi gözden geçirmeniz ve dikkatli olmanız gerekmektedir. Birtakım kötü niyetli  kişiler, rüya sahibinin iyi niyeti, güler yüzü ve hoş görülü yaklaşımı nedeni ile rüya sahibini istismar istismar edilmesine delalet eder.

Bu rüya kişinin aile hayatına da yorulur. Aile içerisinde çıkabilecek tartışma ve sürtüşemelere karşı uyarıcı nitelikte bir rüyadır. Hane içindeki bazı huzursuzluklara ve sorunlara işaret eder.

pire.jpg

Rüyada Pire Isırması Görmek

Rüyayı gören kimse, gerek iş hayatında gerekse aile ve dost ortamlarında yaşadığınız, duyduğunuz, düşündüğünüz şeyleri çok fazla üzerinde durmadan atlatmanız gerektiğine delalettir.

Rüyada pire tarafından ısırılan kimsenin aşk ve duygu dünyasında da birtakım sıkıntı ve sarsıntılar yaşayacağına da delalet eder. Sevdiğiniz kimse ile aranız açılabilir, tartışmalar yaşayabilirsiniz.

Kendi iç dünyanıza kapanabilir, durum değerlendirmesi yapabilirsiniz.  Kişi, kendisi hakkında asılsız ve gerçek dışı söylemler nedeni ile bir hayli zor zamanlar geçirecektir.


Rüyada Pire Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada görülen pire, inatçı, zayıf ve miskin bir kimseyi simgeler.

Bazen korkaklığa, ihanete, iki yüzlülüğe işaret sayılır.

Bazen gelecek haberin sıkıntılı veya üzüntü verici olduğuna yorumlanır. Kimi zaman ahlâksız, terbiyesiz bir kimseden gelecek zarara işaret eder.

Kimi zaman da yoksulluk, geçim darlığı veya hastalığa çAğrışım yapar. Bazı yorumcular, yağmacı, şehri istila eden askerlere işaret saymışlardır.


Rüyada Pire Öldürmek Görmek

Rüyada pire öldürdüğünü gören kişinin işleri açılacaktır.

Rüyada pire öldürmek sevdiğiniz kimselerle aranızda sorun varsa düzeleceğine, sevginizin artacağına, yaptığınız iyi davranışlar sayesinde takdir kazanacağınıza, itibarınızın artacağına delalet eder.

Rüyada annenizin üzerinde gördüğünüz pireyi öldürdüğünüzü görmek, annenizin hayır duasını alacağınıza, Allah katında hayırlı evlat olacağınıza, sevileceğinize, sevinç içinde olacağınıza delalet eder. Öldürdüğünüz pirenin tekrar dirildiğini görmeniz, yaklaşan bir tehlikenin habercisidir. 

pire-gormek-ruyada.jpg

► İbni Şirin'e göre rüyada pire, zayıf düşmana yorumlanır. Üzerinde birçok pire toplanarak her yerini ısırdıklarını gören, halk diline düşer ve bundan zarar görür.

► Ebu Sait El Vaiz'e göre; rüyada pire görmek hain, alçak, kötü sözlü bir adamla tabir olunur. Kendisini bir pirenin ısırdığını gören, para kazanır. Bir pire öldürdüğünü gören, kötü bir adamın şerrinden kurtulur.

► Bir başka rivayete göre de: pire görmek çok huzursuz edici, zayıf ve miskin bir kimseye işarettir. Kan çıkması da böyledir. Pireler, zayıf düşmanlardır.

Bazı tâbirciler de, pire ısıran kimseye mal isabet eder demişlerdir. Kan çıkması da böyledir. Pireler, zayıf düşmanlardır. Pirelerin kanı, terbiyesiz ve rezil kimseler tarafından gelecek mala delâlet eder.


Rüyada Pire Yakalamak Görmek

Rüyada üzerinizde pire yakaladığınızı görmeniz, hain, alçak ve kötü huylu bir kimseye delalet eder. Üzerinizde pireyi elinizle yakalamanız, kısa zamanda size zarar vermek isteyen kötü niyetli kimselerden kurtulacağınıza, yolunda gitmeyen birtakım işlerinizin düzeleceğine, pireyi elinizden atmanız; sıkıntı ve üzüntülerinizden kurtulacağınıza, sevineceğinize ve elinize para geçeceğine delalet eder.

Rüyada bir başka kimsenin üzerinde bulunan pire veya pireleri yakaladığınızı görmeniz; o kimseye büyük yardımınız dokunacağına, onu koruyacağınıza delalet eder.

Rüyada ailenizde bir kimsenin pire yakaladığını görmeniz; size zararı dokunabilecek kimselerden veya musibetlerden uzak kalacağınıza, işlerinizin yoluna gireceğine delalet eder.


Rüyada Üzerinde Pire Görmek

Rüya sahibinin ailesine çok yakın olan, sürekli evine ve iş yerine girip çıkan, güler yüzü ile kendini sevimli gösteren art niyetli ve ikiyüzlü kimseye işaret eder.

Bu rüya, kişi için çevresindekilere karşı daha temkinli olması yönünde bir uyarı niteliğindedir. Üzerinde birçok pire toplanarak her yerini ısırdıklarını gören, halk diline düşer ve bundan zarar görür.

Rüyada yatağında elbisesinde birçok pirelerin bulunduğunu görmek, hain ve alçak bir adamla eşinin veya ev halkından birinin ilişkisi olduğuna delalet eder. 

İçerik Tarihi: 10 Ocak 2020 22:41

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.