1. ANASAYFA

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Tatlı Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Tatlı Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Tatlı Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyasında tatlı gören kimse, gurbetteyse ailesine kavuşur. Rüyada Tatlı Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada hamur işinden yapılmış tatlı yemek,Rüyada baklava yapmak ve ikramda bulunmak,Rüyada hasta bir kimsenin hamur görmesi,Rüyada tatlılar görmek ne demektir.

A+A-

Rüyada Tatlı Görmek

Rüyada tatlı görmek; hayırlı ve güzel işler yapmaya, güzel amel işlemeye işaret eder. Rüya sahibi için hayırlıdır. Rüyayı gören kimse borçlu ise borcundan kurtulur, hasta ise şifa bulur ve huzura kavuşur.

Rüyasında tatlı gören kimse, gurbetteyse ailesine kavuşur, sağlığını yitirmişse, şifa bulur, yalnız ise hayırlı bir kişi ile tanışır. Rüyada tatlılar görmek; aynı zamanda doğru yola dönmeye ve hak yolunda hayırlı işler yapma şerefine nail olmaya işarettir.

Rüyasında tatlı gören kişi, okumaya, ilim sahibi olma yolunda çok heves edecek, büyük, güçlü, saygın ve muhterem bir kişi olacak demektir.

Rüyada görülen tatlı, zorluklardan kurtulmaya, sağlığa kavuşmaya, hasretin bitmesine işaret ederken aynı zamanda yeni iş ve hayırlı kazanç kapılarının açılmasına işaret eder.

Rüyada Baklava İkram Etmek Görmek

Rüyada baklava yapmak ve ikramda bulunmak; iş teklifi alacaksınız ve başarılı olacaksınız anlamına gelir.

Rüyada baklava ikram etmek; rüyayı gören kimsenin kendi emeğiyle elde edeceği güzel ve bereketli kazanca, o yıl içinde sıkıntısız geçecek günlere, akraba ve dostlar arasında itibar sahibi olmaya işaret eder. 

Rüyada Hamur Görmek

Rüyada hamur görmek; hayırlara vesiledir. Rüya sahibi pek yakında sıkıntı ve üzüntüsünden kurtulacak, borçlarını ödeyecek, refah ve huzur içinde yaşayacak anlamındadır.

Rüyada hasta bir kimsenin hamur görmesi; hastalığından şifa bulmasına, sağlığına kavuşmasına işaret eder. 

Rüyada Tatlı Yemek Görmek

Rüyada hamur işinden yapılmış tatlı yemek; alim ve bilgili kimselerden tatlı sözler duyacak ve takdir edileceksiniz anlamına gelir.

Rüyada hamur tatlısı yiyen kimse; kişi eli açık, yüreği açık, yardımsever, merhametli ve iyi kalpli kişidir, rüya sahibinin tüm işleri düzene girecek, şansı olacak anlamına gelir. 

Rüyada Sütlaç Yemek Görmek

Rüyada sütlü ve süt ürünlerinden yapılmış tatlı yemek; helal, bol ve bereket ile hayırlı işler yapacak ve sıkıntılarından kurtulacak anlamına gelir.

Rüyada Baklava Görmek

Rüyada baklava görmek; alacağınız güzel haberlerle sevinecek, mutlu ve huzurlu günler geçireceksiniz anlamına gelir.

Rüyada baklava almak; yakın çevrenizden bir kimsenin nişan haberiyle sevinecek, mutlu olacaksınız anlamındadır. 

Rüyada Baklava Yemek Görmek

Rüyada baklava yemek; fazla yorulmadan, zahmetsiz elde edilecek gelire, bereketli kazanca, miras yolu ile elde edeceğiniz mal veya paraya işaret eder.

Rüyada baklava yemek; tatlı dilli, hamarat bir kimse ile tanışıp yakın ve samimi ilişkiler kurmaya, sevince ve güzel haberlere işaret eder. 

İçerik Tarihi: 28 Haziran 2020 23:05

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.