1. ANASAYFA

  2. BLOG

  3. Rüyada Süpürge Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Süpürge Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Süpürge Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Süpürge Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada süpürmek, rüya sahibi kirli işlerde çalışan birisi. Rüyada süpürge görmek, Rüyada sokağı süpürmek, rüyayı gören kişinin, çok büyük işlere girişip çok büyük paralar kazanacağına ve bu paraları yaşadığı yerin...

A+A-

Rüyada Süpürge Görmek

Rüyada süpürge görmek, hizmetçi ile tâbir olunur. Süpürge sert ise itaatsiz, yumuşak ise itaatkâr hizmetçidir. Süpürge cariyeye de işarettir. Bir kimsenin rüyada evini süpürge ile süpürdüğünü görmesi, fakirliğe delâlet eder.

Rüyada süpürge görmek, Rüya sahibinin, yaşadığı üzüntü ve endişelerden kurtulup feraha çıkacağına ve iş hayatı ve aile hayatında baş gösteren sorunların en kısa sürede hızlı bir şekilde çözüleceğine, yüksek mevkiye ulaşacağına, kısa zamanda öğrenilecek müjdeli habere, bol şansa, huzurlu olacağına, sevinmeye, becerili bir kimseye, düşkünlükten sıyrılmaya, külfetsiz kazanılan kazanca, ikili ilişkilerde huzura, dostlarıyla muhabbete, getirili işlere yorulur.

ruyada-sopurge-grmek.jpg

Denilmiştir ki: Rüyada ev süpürmek, o evden bir başka eve nakledilmesine delâlet eder. Bazı kere de rüyada süpürge görmek, üzüntü, keder ve sıkıntının gitmesine, ferah ve sürürün gelmesine işarettir.

Bir kadının süpürge ile evini veya bir yeri süpürmesi, çok güzel bir şekilde yorumlanır. Bir kadının süpürge ile bir yeri süpürmesi, çok mutlu olacağına ve rahat bir yaşam süreceğine işaret eder.


Rüyada Süpürmek Görmek

Rüyada süpürmek, rüya sahibi kirli işlerde çalışan birisi ise Allah katında helal olan nimetler kazandığına, sağlıklı yaşamaya, maddi külfeti bulunan yabancıdan uzak durmaya, hayırlı evlada, huzurlu olmaya, verimli uğraşlar gerçekleştireceğine, yetenekli bir kişiye, yeminin yerine getirileceğine, karlı atılımlar yapacağına, hatırı sayılır güce ulaşmaya, kolay kazanılan servete, şana sahip olunacağına delalet eder.


Rüyada Bir Yer Süpürmek Görmek

Rüyada bir yer süpürmek, iş hayatında ya da aile hayatında yaşanan problemlerden ötürü çok büyük bir mal kaybına uğramaya, görgülü orta yaşlı kadına, bol şansa, istenilen bir eşe, güzel uğraşlara, gönül ilişkisinin iyi gittiğine, ferahlığa, malın bereketli olacağına, düşkünlükten feraha çıkmaya, yüksek ticari kazançlara, hüner sahibi bir insana, hayırlı akrabaya delalet eder.


Rüyada Sokağı Süpürmek Görmek

Rüyada sokağı süpürmek, rüyayı gören kişinin, çok büyük işlere girişip çok büyük paralar kazanacağına ve bu paraları yaşadığı yerin insanlarına yardım etmek ve sıkıntılarına çare olmak için harcayacağına yorumlanır. İş hayatında yapılan çalışmalar ile helal rızk kazanılacağına, alın teriyle elde edilen nimete, hayırlı arkadaşa, bir kaç hafta içinde alınacak müjdeli havadise, sakin bir hayatı olacağına, eşiyle refah içinde geçecek ömre, zahmetsiz elde edilen kazanca, emniyetli olmaya, kazanca gelecek berekete, getirili işler yapacağına, güzel işlere, sevince erişileceğine delalet eder.


Rüyada Evini Süpürdüğünü Görmek

Rüyada evini süpürdüğünü gören kişinin, ortaya çıkan bir sorundan ya da iş hayatındaki bir hatadan ötürü uzun zamandır büyük zorluklar ile biriktirdiği malının büyük bir kısmını kaybedeceğine ve çok kötü durumlara düşeceğine, malın bereketli olacağına, tez zamanda duyulacak iyi haber duymaya, hayali kurulan bir eşe, yağmura, getirili uğraşlara, sağlıklı hayata, manevi külfeti olan dosttan uzaklaşılacağına, yüksek mertebeye çıkacağına, refaha kavuşmaya, dostlarla gülmeye, yararlı işler yapacağına delalet eder.


Rüyada Cami Süpürdüğünü Görmek

Rüya sahibinin, ruhani olarak çok büyük bir gelişme yaşadığına ve kalbindeki Allah korkusunun ve sevgisinin daha da büyüdüğüne, hayali kurulan bir ilişkiye, bereketli geleceğe, faydalı işler gerçekleştireceğine, güzel şansa, verdiği söze bağlı duracağına, hayırlı dosta, rızkın kazançlı olmasına, ikili ilişkilerde feraha, elinden her iş gelen bir kişiye, gıpta ile bakılan güce, şöhrete ulaşılacağına yorulur.


Rüyada Başkasının Evini Süpürdüğünü Görmek

Rüyada başkasının evini süpürdüğünü görmek, rüyayı gören kişinin, hali vakti yerinde ve refah içinde yaşayan bir kişinin, malından ve mülkünden faydalandığına, yakında duyulacak hayırlı habere, verilen sözün tutulacağına, kuvvete ulaşmaya, getirili girişimler gerçekleştireceğine, vefalı arkadaşa, yetenek sahibi bir kişiye, huzur bulmaya, alın teriyle kazanılan servete, mutluluk dolu yarınlara, kendisini sevenlerle mutlu olmaya, içten davranan yaşlı insana delalet eder.

Rüyada süpürge; işleri kolaylaştıran biri olarak yorumlanır. Rüyada görülen süpürge, eger sert olursa itaatsiz, yumusak olursa itaatkar bir hizmetçiye isarettir.

Rüyada evini süpürge ile süpürdügünü gören kimse zenginse, fakirleseceginden korkulur. Bir yeri süpürse ve süprüntüyü de bir yere toplasa veya ekse, o kimse bir çöl ve sahra tarafindan istifade eder, bazen de süpürge görmek, üzüntü, keder ve sikintilarin gitmesine ve borcu ödemeye isarettir.


Rüyada Elektrik Süpürgesi Görmek

Rüyada elektrik süpürgesi görmek, herhangi bir sorun yaşamadan maddi olarak herhangi bir sıkıntı çekmeden refah içinde yaşamaya, şöhrete sahip olunacağına, devlette mevkiye ulaşacağına, imrenilen bir başarıya, hayırlı çocuğa, düşkünlükten kurtulmaya, sözlerin tutulacağına, sevenleriyle refah içinde geçecek ömre, önemli kuvvete ermeye, hüner sahibi bir kimseye delalet eder. 

elektrik-supurgesi.jpg

İçerik Tarihi: 14 Ocak 2020 18:18

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.