1. ANASAYFA

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Sinek Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Sinek Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Sinek Görmek Ne Anlama Gelir

Bu sayfamızda Rüyada Sinek Görmek Ne Anlama Gelir, rüya sinek görmek, rüya sinek öldürmek, kara sinek görmek, rüyada sinek kovalamak, rüyada sinek öldürmek; düşmanlarınızı yeneceğinize yada eşinizden ayrılacağınıza işarettir. Rüya Tabiri yer almaktadır

A+A-

Rüyada sineklerin bir mala üşüştüğünü görmek; o malın iftira ile elinizden çıkacağına, sineği öldürmek; düşmanlarınızı yeneceğinize yada eşinizden ayrılacağınıza işarettir.


Rüyada Sinek Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada sinek görmek; hafif bir üzüntü yaşamaya ve zararsız düşmana, iri kara sinek; çabuk atlatılacak bir hastalığa, birçok sinek görmek; üzücü bir haber almaya ve düşmanlar tarafından sarıldığına, ağzına sinek kaçtığını görmek; bir miktar para almaya, kulağına sinek kaçtığını görmek; kötü bir söz duymaya, ve üzücü bir haber almaya, sineklerin bir mala üşüştüğünü görmek; o malın iftira ile elinizden çıkacağına, sineği öldürmek; düşmanlarınızı yeneceğinize yada eşinizden ayrılacağınıza işarettir.


Rüyada Kara Sinek Görmek

Kara sinek, miskin, zayıf, alçak bir adama yorumlanır. Kara sineğin büyüğünü görmek, halka zarar veren, malı ifşa eden düşman demektir. Sinekler hırsız gibi konduğu yerden bir şeyler aşırdığından rüyada bir malı üzerine kara sinek konması, o malın hırsızlar tarafından çalınacağına tabir edilir.


Rüyada Ağzına Sinek Kaçması

Ağzına sinek kaçtığını görmek; bir miktar para almaya, kulağına sinek kaçtığını görmek; kötü bir söz duymaya, ve üzücü bir haber almaya yorulur.


sinek1.jpg


Rüyada Kara Sinek Yemek Görmek

Helal olmayan malı yemekle tabir edilir.


Rüyada Kara Sineğin Kulağa Girmesi Görmek

Rüyada kulağına bir kara sinek veya sivri sineğin girdiğini görmek, hayır ve berekete nailiyete işarettir. Rüyada kara sineğin karnına girdiğini görmek, akılsız bir kavim veya kimse ile arkadaş olmaya delâlet eder.


Rüyada Kara Sinek Öldürmek Görmek

Rüyasında birinin kara sinek öldürdüğünü görmesi, rahata, vücut sağlığına çıkar.


Kara Sinek Rüyası Tabiri:

Zayıf asker, Şiddetli düşman, Temiz ve güzel rızık Hasta için ilaç, Başka bir tabire göre, kara sinek, kötü amele ve insanlar tarafından kötü görülüp sıkıntı icap ettiren bir işte bulunmaya alamettir.


Rüyada Küçük Sinek Görmek

Rüyada küçük sinek görmek, halkın başında olan adam bir düşmana işarettir.


Rüyada Sivrisinek Görmek

Yaradılışı itibariyle zayıf bir mahluk olan rüyada sivrisinek görmek, cimri, zayıf, cimri, hakir bir düşman demektir.

İnsana rahat vermeyen Rüyada eve sivrisinek girmesi, keder, üzüntü, keder, gam olarak tabir edilir.


sivrisinek.jpg


Rüyada Buruna Sivrisinek Girmesi Görmek

Rüyada burna sivrisinek girmesi, çıkması, büyük bela ve mihnette uğramaya işarettir. Rüyada sivrisinek görüp Rabbinin kudretini tefekkür edip müşahede etmek, tövbe ve istiğfara delalet eder.


Rüyada Sinek Görmek Detaylı Tabiri

Sinek görmek zayif fakat insani rahatsiz edici bir düsmandir. Bir rivayete göre, zayif ve inatçi bir insandir. 

Rüyada boğazına bir sinek kaçtigini gören, bu gibi insanlarla konusarak onlardan çok az bir menfaat görür. Bazi yorumculara göre, sinek, faydasiz insanla tabir olunur. Çok sinek görmek sinir bozucu bir seydir.

Rüyasinda agzina, gözüne, burnuna sinek girdigini gören, ahlak düskünü bir adamdan biraz faydalanir. Kulagina sinek kaçtigini gören, kötü bir insanin aleyhinde söyledigi bir sözü duyarak üzülür.

Bir rivayete göre de sinek, boyu ve tedbiri az kiskanç bir adamdir. Sineklerin kendisini isirdigini görenin evi ve esi bazi alçak adamlarin önemsiz saldirilarina ugrar. Rüyasinda sinek yedigini gören, istemeyerek düsmaninin malini alir.

Ebu Sait El Vaiz e göre; malindan bir sey üzerine sineklerin üsüsmüs oldugunu görmek, hirsizliga; kulagina bir sinegin girdigini görmek, devlet ve nimete delalet eder. Bir rivayete göre sinek görmek, rahat ve vücut sagligi ile de tabir olunur. Yemegine sinek düstügünü görmek, rizkinin ve malinin kiskanildigina isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen sinek, çok sövmeye, zayif, miskin ve alçak bir kimseye isarettir. Rüyada bir kimseye bir sinekten bir fayda dokunsa, o kimseye mezkur insanlar tarafindan bir fayda erisir. Sinegi yedigini gören kimse, kötü bir rizka nail olur.

Sinegin karnina girdigini gören kimse, akilsiz bir kavimle oturur kalkar ve arkadaslik yapar ve onlardan devamli olmayan haram mala erisir. Sinegin büyügü, halka zarar veren ve mali ifsat eden bir düsmandir. Bas uçunda bir sinegin uçtugunu görse, o kimseyi herhangi bir hususla tehdit eden zayif bir düsmana isarettir.

Yolculuga çikmak isteyen kimsenin rüyada üzerine bir sinegin kondugunu görmesi, yolunun kesileceginden korkuldugundan dolayi yolculuga çikmasin ve bundan sakinsin. Kulagma bir sinek girdigini gören kimse hayra ve berekete nail olur. Sinek öldürdügünü gören kimse, rahata ve vücut sagliGina nail olur. Sineklerin evinde toplandiklanm gören kimsenin düsmanlarinin kendisinin kötü gördügü bir seyi islemelerine isarettir. Misafir olan kimsenin basma sinegin konmasi, malinin gitmesine isarettir.

Sinegi malından bir sey üzerine kondugunu görse, o kimsenin malinin çalinmasina, hirsizlarin saldinsina ugramasindan korkulur. Sinek, siddetli bir düsman ve zayif bir askerdir. Bazen de sineklerin toplanmasi, temiz ve güzel rizka isarettir. Bazen de kendisinde hastalik bulunan bir kimse için ilaca isarettir. Bazen de kara sinegi görmek, kötü amele ve kötü görillüp zemmedllmeyi icabettiren bir iste bulunmaya isarettir.

İçerik Tarihi: 13 Aralık 2019 00:10

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.