1. ANASAYFA

  2. BLOG

  3. Rüyada Yaşlı Kadın Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Yaşlı Kadın Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Yaşlı Kadın Görmek Ne Anlama Gelir

Yaşlı Kadın görmek! Rüyada yaşlı kadın görmek, rüyada yaşlı kadın görmek ne demektir, rüyada yaşlı kadın görmenin anlamı nedir, rüyada görülen yaşlı kadın nasıl yorumlanır, rüyada yaşlı kadın görmek ne anlama gelir, yaşlı kadın rüyasının tabiri ve yorumla

A+A-

Rüyada Yaşlı Kadın Görmek

Rüyada yaşlı kadın görmek rüya sahibinin maddi ve manevi olarak zarar etmesine, çaresizliğe düşmesine, yalnız kalmasına ve psikolojik açıdan zor bir dönem geçireceğine işaret eder.

Rüyada yaşlı kadın gören kişi yaşadığı olumsuzluklar neticesinde sağlık sorunlarıyla karşı karşıya kalabilir.

Bazı rüya tabirlerine göre rüyada yaşlı kadın görmek büyük umutlarla girişilen bir işten tam tersi sonuçlarla dönmeye, hayal kırıklığına ve zarar etmeye işaret eder. Ayrıca rüyada yaşlı kadın gören kişinin bütün gayretiyle kazandığı maddi birikimini başka insanlar sebebiyle kaybetmesi şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Hasta ve Yaşlı Kadın Görmek

Rüya sahibinin zor bir dönem içine gireceğine ve sorunlardan kurtulmak için çaba sarfedeceğine işaret eder. içinden çıkamayacağı bir sorunla karşılaşacağına ve zor günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada Susamış Yaşlı Kadın Görmek

Rüya sahibinin maddi sorunlarla karşılaşacağına ve aile hayatında geçim sıkıntısı olacağına tabir edilir.

Rüyada Yaşlı Kadın Öldürmek Görmek

Rüyada yaşlı kadın öldüren kişinin hayatındaki sorunlar çözülür, işleri istediği gibi ilerler ve dilediği düzene kavuşur. Rüya sahibinin rahata ereceğine tabir edilir.

Rüyada Yaşlı Kadın Dövmek Görmek

Rüya sahibinin içinde bulunduğu bir iş ile ilgili mücadele vereceğine ve bazı kişilerle rekabet içinde olacağına işaret eder.

Rüyada Tanınmayan Yaşlı Kadın Görmek

Rüyada tanınmayan yaşlı bir kadın görmek rüya sahibinin çok üzüleceği bir olaya ya da çok etkileneceği kötü bir haber alacağına tabir edilir.

Rüyada Yaşlanmak Görmek

Genç bir insanın rüyasından kendini yaşlanmış şekilde görmesi ya da rüyasında bir anda yaşlandığını görmesi kişinin olumsuz davranışlarını düzelteceğine ve kendine doğru bir yol çizeceğine işaret eder.

Rüyaların süreleri ile ilgili kesin bir bilgiye varılamamaktadır. Fakat yapılan araştırmalara göre en uzun rüyanın doksan saniye sürdüğü ortaya koyulmuştur.

yasli-kadin.jpg

Gördüğünüz yaşlı kadın rüyası 90 saniye içinde görmüş anlamına gelmektedir. Yaşlı Kadın rüyası çeşitli kaynaklardan derlediğimiz rüya tabirleri doğrultusunda öz ve net bir şekilde anlatılmıştır.

Yaşlı Kadın rüyasını görenden başkasını bağlamadığı gibi rüyayı göreni de her zaman bağlamaz. Rüya kişiye has ve ferdî bir bilgi kaynağıdır. Hiçbir zaman genel ve kesin bir hüküm ifade etmez. Bu sayfada yapılan Yaşlı Kadın ile ilgili yazılan rüya tabirleri ve yorumları bilgilendirme amaçlıdır.

İçerik Tarihi: 01 Nisan 2020 01:41

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.