1. ANASAYFA

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Toprak Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Toprak Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Toprak Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada bir kimsenin elbiseleri üzerindeki toprağı silkelediğini, attığını görmesi. Rüyada Toprak Görmek Ne Anlama Gelir. Rüyada kumlu toprak görmek, Rüyada kıraç ve verimsiz bir toprak görmek, Rüyada güzel bir yerden toprak almak; din ve dünya işlerinde..

A+A-

Rüyada Toprak Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada toprak görmek; hayırlı bir rüyadır. Rüyada toprak çamur olmamış, iyi bir durumda görülüyorsa her zaman iyiye işaret eder.

Toprak görmek, insan hayatına dair her şeye işaret eder.  Toprak görmek; berekete, iyi nesillere, kazanca, zenginlik, bolluk, rızık, açlık, kıtlık, yokluk.. Rüyada güzel ve kahverengi toprak görmek; o yıl elde edeceğiniz verimli ve bereketli işlere işaret eder.

Girdiğiniz işlerde yüksek verim elde edecek ve rahat yaşayacaksınız anlamındadır. Rüyada kumlu toprak görmek; yapacağınız işlerde rahatlığa, keyife, gevşek davranmaya işaret eder.

Rüyada killi toprak görmek; bire bin veren hayırlı ve bereketli olacak işlere, bol kazanç sağlamaya ve zenginliğe işaret eder. Rüyada evi içinde toprak görmek; kazanacağınız helal mala işaret eder. Rüyada toprak atmak, mal kaybı yaşayacağınıza işaret eder.

Rüyada kıraç ve verimsiz bir toprak görmek; açlık, hastalık ve mal kaybı yaşayacağınıza işaret eder. 

Rüyada Toprak Yemek Görmek

Rüyada toprak yemek; rüya sahibi için hayırlıdır. bol kısmet, bereket, hayırlı bir eş, kazanç anlamına gelir. Rüyada yediğiniz toprağı kusmanız veya tükürmeniz; mal ve para kaybedeceğinize işaret eder.  

Rüyada Toprağa Oturmak Görmek

Rüyada toprağa oturmak rüya sahibi için çok güzeldir. Rüyada üzerine oturduğu toprak güzel ise hayırlı işler yapacağına, mutlu olacağına işaret eder. Rüyada kara toprağa oturmak iyi değildir.

Başınıza bir kaza, bela geleceğine dikkatli olmanız gerektiğine dair uyarı niteliğindedir. Rüyada sarı toprağa oturmak; elinize altın geçeceğine, beyaz toprağa oturmak; elinize gümüş geçeceğine, kırmızı toprak üzerine oturmak; elinize bakır para geçeceğine işaret eder. 

toprak-ruyada-gormek.jpg

Rüyada Verimsiz Toprak Görmek

Rüyada çatlamış, susuz ve verimsiz toprak görmek; işlerinizdeki başarısızlığa, fakirliğe düşeceğinize, rızkınızın azalacağına, yokluk yaşayarak sıkıntı ve üzüntüye maruz kalacağınıza ve aile bireylerinin de sizinle zor günler yaşayacağına işaret eder.  

Rüyada Toprakta Yürümek Görmek

Rüyada toprak üzerinde yürüdüğünü görmek; iş hayatında yeni atılımlar yapmaya, izzet ve şerefe, ulema kişiler tarafından takdir görmeye işaret eder. Toprak üzerinde koşmak; yapmanız gereken işlerinizi bir an evvel yapacak ve sürüncemede kalmış planlanmış işlerinizi hızla yapacağınıza işaret eder.

Rüyada toprak üzerinde yalın ayak yürümek; hakkınız olan bir konuda söz sahibi olacak ve hayırlı kararlar vereceğinize işaret eder. 

Rüyada Toprak Almak Görmek

Rüyada toprak almak; çeşitli şekilde yorumlanır. Rüyada güzel bir yerden toprak almak; din ve dünya işlerinde başarılı olacağınıza, Kötü, harap ve yıkıntı bir yerden toprak almak; zor günler yaşayacağınıza, yokluğa, kıtlığa, derde, tasaya ve endişeye, rüyada bir kabirden toprak almak; kabir sahibine hayır dua etmeniz gerektiğine işaret eder. 

ruyada-gormek-ruya-ruya-tabiri-ruya-gormek-ruya-tabirleri-ruyatabiri.png

Rüyada Toprak Kazmak Görmek

Rüyada toprak kazmak; hasta kimse için ecelinin yaklaştığına, yolculuk niyetinde olan kimse için bereketli rızık kazanmasına, bekar bir kimsenin toprak kazdığını görmesi; hayırlı, uğurlu, hamarat bir hanım ile evlenmesine işaret eder.

Rüyada Toprak Silkelemek Görmek

Rüyada bir kimsenin elbiseleri üzerindeki toprağı silkelediğini, attığını görmesi; mal ve para kaybına uğrayacağına işarettir.

Üzerinden toprak silkelemek; faydasız işler yaparak para kaybedeceğinize, düşüncesiz harcamalarınız yüzünden zor durumda kalacağınıza, sıkıntıya gireceğinize işaret eder. 

İçerik Tarihi: 27 Haziran 2020 23:13

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.