1. ANASAYFA

  2. BLOG

  3. Rüyada Zalim Bir Melikin Adalet Yapması Görmek
Rüyada Zalim Bir Melikin Adalet Yapması Görmek

Rüyada Zalim Bir Melikin Adalet Yapması Görmek

Rüyada Zalim Bir Melikin Adalet Yapması Görmek, Rüyada zalim bir melikin adaletini görmek, Nablusi Rüya Tabirleri: Kendilerine emniyet edilmesi ve memleketinin mamur bir hale getirilmesi, mal ve canlarının korunması gibi durumlarda tebaasının kederden..

A+A-

Rüyada zalim bir melikin adaletini görmek rüya tabiri

Nablusi Rüya Tabirleri: Kendilerine emniyet edilmesi ve memleketinin mamur bir hale getirilmesi, mal ve canlarının korunması gibi durumlarda tebaasının kederden kurtulmalarına ve sevince erişmelerine delalet eder.

Bazen de rüyada görülen adalet, kendi çocukları ve hanımları arasında ve kendisinde adalet edilmesi lazım gelen şeyde adalet etmeye delalet eder.

Günah işleyen bir kimse rüyada adalet ettiğini görse, Allah (C. C.)’a tövbe eder.

Rüyada Zalim bir melikin adaletini görmek tam olarak neyi işaret ediyor ve nasıl anlam veriyor insana? Yukarıdaki Zalim bir melikin adaletini rüyasının tabirini okuduğunuz, insanın aklına çok önemli şeyler gelmektedir.

Bunlardan bir tanesi de, insanın rüyada neler yaptığıdır ve nasıl bir atmosfer sergilediğidir. Zalim bir melikin adaletini rüyasını tabiri 100 yüz diye doğruluk payı içermemektedir, sadece internet üzerinden yapılan tabirleri derledik ve siz ziyaretçilerimize ulaştırdık.

İçerik Tarihi: 23 Ocak 2019 15:22

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.