1. ANASAYFA

  2. BLOG

  3. Rüyada Sofra Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Sofra Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Sofra Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Sofra Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada sofra görmek Rüya sahibi, nimet eksikliği ya da rızık sıkıntısı çekmez, işleri bol, kazancı tam, huzuru da yerinde olur diye yorumlanır. Rüyada sofra duası yapmak, rüya sahibinin malının rızkını vermesine...

A+A-

Rüyada Sofra Görmek

Rüyada sofra görmek Rüya sahibi, nimet eksikliği ya da rızık sıkıntısı çekmez, işleri bol, kazancı tam, huzuru da yerinde olur diye yorumlanır.

Nimete, davete icabet etmeye, refah ve mutlulğa, cömert kimseye, Sofra bezi büyük bir ülkeye yolculuk yapmaya, bu yolculuktan feyiz ve bereket meydana gelmesine yahut genişliğe ve rahatlığa delalet eder.

Rüyasında sofra gören, sevinecek ve neşelenecek demektir. Sofra bezi büyük bir sefere, yolculuğa, rahata işarettir.

Rüyada sofra görmek, sevinmek ve mutlu olmak anlamındadır. Sofra bezi görmek uzun sürecek bir yolculuğa çıkacağınız ve rahata yorumlanır.

Rüyada sofra. İnsanın özel yaşamını, aile durumunu, insanın sağlığını, iş hayatını belirler.

Rüyada sofra görmek; mutlu yarınlara, verdiği sözüne bağlı kalınacağına, arzu edilen güce, sıkıntı çekmeden kazanılan paraya, duygusal yükü bulunan bir kimseden kurtulmaya, malın bereketli olmasına, ticari getirisi yüksek girişimler yapacağına, problemlerden uzak bir hayatı olacağına, aşk hayatının iyi olacağına, sevinmeye, şana ermeye delalet eder.


Rüyada Sofra Kurmak Görmek

Rüyada sofra kurmak; berekete, mutluluğu bulmaya, sevenleriyle birlikte mutlu olmaya, verdiği söze bağlı durulacağına, hayali kurulan bir başarıya, feraha, mülke gelecek bolluğa, taleplerin yerine geleceğine, zenginliğe, getirisi yüksek uğraşlar yapacağına, memuriyette mevkiye gelineceğine delalet eder.

Üzerinde yemek hazirlanmis sofra görmek, hayir ve menfaat ve nimete yorumlanir. Bazilarina göre; sofra görmek; ferah, intizam ve idareye delalet eder.

Rivayete göre üzerinde çesitli yemekler bulunan bir sofra görmek kendi ve ailesi için rizk ve kismet gelecegine isarettir.

Bir baska rivayete görede: Rüyada sofra görmek, nimete, davete icabet etmeye ve refah içinde yasamaya, düsmana galip gelmeye isarettir. Ondan yenen sey de tabirce muteber tutulur.

Sofra, kiymet ve rütbe içerisinde bir ganimettir. Sofranin kaldirilmasi ganimetin bitmesidir. Sofra, iyilik yapan cömert bir adamdir. Rüyada sofra üzerinde oturdugunu gören kimse, iyi ve cömert bir adamla sohbet yapar.

Sofra üzerinde tertemiz yufkalar ve güzel yemekle bulundugunu görse, bu rüya dost ve arkadaslarinin, dostluk ve sevgilerinin çokluguna yufka ve yemegin azligi da onlarin dostluklarinin azligina isarettir. Her yufka bir dostluktur.

ruyada-sofra-gormek.jpg

Rüyada Sofra Duası Yapmak Görmek

Rüya sahibinin malının rızkını vermesine, zekatını vermeye ve sahip oldukları için Allah’a şükretmesini bildiğine işaret eder.

Rüya sahibi hem maddi hem de manevi yönüyle zengin olacak demektir.

Rüyada sofra duası yapmak; zengin yabancıya, mutluluk dolu yarınlara, yüksek mertebeye çıkacağına, kazanca gelecek bolluğa, istenilen bir mutluluğa, yetenek sahibi bir kimseye, yakında duyulacak sevindirici havadise, mutluluğu bulmaya, birikmiş paraya, samimi yaşlı akrabaya, sosyal yaşamda başarıya delalet eder.


Rüyada Sofra Bezi Görmek

Rüyada sofra bezi görmek; ticari getirisi yüksek iş yapacağına, memuriyette mertebeye yükseleceğine, paraya gelecek berekete, becerikli bir insana, maddi sıkıntılardan sıyrılmaya, yakın zamanda duyulacak sevindirici habere, zenginliğe, rızkın temiz olmasına, güvende yaşamaya delalet eder.

Rüyada sofra bezi sermek; vefalı çocuğa, bereketli zamanlara, samimi genç insana, zorluk çekmeden elde edilen servete, gönül ilişkisinin iyi olacağına, bir kaç hafta içinde duyulacak iyi haber almaya, verimli işler yapacağına, alın teriyle kazanılan mala, paranın verimli olmasına delalet eder.


Rüyada Sofra Kaldırmak Görmek

Rüyada sofra kaldırdığını gören kişinin sağlık sorunu olacağı, sağlık sorununun bir süre devam edeceği ve rüya sahibinin sıkıntılı günler geçireceği tabir edilir.

Rüyada sofraya oturmadan masayı kaldırmak iyilik ile yorumlanır. Sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, rüya sahibinin sağlığına geri kavuşacağına delalet eder. 


Rüyada Sofra Hazırlamak Görmek

Rüyada sofra hazırlamak; bir iş dosyası sayesinde hem karlı bir sermaye elde edecek hem de başarılı çalışması sayesinde ayakta alkışlanacaktır.

Rüyada sofra hazırlamak; getirisi yüksek uğraşlar yapacağına, merhametli çocuğa, tertemiz zenginliğe, aşk hayatının iyi gittiğine, sevdikleriyle iyi geçinmeye, maddi zorluklardan sıyrılmaya, iş yerinde terfiye, mülke gelecek artışa, ettiği yeminini tutmaya, mutluluğa, iyi sağlığını muhafaza etmeye delalet eder.

Sofra üzerinde bulunan bir veya iki çesit yemek rüya sahibi ve çocuklari için riziktir. Sofradan çokça yemesi, rüya sahibinir yedigi miktarda ömrünün uzun olmasina isarettir. Sofranin kalktigir görmesi rüya sahibinin ömrünün tükenmesine isarettir.

Sofra üzerinde görülen kalabalik, çolukçocugun çok olmasina, sofra üzerinde birbirine zit iki seyin bir araya gelmesi, harbe isarettir.Sofra düsmanlarin birbirleriyle karsilastigi harp meydanidir. Sofra dine ve müsavire de isarettir.

rüyada sofra görmek, nimete, davete icabet etmeye ve refah icinde yasamaya, düsmana galip gelmeye isarettir. ondan yenen sey de tabirce muteber tutulur.

Sofra, kiymet ve rütbe icerisinde bir ganimettir. sofranin kaldirilmasi ganimetin bitmesidir. sofra, iyilik yapan cömert bir adamdir. rüyada sofra üzerinde oturdugunu gören kimse, iyi ve cömert bir adamla sohbet yapar.

sofra üzerinde tertemiz yufkalar ve güzel yemekler bulundugunu görse, bu rüya dost ve arkada siannin, dostluk ve sevgilerinin cokluguna yufka ve yemegin azligi da onlann dostluklarinin azligina isarettir. Her yufka bir dostluktur. sofra üzerinde bulunan bir veya iki cesit yemek, rüya sahibi ve cocuklan icin riziktir. sofradan cokca yemesi, rüya sahibinin yedigi miktarda ömrünün uzun olmasina isarettir.

sofranin kalktigini görmesi rüya sahibinin ömrünün tükenmesine isarettir. sofra üzerinde görülen kalabalik, coluk-cocugun cok olmasina, sofra üzerinde birbirine zit iki seyin bir araya gelmesi, harbe isarettir. sofra düsmanlarin birbirleriyle karsilastigi harp meydanidir. sofra dine ve müsavire de isarettir.

İçerik Tarihi: 14 Ocak 2020 17:31

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.