1. ANASAYFA

  2. BLOG

  3. Rüyada Terörist Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Terörist Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Terörist Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Terörist Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada terörist kıyafeti giyip resim çekilmek, farkında olmadan gireceği bir işte veya oluşta, kişinin başına alacağı belaya işarettir. Rüyada teröristlerin saldırısına uğramak, rüya sahibi için dikkatli olmaması..

A+A-

Rüyada Terörist Görmek

Rüyada Terörist görmek, rüyada terörist  gören kişi açısından, tehlikeye delalet eder. Yalancı arkadaşlara, riyakar dostlara, rüya sahibini maddi, manevi açıdan zarara uğratacak, arkadan vuracak insanların varlığına işaret eder.

Rüya sahibinin etrafında sahte dostları olduğuna, kötü niyetli insanların maddi, manevi zarar vermek için fırsat bekleyeceklerine tabir edilir. Rüya sahibini birikimini hile ile elinden almak için fırsat bekleyen düşmanların varlığına rivayet eder.


Rüyada Terörist ile Çatıştığını Görmek

Rüyada terörist ile çatıştığını görmek, iş ve ticaret çevresinde, kişinin başarısını engellemek isteyenlerle mücadele etmeye ve o insanlara kara rağmen başarı elde etmek için sonuna kadar mücadele edip başarıyı yakalamak için vereceği mücadeleye tabir edilir.


Rüyada Terörist Vurmak Görmek

Rüyada terörist vurmak ise, rüya sahibi olan insanın çevresinde bulunan kötü, zararlı kişilerle başlattığı mücadeleye yorumlanır. Kişi, mücadele ettiği insanları yenerek, onlardan gelecek bütün tehlikeleri ortadan yok edeceği ile tabir edilir.


Rüyada Uyuyan Terörist Görmek

Rüyada uyuyan terörist görmek, rüya sahibi için: düşmanlarından kurtulmaya, çevresinde ki kötü insanlardan zarar görmeyeceğine, kötü haldeyken durumunun iyileşmesine, hiç beklemediği bir kazanca,  tabir edilir.

ruyada-terorist-gormek.jpg

Töristin gerçek manada tanımı, haksız yere fenalık eden, hak yiyen, doru giden düzeni bozmaya, yıkmaya çalışan, göz korkutup insanların içine korku salarak hakkı olmayan şeyleri elde etmeye çalışan kötü insan olarak tanımlanır. Bu bağlamda rüyada terörist görmekte iyi yorumlanmaz.


Rüyada Teröristlerin Saldırısına Uğramak Görmek

Rüyada teröristlerin saldırısına uğramak, rüya sahibi için dikkatli olmaması durumunda kötü, belalı, şer olan kişilerin içinde bulunarak, kötü işler ve olayların içinde yer alacağına yorumlanır. Kişinin düşeceği zor ve kötü durumların rivayetçisidir.


Rüyada Terörist Öldürdüğünü Görmek

Rüyada Terörist Öldürdüğünü Görmek, tehlikeli, kötü emelli insanlardan yana devamlı sıkıntı yaşayan, yasa dışı işler yapan insanlardan kendini kurtaracağına rivayet eder. kötülüklerden, kazadan ve kötülük gelecek insanlardan uzaklaşarak, huzur ve güven içinde yaşamaya işaret eder.


Rüyada Bilmeden Terörist Kıyafeti Giymek Görmek

Rüyada bilmeden terörist kıyafeti giren kişinin, yeni girdiği bir çevrede, kendisine gelecek zarar ve zararlı insanların varlığına yorumlanır.


Rüyada Terörist Üniforması Giyip Fotoğraf Çektirdiğini Görmek

Rüyada terörist kıyafeti giyip resim çekilmek, farkında olmadan gireceği bir işte veya oluşta, kişinin başına alacağı belaya işarettir.


Rüyada Terörist Olduğunu Görmek

Rüyada Terörist Olduğunu Görmek, Kişi içinde yaşadığı, öfkesi, nefreti, kinin gibi duygularının işaretçisidir.rüya sahibinin kendisine kötülük eden insanlara zara vermediği fakat içinde büyüttüğü nefret duygularına tabir edilir.

İçerik Tarihi: 28 Ocak 2020 14:39

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.