1. ANASAYFA

  2. BLOG

  3. Rüyada Yılan Görmek
Rüyada Yılan Görmek

Rüyada Yılan Görmek

Bu sayfada Rüyada Yılan Görmek rüyasının tabirini ve rüyada yilan görmek neye yorumlanır hakkında detaylı bilgiler yer almaktadır. Rüyada görülen yılan, normal hayatınızda size iyi gözüken fakat aslında size düşman olan birine işaret eder. Rüyada Yılan...

A+A-

Hemen herkesin korktuğu yılanları bir de rüyanızda görüyorsanız ve bu rüyaların tabirini merak edenler için, tüm detayları bu sayfada derledik.

Rüyada Yılan Görmek

Maddi durumun güçlenmesi, ailevi hayatta yeniliklerin yaşanması, çocuk sahibi olmak veya evliliğe gidecek bir ilişkiye başlamak gibi olumlu yorumların da yapıldığı rüyada yılan görmek daha çok gizli bir düşmana delalet etmektedir.

Bu yüzden sıkıntıların, sorunların olacağına dair işaret sayılan rüyada yılan görmek için yapılan yorumlar olumsuz yönde olabilmektedir.


Rüyada Yılan Görmek Nasıl Yorumlanır: Bu rüyalar korkulan bir rüya olmaktan çıkarak, gücün nerede ve kimde olduğuna dair bize mesajlar verirken gördüğümüz rüyayı kendi hayatımıza göre titizlikle analiz etmek gerektiğine işaret eder.

ryada-yilan-gorme.jpg


Rüyada Yılan  Eti Yemek: Dünyalık mal ve mülk edinmeye, düşmana galip gelmeye, bazen de haram mala delalet eder. Her rüyada olduğu gibi nasıl ve ne durumda gördüğümüz yorum için çok önemlidir. Bu durum gerçek yaşamınızdaki olayların gidişatı hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlar.


Rüyada Yılanın Yuvasına Girdiğini Görmek: Rüyayı gören kişinin dünyaya ait bazı bilgilere vakıf olacağına ve o bilgiye ulaşmak için çaba göstermesi gerektiğine yada saklanmayı tercih eden gizli düşmana tabir edilir. Yılanın girdiği yer bildiğiniz bir yer ise orda saklı bir şey olduğuna delalet eder.


Rüyada kendini yılanla konuşurken görmek veya rüyada yılanın konuştuğunu görmek; rüyayı gören kişinin manevi bir yükseliş yaşayacağına, ilim, irfan sahibi olmaya, düşmanla dahi iyi geçinmeye, güzel söz söylemeye veya güzel sözler duymaya, helal ve bol rızık elde etmeye, kamu kurumlarındaki işlerinin yoluna girmesine, hapis ise oradan kurtulmaya, küs veya dargın olduğu kimselerle barışmaya işaret eder.

Şeytan aracılığıyla ika edilen canavar, rüyada yılan görmek gibi Rüyalar asılsız şeytani rüyalar olduğundan görüldüğünde Cenâb-ı Hakk'a sığınmak, başkalarına anlatmamak gerekir.


Rüyada Yılan Eti Yemek Videolu Anlatımı 


"Rüyada yılan Görmek", kadına, gizli düşmana, çocuğa, saltanata, esenliğe, beyliğe, kişinin geçimine işarettir. Yılan, mal sahibi düşman, devlet, kadın, çocuktur.


Rüyada yılan sokması: hasta bir kişi için şifa bulmaya, bastırılmış düşünce ve davranışlardan zarar görmeye ve bu düşüncelerle yüzleşmeye, kırıcı sözler sarfetmeye ( diliyle zehirleyip gitti ) sözünde olduğu gibi veya kırıcı sözler duymaya tabir olunur.

Cafer-i Sâdık (r.a) yılanı, gizli düşmanlık, maişet, selamet, saltanat, emirlik, devlet, zevce, evlat ve sel olarak yorumlamıştır.


Rüyada görülen yılan, normal hayatınızda size iyi gözüken fakat aslında size düşman olan birine işaret eder.


Bir yandan da rüyada yılan görmek, geçim zorluğuna ve sıkıntılara, bu sıkıntılara sabretme ve bunun sonucunda rahata kavuşma, selamete ermek anlamına gelir.


Bazen de bu rüya dilek ve isteklere, orduya komutanlık eden bir kimseye de işaret etmektedir.


Rüya tabircilerine göre, eğer bu rüyayı gören kişide korku ve şüphe bırakmadıysa bir sorun olmadığı ve her şeyin yoluna gireceği anlamına da gelmektedir.

ruyada-yilan-001.jpg

Burada yorumu değiştiren rüyanın görülüş şeklidir. Aşağıda konu başlıklarına göre işlediğimiz rüyada yılan görmek için tabirlere rüyanıza en çok uyana bakabilirsiniz.

Mesleğinizde, çalışma hayatınızda karışık, sıkıntılı, zor işlerle uğraşacağınıza işarettir.


Rüyada Yılanın Kendini Isırdığını Görmek: Rüyayı gören kişi için manevi bir ölümün gerçekleşip, aydınlanma yaşayacağına, önünde yepyeni bir yolun açılıp, sezgisel anlamda güçlenip, farkındalığının yüksek olacağına yorumlanır.


Rüyada sürünerek yılanın size doğru geldiğini görmekse düşmanlarınızın birleşerek, bir araya gelip size karşı tehlike oluşturacaklarına işarettir.

 

İçerik Tarihi: 27 Aralık 2018 08:33

Etiketler : ,

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.