1. ANASAYFA

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Vurulmak Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Vurulmak Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Vurulmak Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada vurulmak görmek nedir ve neye işaret eder. Rüyada vurulmak görmek ne anlama gelir. Rüyada vurulmak veya bir kimse tarafından vurulduğunu görmek, yaralanan için keder ve sıkıntı çekmeye, yaralayan için ise, büyük bir günah işleyecek bir durumla...

A+A-

Rüyada Silahla Vurulmak Görmek

Rüyada silahla vurulduğunu görmek fayda sağlamaktır. Birinin kendisini öldürdüğünü gören kimse, kendisini öldüren kimseden çok yararlanır. Eğer silahla kolundan bacağından, göğsünden veya kalbinizden vuruluyor fakat ölmüyor sanız bu rüya sizin sağlık problemlerinizin en kısa zamanda düzeleceğine işarettir.


Rüyada Silahla Vurulmak Ama Ölmemek Görmek

Rüyasında silahla bacağından kolundan veya kalbinden vurulmak ama ölmemek, o kimsenin ömrü uzayacağına delalettir. Sağlık problemleri varsa kısa sürede hiçbir sağlık probleminin kalmayacağına işarettir. Ayrıca anne babasının dertlerinin de son bulacağının işaretidir


Rüyada Vurulmak Görmek – Diyanet Yorumu

Rüyada vurulmak veya bir kimse tarafından vurulduğunu görmek, yaralanan için keder ve sıkıntı çekmeye, yaralayan için ise, büyük bir günah işleyecek bir durumla karşılaşmaya delâlet eder. Vurulduktan sonra öldüğünü görmek sıkıntılı günlerin çok ağır ve uzun süreceğine delalettir. 


Rüyada Bacağından Veya Kalbinden Vurulmak Görmek

Bir kişi rüyasında kalbinden veya bacağından vurulduğunu görüyorsa hasta ise hastalıktan, fakir ise fakirlikten, üzüntülü ise üzüntüden kurtulur.


Rüyada Vurulmak Ama Acı Hissetmemek Görmek

Rüyada vurulmak ama acı hissetmemek acı çekmemek bir kurtuluş yolu aramaktır. Rüyada vurulmak veya bir kimseyi vurulduğunu görmek, evinizde de, iş yerinizde de tedirgin ve ruhen sizi üzen olaylarla karşılaşmakta olduğunuzdan çok hassas bir durumda bulunduğunuzu, bu buhrandan kurtulmak için çareler düşündüğünüzü ve sonunda her iki cephede de başarılı zekanızla işi tatlıya bağlayarak huzura kavuştuğunuzu gösterir. 


Rüyada Karnından Veya Göğsünden Vurulmak Görmek

Rüyada karnından veya göğsünden vurulmak, devletin en büyük yardım ve desteğini görür. Memuriyetinde statüsü artar maddi kazanç elde eder. Eğer ticaretle uğraşıyorsa devletle olan problemlerini çözer.

 

İçerik Tarihi: 29 Eylül 2019 21:29

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum