1. ANASAYFA

  2. BLOG

  3. Rüyada Şaban Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Şaban Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Şaban Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Şaban Görmek ne demektir ve neyi işaret ediyor. Rüyada Şaban Görmek tam olarak ne anlama gelir. Şaban Ayı Görmek. Rüyada Şaban Görmenin Anlamı nedir. Rüyada şaban görmek hakkında en detaylı rüya yorumu bu sayfada bulabilirsiniz.

A+A-

► Rüyada şaban görmek, devlet adamlarının azline ya da yönetim değişikliğine işaret eder.


Rüyada Şaban Görmek

Şaban Ayı'nda görülen rüya tabirinde hayir varsa, rüyayı gören kötülükten uzak kalir. Çok hayir isler. Eger tabir ser ise, bu rüya hem gecikir, hem de doğru çıkmaz.

Bir başka rivayete görede: Bu ayda görülen rüya hayra işaret ederse, ayiptan beri olur, büyük ve hain çoğalır.

Eğer ser olursa, gecikir ve doğru çıkmaz. Bir kimse rüyasında saban ayını görse, o devlet adamlarının azledileceğine işaret eder.


ruyada-saban-gormek.jpg

Rüyada Şaban Görmek Molla Cami Yorumu

Molla Cami: Bu ayda görülen rüya hayra işaret ederse, ayıptan beri olur, büyük ve hayrı çoğalır. Eğer şer otursa, gecikir ve doğru çıkmaz. Bir kimse rüyasında Şaban Ayı görse, o devlet adamlarının azledileceğine işaret eder.


Rüyada Şaban Görmek Diyanet Yorumu

Diyanet: Şaban ayında görülen rüyalar eğer hayra işaret ediyorsa; o şer veya kötülükten pek fazla zarar görülmez veya ertelenip hiç gerçekleşmeyebilir.


Rüyada Şaban Görmek Nablusi Yorumu

Nablusi: Bu ayda görülen rüya hayra delalet ederse, ayıptan beri olur, büyük ve hayrı çoğalır. Eğer şer olursa, gecikir ve doğru çıkmaz. Bir kimse rüyasında şaban ayını görse, o devlet adamlarının azledileceğine delalet eder. Çünkü o ayda her hikmetli iş bir emirle -ayrılır.

İçerik Tarihi: 10 Kasım 2019 19:06

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.