1. ANASAYFA

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Zarf Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Zarf Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Zarf Görmek Ne Anlama Gelir

Bu sayfada; Rüyada zarf görmek, rüyada zarf görmek ne demektir, rüyada zarf görmenin anlamı nedir, rüyada görülen zarf nasıl yorumlanır, rüyada zarf görmek ne anlama gelir ve rüya tabiri yer almaktadır.

A+A-

Rüyada Zarf Görmek

Zarf görmek maksadın hasıl olmasına, ince ve derin anlamlara, ilme yahut eşya konulan sandığı delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Mektup.)

Rüyada kağıt zarf görmek , önemli bir sırrı öğrenmeye; içine her hangi bir kağıt koymak üstünlük ve öncülük anlamına gelir.

Rüyada kağıt zarf görmek, gizli bir olayı ortaya çıkaracağınıza yorumlanır. Zarfın içine bir kağıt koymak girdiğiniz bir toplulukta lider olacağınızın işaretidir.

Kapalı zarf haberdir. Temiz bir zarfa kağıt koymak ise paradır. Ayrıca zarfın rengine göre de yorum yapılır.

Rüyada mektup zarfi görmek, Önemli birisinin sizden saklandığına delalet eder. Kapali bir zarf sirra; açik zarf görmek ise bazı sirlarin açiklanacagina; üzeri yazili zarf görmek ise, sizi kiskanan kimselerin bulunduguna işarettir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada zarf görmek, maksada ulasmaya, bazen de esya konulan sandiga ve ilme işarettir.

Rüyada mektup zarfı görmek; sırlarınızın yakınlarınız tarafından açığa çıkarılacağına, mektubu zarfa koyduğunuzu görmek; önemli sevindirici haberler alacağınıza, bir zarftan mektup çıkartarak okuduğunuzu görmek; uzaktaki bir dostunuzun sizden mektup beklediğine işarettir.

Zarf Rüyası Süresi Ne Kadar

Rüyaların süreleri ile ilgili kesin bir bilgiye varılamamaktadır. Fakat yapılan araştırmalara göre en uzun rüyanın 90 saniye sürdüğü ortaya koyulmuştur. Gördüğünüz zarf rüyası 90 saniye içinde görmüş anlamına gelmektedir.

Zarf Rüyasının Detayı

Zarf rüyayı görenden başkasını bağlamadığı gibi rüyayı göreni de her zaman bağlamaz. Rüya kişiye has ve ferdî bir bilgi kaynağıdır. Hiçbir zaman genel ve kesin bir hüküm ifade etmez. Bu sayfada yapılan Zarf ile ilgili yazılan yorumlar bilgilendirme amaçlıdır.

Yorum Yazın Cevaplayalım

Rüyada zarf görmek hakkında dikkatinizi çeken detaylar yazmak isterseniz hemen aşağıda bulunan YORUM YAZ  bölümünden, net ve açıklayıcı bir şekilde yorum yazın. Yazdığınız yorum editörlerimiz cevap vereceklerdir.

İçerik Tarihi: 20 Mart 2020 21:39

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.