1. ANASAYFA

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Şaban Ayı Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Şaban Ayı Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Şaban Ayı Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Şaban Ayı Görmek ne demek ve neye işarettir? Rüyada şaban ayı görmek tam olarak ne anlama gelir. Eğer şer olursa, gecikir ve doğru çıkmaz. Bir kimse rüyasında şaban ayını görse, o devlet adamlarının azledileceğine işaret eder. Şaban ayı görmek rüya

A+A-

Bu sayfamızda Rüyada Şaban Ayı Görmek hakkında yapılmış rüya tabirlerini ekledik.


Rüyada Şaban Ayı Görmek

Şaban ayında görülen rüya, tabirinde hayır varsa, rüyayı gören kötülükten uzak kalır. Çok hayır işler. Eğer tabir şer ise, bu rüya hem gecikir hem de doğru çıkmaz.

Bir başka rivayete göre de: Bu ayda görülen rüya hayra işaret ederse, ayıptan beri olur, büyük ve hayrı çoğalır. Eğer şer olursa, gecikir ve doğru çıkmaz. Bir kimse rüyasında şaban ayını görse, o devlet adamlarının azledileceğine işaret eder.


Molla Cami: Bu ayda görülen rüya hayra işaret ederse, ayıptan beri olur, büyük ve hayrı çoğalır. Eğer şer otursa, gecikir ve doğru çıkmaz. Bir kimse rüyasında şaban ayırı görse, o devlet adamlarının azledileceğine işaret eder.


Diyanet: Şaban ayında görülen rüyalar eğer hayra işaret ediyorsa; o şer veya kötülükten pek fazla zarar görülmez veya ertelenip hiç gerçekleşmeyebilir.


Nablusi: Bu ayda görülen rüya hayra delalet ederse, ayıptan beri olur, büyük ve hayrı çoğalır. Eğer şer olursa, gecikir ve doğru çıkmaz. Bir kimse rüyasında şaban ayını görse, o devlet adamlarının azledileceğine delalet eder. Çünkü o ayda her hikmetli iş bir emirle -ayrılır.

İçerik Tarihi: 09 Kasım 2019 22:49

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.