1. ANASAYFA

  2. BLOG

  3. Rüyada Zaman Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Zaman Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Zaman Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Zaman Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyanızda zaman görmek ne anlama geliyor ve rüya tabirlerinde Rüyada Zaman Görmek neye işaret eder. İşte tüm detaylarıyla ruyada zaman görmek rüyasının tabiri ve Zaman Rüya Tabirleri. Allah katında takdir edilen şeyle.

A+A-

Rüyada Zaman Görmek

Mücerret ( Soyut) bir kavram olan zaman, Allah katında takdir edilen şeylere ve bunların tecellilerine, Zaman saymak ömrün kısalığına yahut dünyalık bir beklentiye kendini kaptırmaya, Takvim, zaman periyodunda insanın elde edeceği müspet ya da menfi kazançlara, Takvimden bir yaprak koparmak, vaat edilen şeye bir gün daha yaklaşmaya ve fırsatları kaçırmamak için uyanık olmak gerektiğine delalet eder.


Rüyada Zaman Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada zaman görmek, zaman rüyası kişinin yaşayacağı  hayatına, rızk elde etme çabası gütmesine, ilime ve ihsana doğru hayırlı yolculuğa çıkmasına yorumlanır.

Rüyasında zaman kavramı gören kimse, amaçları uğruna uğraş vererek kendisine sunulan hayatı güzellikleriyle sürdürür.

Rüyada zaman görmek, bazen de hayırlı olan her türlü duaların kabul görülüp Allah’a doğru yol almaya, kişinin kendisini manevi yönden güzel kılmasına tabir edilir.

Zaman rüyası bazen de beklenen hayırlı habere, mutlu olmaya, kazancınızın geniş olmasına ifade edilir.

ruyada-zaman-gormek.jpg


Rüyada Zaman Görmek Nedir?

Rüyada zaman görmek, zaman rüyası olumlu olduğu kadar rüyayı gören kişinin hayat şekline bağlı olarak olumsuz olarak ta ifade edilir.

Rüyasında zaman karamı gören kimse, eğlenceli güzel bir olaya nail olduğu gibi bu rüya hastalık ve umut dolu bekleyiş olarak ta yer alır.

Rüyada zaman görmek, bazen de yolculuğa çıkmaya, hayatınızı renkli kılacak güzellikler yapmaya, eğlenceye ve duygusallığa önem vermeye ifade edilir.


Rüyada Zaman Kavramı Görmek

Rüyada zaman kavramı görmek, zaman rüyasıyla aynı anlamları içeren bu rüya kişinin Allah nazarında helal yollarla hak ettiği kazançlarına, nasibinin ve kısmetinin açık olmasına, rızkına delalet eder.

Rüyada görülen zaman kavramı bazen de yapılacak bir işte önceden bilgi ve birikim elde etmeye, sağlam yatırımlar peşinde koşmaya, kişinin hayatını amaçları doğrultusunda yaşamasına ifade edilir.


Rüyada Zaman Makinesi Görmek

Rüyada zaman makinesi görmek, zaman rüyasının aksine olumsuz olarak anlam içeren bu rüya hayal kırıklığı, üzüntü, kişinin başına gelecek olan kötülük olarak ifade edilir.

Rüyada görülen zaman makinesi bazen de hayrı olmayan rızkları peşinde koşmaya, harama el açmaya, kısmetlerin izin kapanmasına ifade edilir.


Rüyada Zaman Yolculuğu Yapmak Görmek

Rüyada zaman yolculuğu yapmak,  rızkın geniş ve açık olmasına, girilen her işte başarılı sonuç almaya, kısmet kapılarınızın açıklığına, sizi seven insanlara sağladığınız güzel hayata yorumlanır.

Rüyasında zaman yolculuğu yaptığını gören kimse, eli açık vefalı dostlarından gördüğü yardım sayesinde bir çok işinden mutlu ayrılıp rızkını açık eyler.


Rüyada Zaman Saymak Görmek

Rüyada zaman saymak, kişinin başına gelecek üzücü olaylara, hayal kırıklığı yaşamasına sebep verecek hatalar yapmasına, rızkının kesilmesine yorumlanır.

Rüyasında zaman saydığını gören kimse, heyecanlı bir bekleyişin içine girerek yaptığı çalışmaların hayalini yaşar. Bu rüya bazen de elinize geçecek olan belli miktarda paraya, servetlerin izin hiç uğruna yok olmasına, yanlış kurulan dostluklar ifade edilir.


Rüyada Takvim Görmek

Rüyada takvim görmek, takvim rüyası genel anlam itibariyle kişinin yaşayacağı hayat şekline ifade eder. Bu rüyayı gören kimse, ticari hayatında başarılı olduğu gibi sosyal hayatında da bir çok konuda ailesini mutlu kılar.

Rüyasında takvim gören kimse, hayırlı eşe, hayırlı evlada, sağlıklı geçecek uzun ömre nail olur.

 

İçerik Tarihi: 25 Ocak 2019 11:18

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.