1. ANASAYFA

  2. BLOG

  3. Rüyada Zabıta Memuru Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Zabıta Memuru Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Zabıta Memuru Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Zabıta Memuru Görmek Ne Anlama Gelir ? Rüyada zabıta memurunu görmek, herkesin kurtuluşa ermesine delalet eder. Çünkü belediye memuru ekseriya halkın işini ıslaha çalışır.

A+A-

Zabıta memuru

Rüyada zabıta memurunu görmek, herkesin kurtuluşa ermesine delalet eder. Çünkü belediye memuru ekseriya halkın işini ıslaha çalışır.


Zabıta memurunu güzel halde görmek

Bir kimsenin rüyada zabıta memurunun güzel bir halde olduğunu ve hoş koktuğunu görmesi, o memurun güzel hareket etmesine delalet eder.


Zabıta memurunu pejmurde halde görmek

Belediye memurunun pejmürde bir şekilde olduğunu veya pis bir şekilde koktuğunu ya da gözlerinin kör olduğunu görmesi, o memurun yapmaya başladığı işte kötü tedbirli ve yakışıksız hareket ettiğine delalet eder.


Zabıta memuru olduğunu görmek

Rüyada belediye memuru olduğunu gören kimseye, bir bela ve afet erişir. Ve bunun ecir ve sevap ve mükâfatı da Allah (C.C.)’a aittir. Tevekkül ve itimadı sebebiyle onun her haline Allah (C.C.) kâfi gelir.


Zabıta memurunun adaletsiz davranması 

Bazen bu rüya aşçıda, et ve yağda nefret edilecek ve sıhhate zararlı olacak hallerin vaki olmasına kötü ve yasaklanmış şeyleri ifşa etmeye veya eksik ölçüp tartmaya delalet eder.

İçerik Tarihi: 05 Temmuz 2019 09:05

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.