1. ANASAYFA

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Saçının Uzadığını Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Saçının Uzadığını Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Saçının Uzadığını Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Saçının Uzadığını Görmek ne anlama gelir. Bu sayfamızda; Rüyada Saçının Uzadığını Görmek, rüyada saçlarının uzadığını, rüyada kendi saçının uzadığını görmek, rüyada kızının saçının uzadığını görmek, rüyada kocasının saçının uzadığını görmek tabiri.

A+A-

Rüyada Saçının Uzadığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada saçının uzadığını görmek, bolluk, bereket, şans, kısmet ve uğur olarak kabul edilir.

Rüyayı gören kişinin yaşamının ağız tadı, mutluluk ve huzur içinde geçeceğine, hayatının güzelliği için her gün Allah’a şükredeceğine, çocuklarının ve torunlarının da kendisinin ki gibi bir yaşam olması için el açıp yaradana dua edeceğine işaret eder.

Rüyada Saçlarının Uzadığını Görmek

Rüya sahibinin hayatından memnun olacağına, sahip olduklarının kıymetini bileceğine, yaşamının tadını çıkaracağına, çocukları ve torunları ile güzel günler geçireceğine rivayet edilir.

Kişi, sevdikleri ile birlikte keyif içinde daha nice günler ve yıllar geçirecek demektir.

Rüyada Kendi Saçının Uzadığını Görmek

Rüyayı gören kişinin zenginlik, bolluk ve lüks içinde bir hayatı olacağına, rahatlığının yaşlılığında dahi bozulmayacağına, maddi imkânlarının bir ömür konfor içinde yaşaması için ona yeteceğine delalet eder.

Rüya sahibinin torunlarının mürüvvetini göreceğine ve Allah’ın bunu kendisine nasip edecek kadar ömür vereceğine tabir edilir.


ruyada-sac-002.jpg

Rüyada Kızının Saçının Uzadığını Görmek

Bir kişi rüyasında kızının saçının uzadığını görürse eğer o kişinin kızı için ettiği duaların kabul olacağına, kızı mutlu yaşadıkça ve başarılı oldukça kendisinin de yüzünün güleceğine alamet eder.

Rüya sahibinin kızının hayırlı ve uğurlu bir hayatı olacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Kocasının Saçının Uzadığını Görmek

Rüyayı gören kişinin kocası ile birlikte yaşlanacağına Allah’ın kocasının yokluğunu kendisine göstermeyeceğine işaret eder.

Rüya sahibinin eşiyle tabiri caizse bir yastıkta kocayacağına, yaşlılığında da gezerek, dinlenerek, onunla bol vakit geçirerek, el ele, diz dize ve yanak yanağa yaşayacağına rivayet edilir.

Rüyada Birinin Saçının Uzadığını Görmek

O kimsenin hayırlı haberlerini almaya, onunla doyasıya vakit geçirmeye, iyi, kötü çok şey yaşamaya ve o insanla çok anı biriktirmeye alamet eder.

İçerik Tarihi: 16 Aralık 2019 12:14

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.