1. ANASAYFA

  2. BLOG

  3. Rüyada Valiz Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Valiz Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Valiz Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Valiz Görmek ne anlama gelir. Rüyada valiz topladığını gören kişi aynı yerde uzun süre kalamayan, deyim yerindeyse tebdili mekânda huzur olduğunu düşünen, bu nedenle de sürekli yer değiştiren kimse olarak yorumlanır. Rüyada birden fazla valiz taşı.

A+A-

Rüyada Valiz Görmek

Rüyada valiz görmek kesinlikle yapılacak hayırlı bir yolculukla tabir edilir. Bir kimse rüyasında valiz görürse kendisine hiçbir yarar sağlamayacak şeylerle meşgul olacak ve boşa ümitlenecek demektir.

Rüyada eski bir valiz görmek; uzun zamandır ertelediğiniz bir seyahat zamanınızın geldiğine, huzurlu bir tatil geçireceğinize, yeni dostluklar ve arkadaşlıklar kuracağınıza delalet eder.

Rüyada yeni bir valiz almak; yeni seyahat planları yapacağınıza, tatil zamanı geldiğine delalet eder. Rüyada parçalanmış, dağılmış bir valiz görmek; bütün plan ve projelerin altüst olacağına, işlerinizin yarım kalacağına, zarar edeceğinize delalet eder.

Rüyada ağır bir valiz görmek moral bozacak, can sıkacak ve neşe kaçıracak sözler duymaya, hafif olan bir valiz görmekse kişinin bazı işlerinin istediği gibi gitmeyeceğine, planların sarkacağına yorumlanır.

Bir kişi rüyasında elinde valizle bir yere gittiğini görürse bu, rüya sahibinin uzun bir eğitim ya da iş dönemi için evinden ve ailesinden uzakta kalacağı, ailesine, sevdiklerine özlem duyacağı bir yere gideceği anlamına gelir.

valiz-gormek-ruyada.jpg

Rüyada Valiz Topladığını Görmek

Rüyada valiz topladığını gören kişi aynı yerde uzun süre kalamayan, deyim yerindeyse tebdili mekânda huzur olduğunu düşünen, bu nedenle de sürekli yer değiştiren kimse olarak yorumlanır.

Rüyada valize bir takım eşyalar koyduğunu gören kimse, kısa zamanda mal sahibi olacağına, sevineceğine, yaptığı ticarette bereket bulacağına delalet eder.

Rüyada valize para koymak; sıkıntı getirir, maddi sıkıntı yaşayacağınıza delalet eder.

Rüyada valize makas koymak; kısa süreli ayrılıklar yaşayacağınıza ve üzüleceğinize, sıkıntı yaşayacağınıza delalet eder.

Rüyada valizine yazılı kağıtlar toplamak; devlet kapısında işlerinizin olacağına, işlerinizin zahmetsiz bir şekilde hallolacağına delalet eder.

Rüyada Valiz Taşımak Görmek

Rüyada ağır ve içi dolu bir valiz taşımak dert, sıkıntı ve keder, içi boş dolayısıyla da hafif olan bir bavul taşımaksa zahmet çekilerek gerçekleştirilecek işlere işaret eder.

Rüyada ahşap bir valiz taşıdığını görmek; kazanç, bereket ve huzura delalet eder. Eski valiz sıkıntı ve tasa yaşayacağınıza, yeni ve boş bir valiz; yeni işler, yeni düşüncelerle aklınızın meşgul olacağına, tasarladığınız bir işe delalet eder.

Rüyada boyası dökülmüş, eski bir valiz taşımak; eskiden gelen işlerin bitmesine, sizi şaşırtacak olaylar yaşayacağınıza delalet eder.

Rüyada birden fazla valiz taşımak; işlerinizin çokluğu nedeniyle fazla yorulacağınıza, bitkin bir halde kalacağınıza delalet eder.

valiz-gormek-ruyada-nedir.jpg

Rüyada Valiz Kaybetmek Görmek

Rüyada valiz kaybetmek; yapmakta olduğunuz işlerinizin bozulacağına, sinirlerinizin gerileceğine, üzüleceğinize delalet eder.

Rüyada karanlık bir yerde valiz kaybetmek; şansınızın yaver gitmeyeceğine, bu sebeple zor günler yaşayacağınıza delalet eder. Yeşil bir alanda valiz kaybetmek; düşünce ve hayallerinizin bir süre daha gerçekleşmeyeceğine, beklemeniz gerektiğine delalet eder.

Rüyada yolda valiz kaybetmek; çıkacağınız seyahatte sorun yaşayacağınıza, canınızın sıkılacağına delalet eder. Rüyada yeşil renkte bir valiz kaybetmek; elinize geçen bir fırsatı kaçıracağınıza ve çok üzüleceğinize delalet eder.

Rüyada valiz kaybetmek işlerin bir süre sarpa saracağına, bu nedenle rüya sahibinin bir sürü aksiliği göğüslemek zorunda kalacağına delalet eder.

Rüyada Valiz Hazırladığını Görmek

Rüyada valizini hazırladığını gören kişi bir yola gitmeye niyetlenecek demektir. Rüyada siyah bir valiz hazırladığını görmek; sizin için tehlikeli geçecek bir yolculuğun habercisidir.

Rüyada beyaz bir valiz alıp hazırladığınızı görmeniz; müjdeli bir haberle yapacağınız ani bir yolculuğa delalet eder. Rüyada valiz hazırladığınızı sanmanız; olmayacak işler peşinde koşup hayal kırıklığı yaşayacağınıza delalet eder.

Rüyada hazırladığınız valizi kapatmanız; kararlarınızı uygulamaya koyacağınıza ve pişmanlık yaşamayacağınıza delalet eder. Hazırlanmış bir valizin dağıldığını görmeniz; bütün işleriniz ve planların alt-üst olarak, tekrar etmeniz gerektiğine, çaba göstermekten yorulacağınız işlere delalet eder.

Rüyada Çanta Görmek

Rüyada kadın çantası görmek;mutlu olmaya, memuriyette mevkiye çıkılacağına, imrenilen bir mutluluğa, güzel gelire, temiz paraya, problemlerden arınmış olacağına, kazancın temiz olmasına, kısa sürede öğrenilecek hayırlı haber duymaya, ferahlamaya, kendisini sevenlerle sohbete, faydalı işler gerçekleştireceğine işarettir.

Olumsuz yorum olarak mesuliyetten ötürü mağdur olmaya, zarar görülmesine, düşmanından emin olmaya, fukaralığa, çözümü karmaşık bir olayla yüzleşileceğine delalet eder.

Rüyada çanta görmek hedefe giden yolun meşakkatli, çetin ve zorlu bir yol olduğunu, bu nedenle de çok çalışmak gerektiğini ifade eder. Bu rüyanın sonu aydınlıktır yani rüya sahibinin hedeflediği iş gerçekleşecek demektir. Rüyada görülen çanta, kumaş ise kötü laf manasına gelmektedir.

Rüyada çantaya para koymak ise para size gelecek para olarak yorumlanır. Çanta almanız veya bulmanız sermaye, para ve mal olarak yorumlanır. Rüya tabircileri genel olarak çantayı iyi olarak yorumlar.

Deri bir çantanın kumaş çantaya dönüşmesi ise, zarar olarak yorumlanır. Kumaş çantanın deri çantaya dönüşmesi ise yarar olarak yorumlanır.

bavul-gormek-ruyada.png

Rüyada Valiz Unutmak Görmek

Rüyada valiz unutmak programın aksaması anlamına gelir. Rüyasında valiz unuttuğunu gören kişinin seyahatini ertelemesi gerekecektir.

Rüyada köhne ve harap bir yerde valiz unuttuğunu görmek ve korkmak; korkudan emin olmaya ve selamete delalet eder.

Rüyada yolda valiz unuttuğunu görmek; çıkacağınız bir yolculuğun engellenmesine, geri döneceğinize delalet eder.

Rüyada evde valiz unuttuğunu görmek; sizi zora sokacak bir işten kıl payı kurtulacağınıza, sevineceğinize, selamete ereceğinize delalet eder.

Rüyada bir iş yerinde valiz unutmak; patronunuz tarafından azar duyacağınıza ve ikaz edileceğinize delalet eder. 

İçerik Tarihi: 13 Mayıs 2020 23:36

Patnos / İçerik Editörü

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.