1. ANASAYFA

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Yokuş Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Yokuş Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Yokuş Görmek Ne Anlama Gelir

Bu safamızda Rüyada Yokuş Görmek Ne Anlama Gelir? ve Rüyada Yokuş Görmek ne demektir. Rüyada sarp yokuş çıkmak, işlerin kolaylaşması, hayatın yoluna girmesi ve gelecek günlerin güzel olması ile yorumlanır. Rüyada yokuş yukarı yürümek, rüya sahibinin...

A+A-

Rüyada Yokuş Görmek

Rüyada yokuş görmek, rüya sahibinin güç, kuvvet ve kudret sahibi olduğu anlamına gelir. Azimli çalışmalar sonucunda kazanılan başarıdır.

Kendine güveni ve inancı tam, mücadeleci, korkularının üstüne giden, asla vazgeçmeyen, hayallerinin, ideallerinin ve hedeflerinin peşinden koşan bir kimse ile açıklanır.

Kişi, yoluna çıkan her türlü engellemelere rağmen, yılmadan, bir an olsun umutsuzluğa kapılmadan, doğru bildiği yolda ilerleyecek ve istediğine er ya da geç mutlaka erişecek demektir.

Rüyada Sarp Yokuş Çıkmak Görmek

Rüyada sarp yokuş çıkmak, işlerin kolaylaşması, hayatın yoluna girmesi ve gelecek günlerin güzel olması ile yorumlanır.

Rüya sahibinin çektiği zorluğun ve çilenin biteceğine, üzüntüden gülmeyi unutmuş olan gözlerinin ve yüzünün yeniden güleceğine, kısmetinin, şansının ve bahtının bundan sonrası için açık olacağına, rahata, getirili işler yapacağına, imrenilen bir başarıya, güzel ve helal kazanılan gelire, dostlarıyla iyi yaşamaya, ticari getirisi yüksek girişimler yapacağına, becerikli bir kimseye, manevi külfeti bulunan kişiden uzak durmaya, ilişkisinin iyi olacağına, sağlıklı yaşamaya, verdiği söze bağlı kalınacağına delalet eder.

Rüyada Yokuş Yukarı Yürümek Görmek

Rüyada yokuş yukarı yürümek, rüya sahibinin en ufak olumsuzluk karşısında hemen kendisini yıkmaması, başarısına engel olan faktörleri aşabilmesi için daha kararlı ve hazırlıklı olması ve ne kadar yenilirse yenilsin yine de pes etmeden, ısrarla amacına ulaşmak için yürümesi gerektiği anlamına gelir.

Kişi, sahip olduğu kudretin farkında olmalı demektir. Rüyada yokuş yukarı yürümek; memuriyette mevkiye çıkılacağına, sevince erişileceğine, mutluluğa kavuşmaya, anlayışlı orta yaşlı kişiye, finansal külfeti olan bir kimseden uzak durmaya, kazanca gelecek artışa, zahmetsiz kazanılan paraya, kazançlı zamanlara, iyi işlere, hak edilen güç sahibi olmaya, paranın bereketli olmasına delalettir.

Kişi rüyasında yokuş yukarı zorlanmadan koştuğunu görse; hayatında hiç bir zorluk ile karşılaşmadan her işini kolaylıkla yapacağına, başarı elde edeceğine, toplumda çalışmalarından dolayı takdir toplayıp, şerefinin artacağına delalet eder.

Rüyada Yokuş Aşağı İndiğini Görmek

Rüyada yokuş aşağı indiğini gören kişinin, yaptığı işi yarım bırakacağına ya da ilk sorun karşısında hemen ondan vazgeçeceğine delalet eder. Kişi, ne istediğini tam olarak kestiremiyor ve bu nedenle de bir işe başladıktan sonra, onun arkasını getirmeden bir diğerine girişmeye çalışıyordur.  

Bu rüya aynı zamanda, kişinin rahata ereceğine yorulur. Rüyada yokuş aşağı indiğini gören kimse; üne ulaşılacağına, hayallerin hayata geçeceğine, sağlığını kazanmaya, zorluk çekmeden kazanılan paraya, kazancın kazançlı olacağına, hoşsohbet genç tanıdığa, iyi yürekli dosta, fakirlikten kurtulmaya, sevince erişileceğine, temiz mal ve paraya, dünyalığa gelecek berekete yorulur.

Aynı zamanda ticaret alanında kayba, sıkıntıya hayata, sıhhatin tehlike altında olduğuna, dost görünen düşmana ve sinsiliğini saklayan akrabaya, sorumluluktan dolayı rahatsız olmaya delalet eder.

Rüyada Sarp Yokuş Görmek 

Rüyada sarp yokuş görmekle, yokuş görmek farklı şeyler değillerdir ve aynı şekillerde yorumlanır. Çalışkan, hırslı, azimli ve soğukkanlı bir kişinin varlığına işaret eder. Kararlı olan ve sağlam adımlar atan bir kimseye, cimri bir kişiye, düşmanlıktan emin olmaya, fenalığını gizleyen akrabaya, ticaret kaynaklı sıkıntıya, çözümü zor bir sorunla karşılaşılacağına yorulur.

Kişinin gördüğü rüya zahmetle kavuştuğu müjdeye, zorluklarla mücadele ederek özlediği mülke, zorluklarla kazandığı itibara ve  beklediği şöhrete delalet eder.

Rüyada sarp bir yokuştan yanında bir başka kimse ile indiğini gören; Yapacağı çalışmalarda ve yaşadığı hayatta bilgili bir kimseden yardım ve tavsiye alacağına, bu tavsiyeler sonucunda işinde ilerleyeceğine, aile hayatında varsa olumsuzlukların ortadan kalkacağına delalet eder. 

İçerik Tarihi: 03 Ocak 2020 22:50

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.