1. ANASAYFA

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Ücret Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Ücret Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Ücret Görmek Ne Anlama Gelir

Bu sayfamızda Rüyada Ücret Görmek Ne Anlama Gelir ve neye göre yorumlanır, işte tüm detaylarıyla rüyada ücret görmek nedir ve ne anlam taşır. Rüyada birisine bir iş karşılığı ücret ödemek; bir hayır işleyeceğinize, birinden iş karşılığında ücret almaksa.

A+A-

Rüyada Ücret Görmek

Rüyada bir emeğe mukabil ücret aldığını görmek; helal kazanca, dostluğu muhafaza etmeye ve sözünde durmaya, Ücret tamahkarlığa, zillet ve üzüntüye delalet eder.


Rüyada Ücret Ödemek Görmek

Rüyada birisine bir iş karşılığı ücret ödemek; bir hayır işleyeceğinize, birinden iş karşılığında ücret almaksa; kazancınızın düzeleceğine işarettir. 


Rüyada Ücret Vermek Almak Görmek

Rüyada ücret vermekte almakta iyiye yorumlanır.

Rüyada birisine bir iş karşılığı ücret ödemek birilerine yardımda bulunacağınıza işarettir.

Rüyada ücret almak ise işlerinizin alacağınız yardımlarla düzeleceğine yorumlanır. Ücret verdiğini görmek, birine yardımda bulunacaktır.

ruyada-ucret-gormek.jpg


Rüyada Ücret Ödemek ve Almak Görmek

Rüyada bir iş karşılığında ücret aldığınızı veya başka birisinin yaptığı bir işe karşılık bir ücret ödediğinizi görmek, yapılan bir iyiliğin karşılığını aldığınıza veya verdiğinize işarettir. 


Rüyada İş Ücreti Vermek

Salimi’ye göre, rüyada birisine bir iş karşılığı ücret ödemek veya sizin yaptığınız bir işe karşılık ücret aldığınızı görmek, hayırlı bir iş yapacağınıza, ve geçişinizin düzeleceğine işarettir. 

ruyada-ucret.jpg


Rüyada Ücret Aldığını Görmek

Bir başka rivayete göre de: Rüyada ücret aldığını görmek, üzüntü ve uğursuzluğa ve başkasının dinde bulunan şeye tama etmesine işarettir.

Bir kimse ücret almayı gerektiren bir is yapsa, o kimsenin sözünde durmasına ve dostluğu muhafaza etmesine işarettir.


Rüyada Ücret Alan Görmek

Rüyada ücret vermekte almakta iyiye yorumlanır. Ücret verdiğini gören, birine yardımda bulunacaktır. Ücret alan, yapılan bir iyiliğe sevinecektir. Verilen veya alınan paranın miktarı, yani sayısına göre yorum yapılmalıdır.

Rüyada ücret vermekte almakta iyiye yorumlanır. Ücret verdiğini gören, birine yardımda bulunacaktır. Ücret alan, yapılan bir iyiliğe sevinecektir. Verilen veya alınan paranın miktarı, yani sayısına göre yorum yapılmalıdır.

ruyada-ucret-tabiri.jpg

İçerik Tarihi: 01 Ağustos 2019 16:27

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.