1. ANASAYFA

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Zalim Görmek
Rüyada Zalim Görmek

Rüyada Zalim Görmek

Rüyanızda zalim görmek ne anlama geliyor ve rüya tabirlerinde Rüyada Zalim Görmek ne işaret eder. İşte tüm detaylarıyla ruyada zalim görmek rüyasının tabiri.

A+A-

Rüyada Zalim Görmek Rüya Tabiri

Rüyada zalim görmek, insanlara eziyet eden ve onların acısından zevk alan birini görmek karanlık tabiatlı birine, gece karanlığına yahut kişinin uzak durması, çekinmesi gereken kötülüklere delalet eder.

Kişi kendi nefsine zulmettiğini görüyorsa iyilikten ve hayırdan uzaklaşmaya başladığını gösterir. Buna devam ettiği takdirde hayatında olumlu süregelen olaylar zamanla hayırsız ve karanlık bir yola dönüşecektir.

Önce kendine sonra da çevresindekilere zarara dokunacaktır. Yanında olan herkes zamanla onu terk etmeye başlayacaktır. Böyle rüyalar gördükten sonra kişi, Allah (c.c.) ‘nin kendisini doğru yoldan sapmasını önlemesi için bol bol dua etmelidir.

Zulmettiği kimsenin kendine beddua ettiğini görmek Allah (c.c.) ‘nin gazabına uğrayacağına ve başına kötülükler geleceğini göstermektedir. Kişi zulmettiği kişiden helallik istemelidir ve iyilik yolundan gitmelidir.

Halkına zulmeden lider veya yönetici görmek kişinin aile fertlerine adil davranmadığını gösterir. Kişi aile fertlerine karşı adil davranmalıdır ve yaptığı yanlış davranışlara karşı tövbe etmelidir.


Rüyada Zalimin Zulmünü Görmek

Rüyada zalim bir kişinin herkese zulmettiğini görmek rüyayı gören kişinin etrafında birçok kötü olay yaşanacağına delalettir. Kötü olaya müdahale edilmesi gerektiğini gösterir.

Eğer zulüm yakınlarınızdan birine ediliyorsa yakın çevrenizde olan biri zor duruma düşecektir ve bu durumdan ancak sizin yardımlarınızla kurtulabilecektir.

Rüyada bu zulme ortak olduğunu görmek, kişi sizden yardım istediğinde ona yardım etmeyeceğinize ve daha da zor duruma düşeceğinizi gösterir. Bu durum sonrasında sancıların dönemlerin doğurucusu olmaktadır. Unutulmamalıdır ki zulme seyirci kalmak, zulmetmekle aynıdır.

Rüyada zalim yönetici görmek okul ya da iş hayatında karşılaşılacak zorluklara ve sorunlara delalettir. Bu zorluk ve sorunlar amir, müdür gibi üstlerden kaynaklı olacaktır.


Rüyada Zalime Edilen Beddua

Rüyada zalime beddua edildiğini görmek yaşanılan zorlukların aşılacağına delalet eder. Zorlukların aşılması için bol çaba sarf edilmeli ve dua edilmelidir.

Rüyada zalimin öldüğü haberini almak kurtuluşun yakın zamanda gerçekleşeceğine delalettir. Zor durumlardan kurtulacağına ve uzun sürecek ferah bir dönemin başlayacağının göstergesidir.

Rüyada zalim birini dövmek ve öldürmek yapılan günahlardan büyük pişmanlık yaşandığını gösterir. Kişi tövbe etmeli ve bol bol dua ederek hak yolundan çıkmamalıdır.

Rüyada zalim olan kişi kendinizseniz birinin sizden kaynaklı sıkıntılara gebe kaldığını göstermektedir. Bu rüyayı gören kişi, hayatında sıkıntılara sebep olduğu kişinin kim olduğunu en kısa zamanda bulmalıdır.

Ondan af dilemeli ve düştüğü durumdan kurtarmalıdır. Refahta olduğunu görene ve bilene kadar, kişinin helalliğini alana kadar yanında durmalıdır.

İçerik Tarihi: 23 Ocak 2019 15:30

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.