1. ANASAYFA

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Yeşillik Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Yeşillik Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Yeşillik Görmek Ne Anlama Gelir

Sayfamızda Rüyada Yeşillik Görmek ne anlama gelir. Rüyada yeşil arazi görmek, Rüyada görülen kurumuş otlar üşengeç ve miskin olmanın işaretidir. Rüyada taze, diri ve güzel yeşillikler yemek kişinin bilek gücü ile kazandığı rızk ve nimete delalet ederken..

A+A-

Rüyada Yeşillik Görmek

Rüyada yeşillik görmek çok güzel ve makbuldür. Kişinin dert ve kederlerinden kurtulmasına, borçlarından halas olmasına, işlerinin açık olmasına, hayatının düzene girmesine ve feraha erişmesine delalet eder. 

Rüya sahibi için tüm şans, kısmet ve fırsat kapıları açılır. Hayatı sıhhat, bolluk, bereket ve zenginlik içinde geçecek demektir. 

Evinde her zaman bol nimet ve bol rızk olur. Rüyada yaz mevsiminde görülen yeşillik ise sağlıkla demektir.

Rüyasında yeşillik gören kişinin tüm amaçları ve idealleri olur, kişi tüm hayallerine erişir. Rüyada görülen yeşillik aynı zamanda üzüntüden sonra gelecek olan sevinç anlamına gelir. 


Rüyada Çimenlere Uzanmak Görmek

Rüyada çimenlere uzanmak, üzerinden çok uzun zaman geçen ve artık konusu bile geçmeyen bir işten güzel haberler geleceğine ve iyi gelişmeler yaşanacağına işaret eder.


Rüyada Yeşil Arazi Görmek

Rüyada yeşil arazi görmek, dinde iyilik ve devamlılık manasını taşır.


Rüyada Kurumuş Otlar Görmek

Rüyada görülen kurumuş otlar üşengeç ve miskin olmanın işaretidir.

Rüyasında kurumuş otlar gören kişi eskisi kadar azimli ve istekli işe gitmiyor ve hayatındaki diğer şeyleri de içten yapmıyor demektir.


Rüyada Yeşillik Yemek Görmek

Rüyada taze, diri ve güzel yeşillikler yemek kişinin bilek gücü ile kazandığı rızk ve nimete delalet ederken aynı zamanda bolluk ve berekete de işaret eder.


Rüyada Yeşil Alan Görmek

Rüyada yeşil alan görmek rüya sahibi için çok iyidir.

Tüm arzularına kavuşacağına işaret ederken, eğer hastaysa hastalıktan halas olacağına, borçluysa borcunu eda edeceğine, üzgün ve mutsuzsa çok sevinçli haberler alıp keyfinin yerine geleceğine delalet eder.

Ayrıca rüya sahibi için bereketli ve bol kazançlı olacak bir iş kapısının açılacağına ve karşısına büyük bir fırsat çıkacağının da habercisidir.

İçerik Tarihi: 30 Haziran 2020 22:33

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.