1. ANASAYFA

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Traktör Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Traktör Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Traktör Görmek Ne Anlama Gelir

Bu sayfamızda; Rüyada Traktör Görmek, Rüyada Traktör Sürmek, Rüyada Traktöre Binmek, Rüyada Traktör Satın Almak, Rüyada Traktör Kazası Görmek, Rüyada Traktörün Devrilmesi Görmek rüyaların tabirleri yer almaktadır.

A+A-

Rüyada Traktör Görmek

Rüyada traktör görmek, hayırlı akrabaya, kendisini sevenlerle sohbete, sevecen yaşlı tanıdığa, arzuların gerçekleşeceğine, bonkör kadına, faydalı uğraşlar yapacağına, gelirin bereketli olmasına, gönül ilişkilerinde tatmine, güzel talihe, aydınlık günlere, temiz paraya delalettir.

Rüyada traktör görmek; çalışma hayatına, yaşam telaşına, hayat mücadelesine ve canını dişine takarak uğraşmaya delalet eder.

Rüyada görülen traktör temiz ve bakımlı ise rüya sahibinin belinin bükülmesine neden olmadan yani büyük çileler çekmeden ekmek sahibi olacağına ve ekmeğinin de tamam ve helal olacağına yorulur.

Rüyada görülen traktör bakımsız ve bozuksa rüya sahibi için işsiz, ekmeksiz ve yokluk ve sıkıntı içinde geçireceği günler olacağına işaret eder. Bozuk traktör aynı zamanda da uzun süreli kıtlığa yorulmaktadır.

Rüyada Traktör Sürmek Görmek

Rüya sahibinin sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağına, esenliğe ve feraha kavuşacağına yorulur. Mutluluk, sağlık ve kazanç anlamına gelir.

Rüyada traktör sürmek veya traktör kullanmak; yüksek ticari kazançlara, işte mevkiye çıkılacağına, maddi külfeti bulunan dosttan uzaklaşmaya, kazanca gelecek berekete, güvenli hissetmeye, getirili uğraşlara gireceğine, hayallerin yerine geleceğine, alın teriyle elde edilen mala, istenilen güce ermeye, üne kavuşulacağına, yeminini tutacağına işaret eder.

Bazen de sorumluluktan dolayı rahatsız olmaya, fenalığını saklayan tanıdığa, sıkıntıya yaşama, sıkıntıya düşmeye, rahatının bozulacağına delalet eder.

Rüyada Traktöre Binmek Görmek

Rüya sahibinin aile hayatı ile tabir edilir. Rüyasında traktöre bindiğini gören kişi bir işten emin olmadan onu aile bireyleri ile paylaşmak istemiyor demektir.

Yani rüya sahibinin, aile bireylerine açması için zamanının gelmesini beklediği bir konu ya da plan olduğu şeklinde tabir edilir.

Rüyada traktöre binmek uğraşlarının sonunda kavuştuğu toplu kazanca, çektiği sıkıntıların karşılığını alarak kazandığı para ve huzura, özlediği mevkiye, başarısızlıktan sonra hayalini kurduğu rahatlığa, aile saadetini müjdelemeye delalet eder.

Bu rüya aynı zamanda kararlarında kimsenin etkisi altında kalmayacağına, aldığı kararların isabetli olmasına, huzur içinde bir yaşam süreceğine delalet eder.

Rüyada Traktör Satın Almak Görmek

Rüya sahibinin gönül ilişkisi yaşayacağı ve ilk defa bu denli mutlu olacağı anlamına gelir. Rüya sahibi hayatının aşkı olan kişi ile karşılaşacak ve uzun soluklu bir birliktelik yaşayacaktır.

Rüyada traktör satın almak; işlerinde yaşayacağı rahatlığa ve kolaylığa, uzun ömre, verimli işler ile meşgul olacağına, bol şansa, verilen sözün yerine getirileceğine, hoşgörülü genç yabancıya, varlıklı insana, getirili işler yapacağına, gelirin verimli olacağına, aşk hayatının iyi olacağına, sevince kavuşulacağına, düşkünlükten iyi duruma geçmeye işarettir.

Hoşnutsuz yorum olarak da sorumluluktan ötürü mağdur olunacağına, hoşnutsuz bir hale düşmeye, fakirliğe, zulüm görmeye, sırların ortaya çıkmasına işaret eder.

Rüyada Traktör Kazası Görmek

Rüyada traktör kazası gören rüya sahibi, iyi niyetle yaklaştığı ve çok sevdiği bir kişinin aslında bu iyi ve güzel duyguları hak etmediğinin ve taşıyamadığının farkına varacaktır.

Rüya sahibi bu kimseyle ilgili olarak ne kadar yanıldığını anlayacak demektir.

Rüyada traktör kazası yaptığını görmek;  mutluluğu bulmaya, verdiği sözüne bağlı olunacağına, maddi zorluklardan iyi duruma geçmeye, vefalı arkadaşa, hayallerin yerine geleceğine, duygusal külfeti olan bir kimseden uzaklaşacağına, beceri sahibi bir kimseye, yakın zamanda alınacak memnun edici haber almaya, yararlı uğraşlar yapacağına, karlı yatırımlar içinde bulunacağına, iyi şansa delalet eder.

Rüyada Traktörün Devrilmesi Görmek

Rüya sahibinin çevresinde olan bir kişinin zor durumda kalıp, kendisine muhtaç olmasına ve el açmasına delalet eder. Eğer rüya sahibi kendisini traktör ile devrilirken görürse, rüya sahibinin zorunlu olarak bazı planlarını geri plana atmasına ve bazılarını öncelikli saymasına delalet eder.

Rüyada traktörünün devrildiğini görmek; hayallerin yerine geleceğine, merhametli arkadaşa, aşk hayatının iyi olacağına, paraya gelecek artışa, servete, sözünü tutmaya, sevince kavuşulacağına, hayırlı uğraşlara, refah dolu zamanlara, zengin tanıdığa, sıkıntı çekmeden kazanılan mala yorulur.

Kimi zaman da çözümü karmaşık bir problemle yüz yüze gelineceğine, zulüm görülmesine, fenalığını gizleyen akrabaya, yalancı düşmana, bencil bir kimseye delalet eder.

İçerik Tarihi: 03 Ocak 2020 23:12

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.